Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Pravopis

Pravopis

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 05.12.2005 19:10:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

 
Tak jo, v jednotlivých sekcích na to nereagujete, tak založím samostatné téma.
Prosím Vás,když něco napíšete, tak si to po sobě přečtěte. A nevymlouvejte se, že to nestíháte, já to taky stíhám. A dělám chyby, věřte mi. Ale udělat ve větě o osmi slovech deset chyb, to už se musí umět. Dole vedle tlačítka odeslat je náhled a tam se můžete podívat, jak ten Váš příspěvek vypadá. A pak, když ho odešlete, ho ještě můžete následně upravovat.
Když sem přijde někdo nový a chce se zorientovat, tak po pár příspěvcích znechuceně odejde, protože to nedává smysl a luštit to je únavné. A navíc si o nás asi nebude myslet moc hezké věci.
Apeluji na jisté jedince (oni vědí o koho jde), aby se aspoň pokusili minimalizovat počet chyb. Pokud to nevíte, nevadí, nikdo není dokonalý. Ale pokud o chybě víte a úmyslně ji tam necháte, protože jste líní to opravit, to vážně není omluva.
Takže Vás ještě jednou pěkně prosím, snažte se chyby omezit. (překlepy se občas stanou)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.

Zpět na Co se jinam nevešlo