Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Představte se...

Představte se...

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 19.11.2007 15:44:44
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hm... představit se by nemuselo být na škodu, že? Zatím jsem kolem tohoto topicu jen tak proklouzávala a vyhýbala se mu, ale jak tak vidím ty odvážlivce, co tu s námi jsou už nějaký ten pátek, jak napravují resty, tak bych mohla udělat totéž... takže...
Moje občanské jméno vám neřeknu celé, ale zmíním se o tom, že se jmenuju Petra, ale to stejně nikoho nezajímá. Zatím je mi 20, ale jen do téhle neděle :lol: . Studuju v Opavě obor Středověká archeologie. Jinak ze zájmů... zbožňuju filmy, prakticky jakékoli, když ovšem nepostrádají jakous takous kvalitu, v tomhle jsem náročná, samozřejmě sci-fi, fantazy, anime, no a Stargate (momentálně přednostně Atlantis :love: )... jinak zbožňuju hudbu (hlavně metal), tanec, knihy (ať už četba, nebo psaní vlastních povídek, případně fanfiction) a kosti (však víte, to, co po vás zůstane, až se tkáň vašeho těla rozloží pod zemí... já pak budu jen potěšena, že vaše kosterní pozůstatky budu moci odborně vykopat :D )... co bych ještě řekla, jsem šílenec, ale to ti, co mě poznali na FFS vědí, ti co mě ještě nepoznali, ať se těší... já se totiž těším :twisted: .
Obrázek

Příspěvek 28.11.2007 22:21:25
Farley Airman
Airman

Příspěvky: 71
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oki, tak ja tu taky neco necham, no.

Martin, jmeno me. Vek: 17 Lokace výskytu: Chomutov
Zabejvam se grafikou, rád hudbu, filmy a Stargate ve vsech formach existence. (Vcetne Atlantis. (Kolikrat to tu uz nekdo rek? :-D )
Mno to je snad vse. :-)
Teal'c: "Where is rest of your team, collonel Mitchel?"
Mitchell: "Eaahmmm ... Actually it's still kind of SG-me..."
:-D

Příspěvek 29.11.2007 10:03:13
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak dobrá, taky tady necham o mě nejakou zminku :D

Jmenuju se Honza ale většinou mi všichni řikaji Remy. Pochazim z Moravy přesněji z jedne male Vesničky, ale teď mě většinou najdete v Brně, kde pracuju jako Obchodní Zástupce. Je mi 20 let a velice opravdu velice mě zajima sci-fi, předevšim Stargate.
:D Bohužel jsem na tento skvělej web narazil asi před dvěma měsíci, což mě velice mrzi, protože je to fakticky asi nej web a SGA na českym netu. A touto cestou chci poděkovat admini za jeho tvorbu a vedeni :D

Pokud jde o sci-fi, koukam ještě na Battlestar. Posledni dobou mě ale dostal Prison Break, takže asi tak.

Stargate a ja? :D dobra otazka...V SGA mě rozhodně zaujal Ronon Dex (mim. se těšim až ho uvidim v obleku :) )..Je to bojovník a to se mi libi...Mam rad taky Mckaye (timto zdravim Klenotku) ale samozřejmě svym zpusobem jsou všichni super.

Pokud jde o Sg1, tak je to jednoznačně Vala Mal Doran...ta holka je prostě uplně moc ulitla :D, ze stare party je to samozřejmě Jack... :D

No, myslim že jsem se vykecal už dost...takže se Indeed mějte všichni skvělě :D

Příspěvek 29.11.2007 14:20:21
Farley Airman
Airman

Příspěvky: 71
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všimli jste si, jak všechny uvody pred predstavovanim obsahuji slovo !tak" plus vetsinou nejakou frazi znejici jako vysledek dlouhyho premlouvani?

Krása, jak my vsichni sci-founi myslime stejne. :D :D :D
Teal'c: "Where is rest of your team, collonel Mitchel?"
Mitchell: "Eaahmmm ... Actually it's still kind of SG-me..."
:-D

Příspěvek 29.11.2007 14:43:12
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Možná trochu strašidelný :lol:
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 14.1.2008 18:43:21
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čauves!
Pod mým nickem se skrývá mé pravé jméno Pepíno.Je mi téměř 17 let a SCI-FI (především StarGate) sleduji už asi 6 let.
Pocházím z okolí města Písku v Jižních čechách.
Mezi mé zájmy patří především bavění se s holkami,kamarádkai,....pak dlouho dlouho nic ,potom s kamarády ,SI-FI filmy,seriály ,PC (asi vše)
Studuji na Střední průmyslové škole....známkama se radši chlubit nebudu :oops:
Jsem tu trošku známí jako velký obránce Rachel Lutrell,protože je t udost lidí co si myslí,že do SGA teamu nepatří.Jelikož mě se pěkné dámy líbí ,tak se jí zastávám 8)

Moji nejoblíbenější herci jsou ze StarGate Tiealc,a velký český mistr PAN DR.RADEK ZELENKA.
Nejoblíbenější Epizoda:4x11 (Be All My Sins Remember'd) ...,ale je jich určitě víc
nejoblíbenější hláška:"INDEED"

Toť asi vše,ten kdo bude chtít vědět víc může mi napsat
:wink:
Naposledy upravil Chuck_69 dne 15.1.2008 16:33:24, celkově upraveno 1
Mistr Stiffler budoucí leader Luciánské Aliance :-)
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 14.1.2008 18:50:41
Sgt. Hoot Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 570
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já bych trochu upravil: Teal'c, ale hlavně není endeed ale indeed :lol:
Obrázek
Obrázek

Chceš-li se mít jako prase v žitě - chovej se jako svině.

Příspěvek 14.1.2008 21:08:50
Tyrael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 39
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hmm já jsem Jirka Jsem ze Dřínova což je kousek od Kroměříže a ten je na moravě a ta je v ČR a ta je v evropě a ta je na planetě Země a ta se nachází v Galaxii mléčná dráha(návod pro každého tvora trpícím absolutní nesmyslem pro orientaci)
je mi skoro 20 a dělám v menším skladu skladníka(více méně)
k Stargate jsem se dostal ve chvíli kdy poprvé vysílaly film a pak jsem se napojil na serial, když šel v TV, slodoval jsem ji až do konce 7. série a pokračoval 9. když ji brácha dotáhl ze školi od té doby sleduji stargate jak jen to jde a sám o sobě říkám že jsem fanda, kromě stargate sleduji batlestar galactiku
moje nejoblíbenější postava ze SGA? hmm nějak jsem se nikdy nemohl rozhodnout.
zajímám se hodně o knížky takže čtu hodně, samozřejmě fantasy a sci-fy, jak jinak

Příspěvek 15.1.2008 16:47:38
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo ještě jsem zapoměl jsem nekuřák a jsem apstinent. :)

Kouřit nebudu nikdy a alkohol nebudu pít nikdy. :x

Příspěvek 15.1.2008 17:15:56
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak fajn, přidám se:

Je mi 14 let, jsem z jižních Čech a chodím na základku u nás v obci. Jsem nekuřačka. Ve škole mám nejradši matiku, fyziku a tělák. Ve svém volném čase ráda běhám, boxuju a celkově sportuji. Zbožňuju sci-fi, z něhož nejvíce StarGate SG1 a Atlantis, BSG, Farscape a StarWars. V budoucnu bych chtěla pracovat u policie nebo armády. Jsem vegetariánka.
Obrázek

Příspěvek 15.1.2008 19:36:01
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sokar píše:
Jo ještě jsem zapoměl jsem nekuřák a jsem apstinent. :)

Kouřit nebudu nikdy a alkohol nebudu pít nikdy. :x

Tak já se taky přidávám,jsem také nekuřák,ale s alkoholem jsem kamarád :)
Mistr Stiffler budoucí leader Luciánské Aliance :-)
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 15.1.2008 20:13:06
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Kaithlin: páni, dosti mi pripomínaš mňa "za mlada". Každopádne držím palce.
p.s. máš trochu predstavu, ktorá oblasť armády ťa láka najviac? :)
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 15.1.2008 22:34:10
Ronon_Sokol Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 132
Bydliště: CB
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tyjo čumim :shock: . Military Woman!! K tomu ještě box a běh, hm pěkné, připomíná mi to mě akorát nejsem ženská :D .
Ronon is the best!!!

Příspěvek 25.1.2008 00:11:21
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Cítím potřebu se taky představit světu nehledě na to, zda chce či nechce :D
Zkusím to stručně, ale stručnost nikdy nebyla má silná stránka, takže asi tak. Jak jde o internet (kterýž poskytuje určitý stupeň anonymity) jsem hrozný exhibsta.

V civilu Lucka, ale na internetu se pohybuji pod nickem Linn či Sitha (nedělám si iluze, že o mě kdy kdo slyšel). Rodilá pražanda, na to město nedám dopustit, na světě již přes 19 let. Zájmů mnoho, ale vesměs sympaticky statických - tzn. knihy, muzika, seriály, filmy, sem tam focení, sem tam psaní (hlavně blbostí ;)), sem tam kreslení - ani v jednom nedosahuji takové úrovně, abych to prezentovala veřejně :D.
Zmínila jsem knihy - překvapivě vedou fantasy a sci-fi, favoritů mám móóóře, ale přední příčky drží bezkonkurenční duo Pratchett - Gaiman (Dobrá znamení mi umožnila poznat Neila a od té doby jsem zapřísáhlou obdivovatelkou) , v závěsu Sapkowski a pak ostatní; něco mě osloví víc, něco míň, ale v zásadě nejsem dvakrát náročný čtenář. Ale nejen fantastikou je člověk živ, že, takže poslední dobou se mi zalíbil Steinbeck či R. Fulghum (doporučuji Všechno, co opravdu potřebuju znát jsem se naučil v mateřské školce :)).
Pak muzika, upřednostňuji rock a symphonic metal, mám slabost pro instrumentální soundtracky (slyšeli jste OST k Stardust? geniální).
Ze seriálů u mě jednoznačně vede "stará" Stargate: SG1 (O'Neill, Carterová, T'ealc a Daniel) hned za ní SGA těsně následována Heroes, Firefly a právě rozkoukanou BSG. Výjimečné místečko u mě drží Red Dwarf, jakožto kult, který ani nezahrnuji do svých osobních statistik, protože to je prostě klenot. Mezi oblíbence též patří I.T.Crowd.


Jak říkám, já a stručnost nejde moc dohromady...
SGA Project sleduji už skoro dva roky, ale až do doby nedávné jsem nepocítila potřebu registrovat se na fóru. Nicméně když už sem tu, tak ať o mě místní taky něco vědí :)
Osobní doznání: Rodneyho mám radši než Shepperda, ale ani zmíněný Rodney nesahá O'Neillovi po kotníky :D

Příspěvek 10.2.2008 19:39:20
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě bych dodala (teda pokud to někoho zajímá :wink: ), že mám ráda RPG, svátečně (naneštěstí) nějaký larp nebo dřevárnu, Farscape, metal a starší rock.
Moje nejoblíbenější postava v SG je jednoznačně Rodney :love:
A jsem tak trochu magor :) To by bylo konečně všechno (aneb Lirael se představuje na pokračování)

Linn píše:
Zmínila jsem knihy - překvapivě vedou fantasy a sci-fi, favoritů mám móóóře, ale přední příčky drží bezkonkurenční duo Pratchett - Gaiman

Spřízněná duše :D Já si tam jen přidám Kinga
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 10.2.2008 20:08:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Linn: Dobrá znamení je super kniha. Ale já jsem si Gaimana zamilovala po přečtení Nikdykde...a od té doby se mi sbírka jeho knih rozrostla :D
A jinak všechny nováčky a skoro-nováčky vítám :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.2.2008 18:32:19
-Kom4r- Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Abych se taky tak trošku představil,
Teď v lednu mi bylo ňákejch 17-náct, máma mi v porodnici dala jmeno Ondra a od ty doby mi tak všichni řikaj :) na netu většinou použivam nick Kom4r. Bydlim v Náchodě (je to strašnej zapadákov, nic pořádnýho se tu neděje ...!)
Mno a jak tak koukam tak tady moc lidiček z okolí Severovýchodu Čech neeni, takže silně pochybuju že by ste mě někdo znal.
Když je počasí tak jezdim na kole co se dá :) . Co se týče chlastu tak slovo "abstinent" u mě jaksi postrádá význam, když se sejdou dobrý lidičky tak to je pak vždycky úlet (někdy až moc :lol: ).
Posledni dobou dost čučim na ruzny serialy, nejvic asi na SGA, BSG a PrisonBreak.
"Fast est et ab hoste doceri"
"Je správné učit se od nepřítele"

Obrázek

Příspěvek 15.2.2008 15:20:13
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem se teda taky přišla představit. Přestože jsem tu už měsíc (a to úplně přesně! :D )

Jmenuju se Katka, ale kamarádi mi řikaj spíš Kate a nebo podle nicku to je ,,Oko'' a nebo taky ,,Bulvo'' :lol:
Je mi 15let (ale 15.dubna mi bude 16! A budu konečně moct na nějakou ,,normální'' brigošku!) a jsem z Prahy (zná někdo to město? je takový malinkatý... vůbec nikdo neví, kde je 8) )
O sci-fi se zajímám asi tak od první třídy ZŠ, začalo to Strážcema Vesmíru a pak už jenom Stargate, Stargate, jo a taky Stargate! Jednu chvilku Star Trek. A Star Wars se mi taky líbí! Teďka jsem začala koukat na Farscape a Dr.Who. Další seriály, na který koukám (kdyby to třeba někoho zajímalo) -> Dr.House, Lost, Without a Trace, Charmed, NCIS, Friends a Simpsons...(bude jich teda asi víc, ale nějak si další nemůžu vybavit)
Fffff, co bych ještě napsala? Tak třeba z hudby můžu jakejkoliv žánr, ale nejradši mám asi pop a rock -> Linkin Park, Simple Plan, Good Charlotte, Timbaland, Justin Timberlake...z českejch Sunshine a Skyline (opravdu jsou to český skupiny, akorát zpívaj anglicky) a teda aby se neřeklo, tak i Tata Bojs jsou dobrý!
Dál, co bych ještě řekla dál? Třeba nejoblíbenější herce/herečky -> David & Kate Hewlett, David Nykl, Paul McGillion (btw - nemáte někdo See Grace Fly v DVD kvalitě?), Keanu Reeves (to jsem zapomněla, že Matrix se mi taky líbí a Constantine taky nebyl špatnej)...
Jinak jsem taky děsně ukecanej člověk (jakože moc mluvim, ne že lžu!), i když by to tak na první pohled nemuselo vypadat (některý lidi můžou potvrdit, že když neposlouchaj, tak jsou jako osmej symbol u Brány a ty, který poslouchaj můj monolog, tak maj vyhučený SuperBrány v hlavách)...
Nekouřim, nefetuju...ale alkohol mi chutná. I když teda taky jak kterej. Pivo můžu, třeba :D
A mezi ostatní hobby patří i čtení knížek, hlavně teda Harry Potter a..., nebo nějaký knihy o Egyptě. Pak taky tak trochu sportuju -> kolo, SNB, SK8, in-line a hlavně poslední dobou běh na metro/tramvaj. Pořád taky sedim u počítače a už mě z toho pořádně bolí zadek. Když náhodou nechatuju, nebo nečtu diskusi, tak koukám na TV.
Ještě mě napadlo, že bych z toho rovnou mohla udělat úplnej dotazník a napsat svoje oblíbený barvy a jídla a tak, ale to snad radši ani ne. Nevim jestli to někdo napsal. Kdyby to teda někoho náhodou zajímalo, tak to pak klidně napíšu/připíšu :wink:

Tak zatim.

P.S.: Kdo tohleto někdo přečte, měli by jsme mu postavit slavo/super-Bránu :lol:

Příspěvek 15.2.2008 16:09:30
Spec.Fugaz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Brnko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čau....20.února mi bude 15 zajímám se o fantasy(jak asi všichni tady) sem z jižní Moravy.Teďkom mi skončí základka ,takže mno takze.Knihy skoro vůbec nečtu ,ale přečetl jsem si pár válečnejch.
O'Neill:Tak co si myslíš o Ashrakovi Teal'cu?
Teal'c :Myslím že nám něco tají.
O'Neill:A co?
Teal'c :To nevím vždyť to tají.

Příspěvek 15.2.2008 19:31:18
Imperator21 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 158
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, sem tu novy tak o sobe taky neco napisu. Jmenuji se Jirka a pochazim z Ostravy a za par dni mi bude 16. Chodim do prvaku a zajimam se o sci-fi (necekane) hlavne o stargate a star wars. spis nez atlantis mam radsi sg-1 ale ten uz skoncil :(
Zajmy: Grafika, scifi vseho druhu, hudba (tak vselijak...dnb,rock,punk,tecno...), hry, pocitace, lenoseni, holky.... :D
Jinak asi moje nejoblibenejsi postava z SG-1 je Vala a z SGA jednoznacne Zelenka. nekourim, nepiju (no..) ani nehřeším (zatim) a sem trochu magor :D

to by bylo tak asi vsechno o me...

baj baj :wink:

btw. nepisu diakritiku ptz me to zdrzuje :) jo a nevi nekdo jak si hodit do podpisu obrazek? kdyz tam hodim odkaz na imageshack tak tam nemam obrazek ale jen hypertextak :wink:

Příspěvek 16.2.2008 14:47:03
pepapol Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, já tady taky nejsem moc dlouho ale snad to nikomu nebude vadit... jmenuji se Petr, je mi 19 a pocházím z Ústí nad Labem. Studuji prvním rokem lékařskou fakultu UK v Plzni a strašně se mi tam líbí a baví mě to. Jinak na sci-fi rád koukám i ho rád čtu, zejména knihy Star Wars a Isaac Asimov, mezi jinými žánry se mi líbí například Kmotr. Takovým mým morem jsou auta, televize a vůbec všechny věci související s moderní technikou... asi proto mě zatím nejvíc z medicíny zajímá rentgen, magnetická rezonance a tak, prostě radiologie. Taky se trochu zajímám o politiku... to je tak asi všecho, stejně to nikoho nebude bavit o mě číst:-)

Příspěvek 10.3.2008 17:38:12
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Představit se, hmmm... jak jsem to tu pročítala, napadla mě hromada věcí, co bych vám mohla povědět, ale už teď si jsem jistá, že polovinu zapomenu :D
Začnu tím, že se jmenuju Hanka, bydlím v Přerově, studuju VŠB-TU (ek. fakulta) v Ostravě, bydlím v paneláku, nemám ráda růžovou barvu, ráda poslouchám rock a metal, miluju jarní přírodu a ráda skládám puzzle :)
Jak už kdosi přede mnou napsal... Sci-fi raději sleduji a fantasy raději čtu. Vím, že nemám kdovíjaký přehled, ale takový ty obecnosti jako je J.Verne, T. Pratchett, J. K. Rowling apod. mám zvládnutý, stejně jako jsem povětšinou víc než jednou viděla Star Wars, starý Str Treky, Stargate atd. atd. (a je to tady, už zapomínám, co jsem všechno viděla :-p)
Sleduju nebo jsem aspoň slyšela o většině věcí co tady kdo zmiňoval a protože fakt nevím co víc říct, musí vám to stačit ;-)

Příspěvek 20.3.2008 23:39:51
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak keď všetci, tak aj ja :D

Nie som moc dobrá v opisovaní. Hlavne nie keď ide o mňa, ale skúsim to. :)

Volám sa Zita a ako ste si všimli som zo Slovenska. Už takmer 2 mesiace si žijem život 20. ročnej. Ako každý na tomto fóre, aj ja zbožňujem stargate a rôzne iné sci-fi a fantasy. Vlastne som tak trošku seriálový fanatik, takže si rada pozriem aj nejaké tie kriminálky - menovať čo sledujem by zabralo príliš veľa miesta, takže to nechám tak.

Okrem čumenia do monitora alebo telky študujem na univerzite v Žiline, odbor Ekonomika a manažment podniku - moje zistenie: ekonomikári sci-fi moc nesledujú :(. Po skončení SG-1 som začala čítať - najmä teda stargate poviedky (aj keď viac-menej atlantis), aby som zahnala abstinenčné príznaky (nepomohlo to).

Rada sa v lete korčulujem a tiež počúvam hudbu - viac-menej všetko čo dávajú v rádiách (ale tak konkrétne Linkin Park - jediná skupina, ktorá sa mi ešte nerozpadla :D ). A mojou závislosťou je korálkovanie (kreatívna činnosť pri ktorej nejde len o navlečenie rôznofarebných korálok na vlasec, ale o tvorbu rôznych náramkov, náušníc, alebo zvieratiek - che to pevné nervy :) )

Tak snáď som to zvládla. Aj tak si zajtra poviem, že som toto celé mohla napísať inak :)
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 25.3.2008 11:53:28
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zizi píše:
Okrem čumenia do monitora alebo telky študujem na univerzite v Žiline, odbor Ekonomika a manažment podniku - moje zistenie: ekonomikári sci-fi moc nesledujú :(.

Studuju v Ostravě ekonomickou fakultu a s tvým závěrem souhlasím, ale výjimky se vždycky najdou ;-)
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 25.3.2008 15:27:44
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pepapol píše:
Ahoj, já tady taky nejsem moc dlouho ale snad to nikomu nebude vadit... jmenuji se Petr, je mi 19 a pocházím z Ústí nad Labem....


Konečně někdo z Ústí! Ale předpokládám, že přes týden jsi asi ve škole v Plzni, co :( Já paradoxně v Ústí studuju univrzitu, ale na koleji tam nejsem.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron