Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Představte se...

Představte se...

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 25.3.2008 16:03:58
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Pořád hledáš někoho poblíž? :D Já mám kámošku kousek za Lounama :lol: -> pojede na FF, tak tě s ní můžu seznámit :D

EDIT: Sorry za :offtopic: ale když mně to nedalo :lol:

Příspěvek 27.3.2008 16:22:49
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj, jsem tu nova, tak neco o sobe pisnu.
Jmenuju se Kata, ale vetsina pratel mi rika Kate. Je mi 20 a jsem z Usti, kde take studuju.
Mam rada serialy, zejmena sci-fi, ale nepohrdnu ani jinym zanrem. Me oblibene serialy jsou napr: Stargate (jak jinak) :D , Dr. Who, Farscape, Heroes, BSG, It Crowd, Firefly, Dexter..... Rada si prectu i nejakou dobrou knizku nebo povidku z prostredi fantasy, sci-fi, ale i o starovekych kuturach (Egypt a tak).
Dalsim mym velkym konickem je foceni a zvirata.
To je asi tak vsechno :wink:
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 27.3.2008 16:24:16
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ústí, Ústí, Ústí! Co a kde studuješ? Já pedagogickou fakultu, takže kdybys byla poblíž... :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.3.2008 16:38:22
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Studuju socialne-ekonomickou fakultu :wink:
Na pedagogickou jsem se hlasila, presneji na historii, ale pak jsem skoncila na soc. - ekonomicke
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 27.3.2008 16:53:24
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To má sídlo kde? My to máme roztahané po celém Ústí, protože jak máme pedagogiku, filozofii a anglistiku, tak to je pokaždé v jiné budově :D
Mě v životě nenapadlo, že skončím na pedagogické...
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.3.2008 17:03:50
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
v Moskevsky 54, je to ta velka zelena budova napul se zdravkou. Nastesti se moc nestehujem, jenom parkrat.
Taky me nenapadlo, ze skoncim na soc.-eko., ale jelikoz jsem studovala socialni cinnost na stredni, tak praxe a vetsina mych praci se tykala tohodle tematu, tak historie nebyla prava :roll: :D
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 27.3.2008 17:13:50
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je směrem dolů od zastávky Kampus? Jak je gympl?

Já chtěla anglistiku, nenapadlo mě, že ji budu ještě nějaké nebohé dětičky učit :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.3.2008 17:48:20
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, zastavka Kampus, jdes kousek dolu a je tam krizovatka a hned vidis tu zelenou budovu. :wink: Gympl tam neni, je vys a dal.
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 26.6.2008 14:10:35
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Asi bych se taky mohl představit :D

Jmenuji se Pavel Zelenka :). a v současnosti mi je 18 let
Bydlím v bílskosti Mostu, ale i tak je Most pro mě dosud neobjevené místo :).

Mezi mé koníčky patří modelařina a PC.
chodím do druhého ročníku v Hamru na obor umělecký truhlář.
nutno dodat že jsem šel o rok později, kvůli dysgrafii, dyslexii a něco čemu se "nadává" porucha soustředění (i když pravda ne zas tak velká, ale i přesto je....:( )(což mám pořád :()

Dohromady jsem navštěvoval tři ZŠ
3 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků (první dva roky, nadále čtvrtou ZŠ ( z té jsem se spolu se všemi přestěhoval při stěhování školy do) 1 ZŠ na jeden rok

z širokého spektra SCI-FI jsem do nedávna koukal jen na SG svět a teprve pár měsíců znám i svět BSG :D a nyní se chystám na Babylon 5.
Pak tu jsou i samozřejmě jiné scifi seriály (Smallville, Star Trek; Andromeda a jiné, ale ty jsem nikdy nesledoval, tak že bych musel vidět všechny díly všech sérií)

tady na fóru jako registrovaný funguji už od konce roku 2005 a to pod přezdívkou Pavel (bohužel jsem tehdy za poměl heslo a to i do E-mailu) a od té doby působím pod touto přezdívkou :wink:

tak to je snad vše :)
Naposledy upravil Dragon dne 14.9.2008 19:30:21, celkově upraveno 1
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 26.6.2008 14:17:38
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ne, kolega modelář ? Co modeluješ ? Já taky modelařinu počítám mezi své záliby a koníčky. A teda ještě tam patří to SCI-FI a PC... :wink:

Jinak je mi 18 a jsem z Prahy, kde již třetím rokem studuji jeden ústav (údajně gymnázium)...
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 26.6.2008 17:58:34
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:D
já upřednostňuji letadla, ale i ten vehikl se u mě najde. s jedním jsem byl dokonce na soutěži myslím že jsem skončil jako 16-tý z =<50lidí) :D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 26.6.2008 18:15:18
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobrý výsledek, já se se svýma výrobkama radši nikde neprezentuju (většinou je to strašná prasárna :lol: )

Já spíš lodě, z balzy, laminátu, s motorem a pak hurá na rybník... :wink:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 26.6.2008 18:22:29
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
každý kus je originál :)
Já na tu soutěž taky nechtěl, ale nějak mě překecal kámoš....skrátka přišel jsem k tomu jako slepej k houslím :lol:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 26.6.2008 19:07:35
mikey Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1059
Bydliště: Renewed Valor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To máš pravdu, každý kus je originál... :lol:
Povídka Svatá výprava Ori již vládnou Pegasu a nyní upřeli veškerou svou pozornost k poslednímu útočišti nevěřících. Mléčné Dráze!
Mikeyho krátké povídky: Antareský incident (11.12.09)

Příspěvek 13.7.2008 17:34:38
Kallach Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj tak bych se tu taky rád představil :) Jsem na fóru už nějakou dobu, ale zapomněl jsem heslo :D . Byl jsem ted na FF s vami, jsem ted noční výtržník spolu se Stalkrem a Monopostem.

Jinak mam rad sci-fi a fantazy obecně .. A taky holduji alkoholu a ženě 8)
SG-37,5
Major Berenzen

Příspěvek 25.8.2008 18:36:19
canopus Airman
Airman

Příspěvky: 19
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
cafte,moje meno je René,skoncena vyska materialovovtechnologicka fakulta,

mozno to bude pre niekoho zaujimave,ale pracujem v oblasti jadrovych zariadeni,najma riadenie a ovladanie reaktora s turbinou na veline

pozeram skoro vsetko co je dobre podla csfd databazy,cize kazdu novinku akonahle vyjde v zahranici tak stiahnem

Příspěvek 05.9.2008 11:27:34
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak bacha na reaktor, ať si nevyměníme hymny :wink: :lol:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 19.10.2008 14:03:14
Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj, jmenuji se Katka, ale každý mi řiká Keyla nebo Aeryn. Mám ráda skoro všechny sporty, hlavně bojové. Ráda sleduji seriály, hlavně sci-fi.
Na StarGate se dívám už přes 8 let. Dále mám ráda Farscape, Battlestar Galacticu a z trochu jiného žánru Prison Break.
Zatím chodím na základku, ale ráda bych šla k vojákům nebo policii.
Obrázek

Příspěvek 20.10.2008 21:28:47
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
KATE.DANNY Klenotko možná se někdy uvidíme,protože ve stanici Kampus každodeně kromě výkendu vystupuju a nastupuju.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.10.2008 22:24:07
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vystupuju o stanici dál a zpátky chodím dolů k nemocnici. Je to (obojí) z kopce :D Ale spíš chodím přes park dolů proto, že mi většinou od Kampusu všechno ujede před nosem. A když je hezky, tak jdu na nádraží pěšky. :) A proč to tady vlastně vykládám....? :smile:

Každopádně, proč tu jsem - Aeryn - vítej! :) Tvá přezdívka i tvůj styl psaní (četla jsem příspěvky) je mi sympatický, tak doufám, že s námi budeš mít trpělivost a zůstaneš. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.10.2008 11:04:52
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aeryn: Neznáme se náhodou z fóra Farscape-world? :scratchanym:
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 21.10.2008 14:18:00
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aeryn:bojové sporty? Policsta nebo voják? No, něco mi říká že si začnu dávat pozor na všechny menší přestupky :)

No, abych se také zapojil, jsem 15-ti letý PC maniak z okolí Kladna. PC Maniak je titul, který mi byl udělen kamarády ze školy, ale rozhodně to není 100% pravda. K mým zájmům patří cyklistika a modelaření (většinou letadla, ale občas si najdu v rozpočtu místo i pro něco pozemního). Dále by jsem chtěl jít na nějakou technicky zaměřenou školu (nejlépe gymnazium), a v dospělosti by mě jako práci bavila WWW informatika.

Příspěvek 21.10.2008 16:35:45
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
me rikaj software ve smyslu ze jsem taky zavislak a neni to pravda :)

Příspěvek 21.10.2008 16:52:19
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
cvigy: znáš to, lidi říkaj... věci

Příspěvek 21.10.2008 19:42:53
Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lirael: Na Farscape-world fórum jsem se ještě nerazegistrovala. Ale už delší dobu se na to chystám :)

Vasiht: To dávej :D Sice jsem klidný člověk, ale když se naštvu... ale to musí být hodně, abych se naštvala :heat:

Klenotka: Děkuji moc. Jsem ráda, že přijdu sympatická :yahoo: Trpělivosti mám dost a ráda zůstanu! :yes:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron