Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Airsoft obecně-zbraně, výstroj atd.

Airsoft obecně-zbraně, výstroj atd.

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejsem tak bohatej, abych si mohl dovolit kupovat laciný věci.
Obrázek

cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S Ionokatsu nesahnes vedle ;-)

Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moje zkušenosti s touhle značkou jsou velmi negativní (dva kvéry, dva tejdny a oba klekly, jeden přestal těsnit, druhýmu se ulomila pažba kvůli příliš mlátícímu něčemu vevnitř, což je prej u nich vcelku standard).
Na druhou stranu nic jinýho dlouhýho jsem v plynu nezkoušel, ale jestli je to ještě horší, asi zůstanu věrnej elektřině...
Obrázek

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co se týká plynovek jsou opravdu spíš jen na to larpové hraní, popřípadě pro lidi, co nemusí každou hru postřílet 50 lidí.

Je pravda že je snima celkem dost sraní, hlavně pokud koupíš nějakou z těch levných např. AGM, měl jsem doma a naprosto nehoráznej krám, díly moc nevydržej a ještě ke všmu nehorázně utíkal plyn ze zásobáku a to nejen u nás v teamu byly 3. Cena tak 3 500 Kč.

Slušnejší ohlasy jsou už na Plynovky od WE, není to úplná senzace, ale je tu možnost kopit zásobník na CO2, takže to nemusíš živit jen Green Gasem, kterej je v zimě totlně nahovno (nejen v zimě už při nižších teplotách než 10°C.) S tím CO2 to jde i v chladným počasí o něco líp, ale nečekej zázrak. Cena přibližne 8 500 Kč.

No a to INOKATSU tam už jsou ohlasy převážně kladný, ale cena 16 000 až 17 000 Kč není zrovna málo, takže pokud to nechceš dělat Larp je to celkem investice nahovno.

Jinak ale musim říct že mám v plánu příští rok koupit M4 od WE, jen pro tu realističnost. Sice s tím bude sraní, ale nic nemá na to když se ti puška sekne a ne a ne střílet zrovna ve chvíli když ti nad palicí lítá plast :lol: .

Ale rada nakonec, pročti airsoftová fóra, tam si uděláš parádní názor na to co je kvalitní a co ne.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oheldně plynovejch pušek bych věřil tak jedině Western Arms nebo Inokatsu. Zajímavě vypadaj kvéry od Bomber ale na ty jsem nikde neviděl žádnou recenzi.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron