Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Star Gate v českém nebo slovenském tisku

Star Gate v českém nebo slovenském tisku

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto mě opravdu pobavilo :D
Obrázek
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to je hodně dobrý :D
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je vážně vtipný. :lol: ... a dokonale výstižný :D
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:biglol: :rflmao: :laugh: :laugh:
.
.
.
SG-1 donutí ke spolupráci každý procesor
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mohli tam rozebírat ale jiná témata např:Po kolikáté reprízují nebo trošku zkritizovat novu za čas...
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už je tu tenhle topic, tak jsem se chtěl zeptat, jestli jste někdo nečetl TVmagazín č. 38/08, kde je zajímavý článek o Hvězdné bráně. Píší o tom, jak nova začala dávat znovu sg1 a také píší o existenci Atlantisu a přípravě Universa...
Myslím, že to je perfektní reklama, kteří o tomto seriálu nemají ani potuchy dozvědí, alespoň něco.
A myslím, že nejlepší je závěr, který pojednává o Universu:

..pokud nám české kanály odepřou i tuto podívanou, je situace pomalu zralá na revoluci.

:) to teda :) :)

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už to máme v Prosbě 8) :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sem to nenašel...? :shock:

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Můžu ti dát adresu webu jednoho človíčka,kterej tam podobné věci postuje :)
Ale pokud myslíš tu Prosbu,tak ta petice je jenom veřejnou částí Prosby. Její jádro tvoří podobné články a údaje o sledovanosti a české základně fandů atp :)

Jinak abych nebyl úplný OTa,tak sem hážu odkaz i na podobný článek:)
http://stargate.xicht.net/stargate-880/
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No a stránky tý prosby??? Docela bych tam kouknul i na ty statistiky a tak...

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stránky "tý Prosby" jsou ovšem
www.prosba-o-branu.ic.cz
,ale slouží čistě kvůli petici.
Všechny námi nashromážděné údaje jsou pro naši potřebu (respektive pro potřebu TV Prima) a z půlky snadno dohledatelné. Ale z druhé půlky jsou interního rázu,a neměly by se dostat k širší veřejnosti. Proto zatím nemíníme nic uveřejňovat,a na nějaké rejpaly pak nejsme zvědaví. Pokud chceš něco konkrétního,tak mi napiš,a když to budu mít,tak ti to pošlu či napíšu.

Jinak: Díky AXN to s Primou selhalo,ale už se mi rýsuje náhradní plán,který možná bude mnohem přijatelnější,než jak to teď vypadá :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak stránky prosby samozřejmě znám, páč sem registrovanej, již mi to plně docvaklo,...nic konkrétního nepotřebuju, to bylo jen tak ze zvědavosti.. :)

Jináč, já jsem stahovač, a na TV bych se stejně nekoukal, protože nemám čas, dělat si na cokoliv v televizi čas. Podepsal jsem se, abych byl podepsán a snad to i něčemu pomohlo..

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tenhle tejden mi při prolistovávání 24hodin padnul zrak na televizní program a v něm byl pod pořadem Hvězdná brána popisek:
Jack O'Neill hledá nové hvězdné brány.
Musela jsem se smát... :roll:
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hexx: Ono to má ještě pokračování :-D

Sci-fi seriál USA/Kan. (1997). Jack O’Neill hledá nové hvězdné brány a nachází lásku. Hrají: R. D. Anderson, M. Shanks, A. Tappingová a další
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:lol: jj tuhle příšernost jsem taky kdysi někde viděla, ale teď ve 24ce je jen ta první část. To vlastně můžem bejt ještě rádi, co...
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už je tu tohle téma, tak přidám krátký článeček z říjnové Premiere. Musím říct, že Premiere je mi čím dál sympatičtější. Celkem pravidelně se tu sem tam dají najít aktualitky ze světa i sci-fi seriálů a co je důležitější - ti, co je píší, vědí, o čem píší :smile: Příjemná změna.
Obrázek
Omlouvám se za kvalitu, scenner v práci je na nic ;) Na tom nerozpoznatelném obrázku je záběr na tým na bráně z dílu The Shrine.
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Blackburn Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 547
Bydliště: Najdete mě v Pardubicích
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tEN prvni OBR. je fakt GOOD
Gilbertsonův zákon: Nic není dostatečně chráněno před průměrně talentovaným blbem.

Eureka SGA SG1 SGU

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někde jsem tu měla ještě staré vydání nějakého TV magazínu, který už dneska nevychází. TV seriál se to jmenovalo, nebo tak nějak. Vesměs se tam věnovali telenovelám, ale koupila jsem si číslo, kde byly 4 strany o Stargate: SG1. No, myslím, že ho tu někde mám, ale asi jsem ho možná i spálila. Takových konin, co tam psali. Třeba že brány po galaxii rozmístili Goa´uldi, u fotky Jacka bylo napsáno Poručík Jack O´Neill (a mám dojem, že jen s jedním "l" - taková urážka :smile: ) a u té fotky "O´Neilla" byl navíc Daniel...:D Dneska mě to nechává v klidu, ale napsat takový paskvil teď, tak jim tam asi napíšu hodně ostrý mail.

Jako Nova onehdy, když po smrti Jamese Doohana ve zprávách pustili hudbu ze Star Wars (tu pustili i ke 40. výročí ST a dali tam záběry ze SW :D) a navíc ukázali Williama Shatnera a ne Doohana. Chudák Shatner, už ho pohřbívají...:D
A nevšimla jsem si, že by to uvedli na pravou míru (zprávy na Nově je sám o sobě námět ne román - nedávno jsem si zase všimla jedné faktické chyby, kterou udělali už před půl rokem a ještě nebyli schopni se opravit :roll: )


Zkusím tu ten magazín někde najít a tu blbost naskenovat, ale slabším jedincům to opravdu nedoporučuju číst. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tenhle TV magazín nebo co jsem měl taky :smile:

Btw. ty novácký zprávy jsou asi nakažlivý, v Premiere nedávno psali, že SW měli 40. výročí....
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka: No, ty Goauldy jako stavitele bran bych jim třeba ještě odpustil, protože tuším až během druhé sezóny se definitivně potvrdilo, že je postavil někdo jinej.
Ale ze zbytku bych asi dostal neodbytné nutkání někomu vrazit pěst tak hluboko do krku, až bych vytáhl cedulku na jeho spoďárech :D ...
A na zprávy na Nově, potažmo na Primě nebo nedej bože na kabelovce se už preventivně nedívám :) . Noviny ráno ke snídani to jistí...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D To vydání jsem měl taky a řádně jsem se u něj bavil :) :D
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je s podivem, co všechno lidé dokáží vymyslet. Podle mne by tedy neměli psát o něčem, čemu vůbec nerozumí a raději se věnovat "svým" telenovelám... To je prostě otřesné :D :lol:
Člověka to možná na chvíli pobaví, jenže co lidé, kteří seriál neznají a už od začátku jsou jim do hlavy vštěpovány tyto informace? Pak si pustí seriál a neví, o co vlastně jde, vždyť to četli úplně jinak! :D Raději by k tomu měli pustit profesionály nebo alespoň člověka, který o SG něco ví... :roll:
Ten první článek co sem hodil bob 1 je opravdu super! Pobavilo mě to a něco pravdy na tom bude... :lol:
Obrázek

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ještě pár dní a byl by to rok. Nevím jestli sem následující fota patří, ale Hvězdná brána v tisku to vlastně je. Tyto dvě fotky jsou z aktuálního, tedy listopadového vydání časopisu VTM Science.


ObrázekObrázek
Naposledy upravil Ivory dne 16.11.2009 18:06:40, celkově upraveno 3
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sranda že je to fotka SG z Destiny :)

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Autor bude fanoušek. :DD To je dobře, musíme to podporovat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron