Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Rozmary počasí

Rozmary počasí

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Které roční období u Vás vede?

Jaro
14
18%
Léto
17
21%
Podzim
6
8%
Zima
15
19%
Něco mezi jarem a létem
17
21%
Něco mezi létem a podzimem
7
9%
Něco mezi podzimem a zimou
3
4%
Něco mezi jarem a létem
1
1%
 
Celkem hlasů : 80

Příspěvek 07.1.2009 21:27:51
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně. Sportovat se dá kdykoliv, záleží jen na tom jaké sporty preferujete :D

Příspěvek 07.1.2009 21:34:30
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to je celkem logický :lol:
Jinak pravda je, že letos je to fakt celkem krutý, minulý rok v podstatě zima ani nebyla, jelikož si pamatuju, že jsem neměl vůbec zimní boty a že jsem se v podstatě nedostal ani na hory. Ale dnes mě dostala zpráva, že někde bylo -30°C, to těch -7°C je ještě fakt v klídku, hlavně teď když už to nepadá a je v podstatě čisto, ale na kolo bych i v plném vybavení opravdu nešel :D
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 07.1.2009 21:39:50
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SkullTAP píše:
to je sice pravda, že ty sporty budou značně omezené, ale budou, to je důležité a cyklistika, když máš na to vybavení, které je, tak to zase až tak hrozné není


Akorát tě z toho kola pak budou muset odmrazit :D Na kolo jedině při 15 - 20 a kochat se sluncem osvětlenou krajinou, na nějaké opuštěné silnici či cestě, kdy je čas dívat se kolem a pročistit si hlavu...sakra, já už chci teplo :(

Pokud vím, tak nějaké sjíždění písečných dun na prkně už snad taky existuje :D Lidi jsou úžasně vynalézaví. Až přijde nová doba ledová, budeme muset improvizovat :D

Každé roční období má něco. :) Koukat se *oknem* na zasněžené stromy, zatímco mi u nohou hřejí kamna je fajn :D Taky mám ráda takové to ticho, které vládne, když padá sníh. Jako by to příroda brala jako povel ke spánku, kdy už není slyšet ani padnout lísteček :) Když už je ta zima, tak si v tom musím najít aspoň něco pozitivního :D

Camel: To bylo snad předloni, kdy jsem celou zimu běhala jen v botaskách. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.1.2009 22:14:07
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Předloni i loni byla nic moc zima, kdy se dalo celou zimu chodit v teniskach, a pred predloni (2006) se dalo jezdit na kole v kratkym rukavu a nohavu az do pulky listopadu :)

ma fotku venkovniho teplomeru kterej v pulce listopadu ukazuje 25 stupnu Celsia :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 07.1.2009 22:20:20
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to jsou ti zhejčkaný pražáci ne? u nás na horách sice zimy taky nějak velký nebyly ale jezdit na kole jen v krátkým rukávu by bylo dost o zdraví. No a když mrknu ven tak se protrhává oblačnost a teplota klesla z -10na -15 během dvou hodin :scared:

Příspěvek 07.1.2009 22:35:18
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No hele, já jsem z okolí Prahy (z těsného okolí) a jsem milovník zimy a nízkých teplot :D

Příspěvek 07.1.2009 22:58:19
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vás nebaví jezdit na sněhu? Vždyť to je super, jak auto klouže do zatáček...Jezděte pomalu a bavit Vás to bude, tak jako mě. :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 07.1.2009 23:12:00
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně baví pozorovat zuřivě blikající kontrolku ECS a protiprokluzu :)

Jo a když na plavání, tak jedině do aquaparku a když do aquaparku, tak jedině do sauny/ páry. Tam bych mohl strávit celej den :)

HAck píše:
To by mě zajímalo, jak ti tál sníh při -5, ale tak budiž no :D

Sníh při -5°C může tát díky IR záření ze Slunce.
Obrázek

Příspěvek 07.1.2009 23:21:10
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To já v autě nemám, tak mě to nebaví sledovat :D
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 07.1.2009 23:35:26
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nemám ani to auto. Vozim se u bohatších kamarádů (to jsou vesměs všichni :) ).
Obrázek

Příspěvek 07.1.2009 23:43:12
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Air force : Já taky nemám auto, půjčuji si felicii - 98´od babiny :D
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 08.1.2009 00:16:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ice píše:
to jsou ti zhejčkaný pražáci ne? u nás na horách sice zimy taky nějak velký nebyly ale jezdit na kole jen v krátkým rukávu by bylo dost o zdraví. No a když mrknu ven tak se protrhává oblačnost a teplota klesla z -10na -15 během dvou hodin :scared:


Ne každý, kdo je "odjinud" musí být z Prahy :D Já jsem sice 60 km od Prahy (což je relativně kousek), ale teploty se tu dost různí. My jsme v dolíku a máme inverzi, takže i relativně teplo. Když pak přejedu do Ústí, tak tam to sice zahřívá chemička, ale dneska tam bylo o pět stupňů míň, jak tady a to je dost znát.

Neřekla bych, že ta zima byla na kolo, ale pamatuju si, že štědrý den byl extrémně teplý. Snad i +10 tuším. Vánoce by měly být na sněhu, ten k tomu patří. Letos zase ale počasí nějak nezafungovalo.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.1.2009 08:54:35
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
My jsme měli Štědrý den bílý. Vstanu, a venku krásně bílo a pořád padalo... :)

Příspěvek 08.1.2009 09:03:57
Mackenzie Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 811
Bydliště: Atlantis, přechodně Ostrava
Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací
 
Ashrak: jo ten podzim (2006) si pamatuju. Vim, jaksem sla do skoly jenom v letnich botach a mamka byla doma driv nez ja, coz byl celkem sok a jeste me sjela, proc jsem si vzala letni boty a jestli jsem vubec normalni :D ....hlavne, ze ona pres letosni Vanoce chodila v teniskach :)

Příspěvek 08.1.2009 09:26:35
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fakt nevím, proč se z toho sněhu a zimy může každý zbláznit. :roll: Stokrát raději mám letní parno, kde mě zahuštěná krev buší ve spáncích, než zimu a mráz, kdy jsem nabalený a ještě ráno chodím za tmy a vracím se za tmy. :jako:

Ideální čas na psaní, přemýšlení, lenošení a chlast, ale rozhodně ne k dobrovolnému běhání venku :scared: :scared:

Příspěvek 08.1.2009 11:09:28
Siria Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Černčice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlasím s těmi, kterým je zima protivná. Je to hnus, hnus a ještě jednou hnus!
Ad. sportování: to je další důvod, proč nemám zimiu ráda. Mé nejzamilovanější sporty - chrtí dostihy, coursing, agility, v nich jaksi provozovat nelze, jelikož pro vesměs hladkorsté psy běžící rychlostí přes 60 km/h by to bylo v těchto podmínkách jaksi "o hubu". Tak jen smutně držím v rukách nejnovější číslo Psích sportů a čtu si ohlédnutí za letošní dostihovou a coursingovou sezónou a nemůžu se dočkat, až se zase začne závodit... :(
Mám ráda jaro, kdy jsou příjemné teploty, kdy se dá v sobotu vyrazit na trénink (licenci zatím nemáme, snad letos), v neděli na celé odpoledne na procházku do přírody...
Mám ráda léto, kdy sezóna vrcholí, pořádají se MS a ME v dostizích i coursingu, které sleduji...
Celkem mi nevadí podzim, který má opět dobré teploty pro procházky, ovšem přijde trochu depresivní sledovat, jak ze stromů postupně opadává listí a příroda se připravuje na zimu...
Nesnáším zimu, kdy je na dlouhé výlety zima (strašně nerada na sebe nabaluju několik vrstev oblečení), kdy se neběhají žádné závody, kdy se snažím vší silou udržet svého psa v kondici jednak pro nadcházející sezónu a jednka pro jeho zdraví, což jde ovšem blbě, jelikož kvůli nízkým teplotám nemůžu se svým hladkosrsťákem podnikat dlouhé túry, kdy jdeme jen vylítat do parku a domů...
Což znamená jediné: JÁ CHCI JARO!
"Mohu žít bez rodiny, svých přátel, ale nikoli bez chrta." beduinské rčení

Rekord v Battle Tower: Diamond - 46
Platinum - 20

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek - help these little guys hatch by click :-)

Příspěvek 08.1.2009 18:34:52
Sa Nata A Na Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 252
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě pěkně štve jakým způsobem odhrnují sníh z chodníků :roll: Tam kde nikdo nechodí udělají cestičku a lidi pak musí horko těžko přelézat ty nashrnované hromady, protože po tom jejich Chodníčku se prostě k zastávce nedostanete :roll:
Lidé a národy se začnou chovat moudře teprve tehdy, když vyčerpají všechny ostatní možnosti.

Příspěvek 09.1.2009 18:25:55
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dneska jsem vyšel ze dveří ráno, a během pár vteřin zmražený nos...

Asi začnu nosit kuklu s průzorem, jestli ještě bude fučet. I když by mi hrozilo, že vejdu do obchodu, zapomenu si to sundat, a přijedou benga :) :rflmao:

ZIMO, TÁHNI! :evil:

Příspěvek 25.1.2009 22:03:51
JaneDoe Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 125
Bydliště: východní čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U nás na dvorku se po dvoudenním tání objevila tak pěticentimetrová vrstva ledu, takže dostat se z domu k brance a naopak , aniž bych sebou práskla , je zhola nemožné. Zítra ztrestám hromadu písku za domem.
Já chci JARO!
Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je ten, kdo se sám pokládá za šťastného. (Seneca)

Příspěvek 25.1.2009 22:25:07
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já chci také jaro, ale až ve čtvrtek.
Ve středu jedu na jednodenní výlet na hory, tak ať je nějaký sníh :wink:

Příspěvek 26.1.2009 22:11:14
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ZIMO : Pryč ! :D :D :D Už se těším na pořádné jaro.
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 27.1.2009 00:54:46
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Momentálně mě zima přestává bavit... A začínám verbovat lidi na léto na vodu...zatím ale nikdo nechce :(

Navíc jsem se dostal do nostalgické nálady, když jsem dneska shlédnul "Proč bychom se netopili", obsahově celkem nudný seriál, ale to prostředí...mmmmmmmmmmmm.. Jako musím někoho sehnat...to nejde jinak.. :?

Příspěvek 05.2.2009 02:39:51
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem si před týdnem říkal, že už je konečně zima fuč, mno a ráno se vzbudím a venku zase bílo !
K sakru !
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Co se jinam nevešlo