Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Náhodné myšlenky a události dne

Náhodné myšlenky a události dne

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Před pár dny jsem slyšel takový zvláštní výraz, ale nevím přesně, co znamená. Neví někdo z vás náhodou, co je to virtuální sebevražda?
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V současné době by mě nepřekvapilo, kdyby bylo takto označováno zrušení Facebookového účtu.
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dark Angel: Nádherně řečeno!!!!!!!!! :rflmao:
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dark Angel píše:
V současné době by mě nepřekvapilo, kdyby bylo takto označováno zrušení Facebookového účtu.


Máš recht :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky tomu tak nepřekvapivě je. Jde o označení pro likvidaci svého virtuálního já.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Poptal jsem se na to i jinde a kromě zrušení účtu na jmenované sociální síti, pokud tam člověk účet vůbec má (já třeba ne a nikdy si ho tam ani zakládat nebudu), to prý znamená hlavně odpojení se od internetu.
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takže když jsem před týdněm odpojil modem, tak jsem spáchal virtuální sebevraždu? to je super :D - nová naděje pro psychicky labilní jedince - nechoďte na mosty a koleje, jen stačí odpojit dráty :rflmao:
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:roll: Pokud jsi na netu aktivní a pak o své vůli z ní (jakkoliv) odejdeš, tak to logicky nějaký sociologický jev a pojmenování mít bude. Pokud sis odpojil modem, protože tě internet sere a plánuješ takto zůstat dlouho, pak ano, spáchal jsi virtuální sebevraždu.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Plánovat odpojení na dlouho je sice fajn, ale pořád existuje reálná možnost zmrtvýchvstání v podobě opětovného připojení kabelu. :D
Proto bych byl zdrženlivější pokud jde o označení "sebevražda".
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nohajc: Pravda :D
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nohajc: historie je plná úmrtí a následných "z mrtvých vstání"... :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wanted: Jmenuj více než jeden případ. :D
Ne, každopádně to má ještě daleko k běžné praxi.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak ono to bude asi na stejný brdo, ale Ježíš není jedinej, kterýmu se tohle přihodilo... S tímhle "výmyslem" přišli už i kluci (možná holky) v Egyptě :)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že stejně to v Egyptě byl "větší zázrak" (opravdu nechci urazit věřící)
Osiris byl totiž naporcovanej a rozházenej v řece, přesto ho Eset dokázala poskládat - a to mám dokonce pocit, že nebyl kompletní - myslím že jsem někde četl, že mu chyběl penis :D
natož ježíš měl "jen" díry po hřebících.
přeci jenom najít, složit, slepit, obnovit paměť je myslim o trochu těžší, než jen obnovit paměť...
Nic není pravda, vše je dovoleno.

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No on jeho syn Horus (pro nás Her'ur) byl zabit a za tři dny vzkříšen ;) . A pro doplnění... Narodil se panně 25. prosince :)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Promethea Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Prosím vás o radu, potrebujem vedieť akými linkami MHD sa dá dostať z hlavnej autobusovej a železničnej stanice (nádraží) v Prahe sa dá čo najrýchlejšie dostať na Ruzyň a späť? Neviem, či sa dá veriť informáciam na oficiálnej stránke letiska - podľa nich by to mal byť airport expres a mal by tam byť za 35 min, mal by premávať každých 30 minút,problém je, že 1.10. sa vrátim 01:35 (odlietam 23.9. 14:35). Aj keby meškalo 2 hodiny, stále sa odtiaľ nemám ako dostať na autobusovú alebo vlakovú stanicu, pramáva až niekedy o piatej.

http://www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/specialni-nabidky/airport-express-na-letiste-praha-ruzyne/-3679/


Obrázek

A ešte jedna vec: Aké odchýlky sa tolerujú pri príručnej batožine? 1, 2 cm alebo nič? Beriem si tašku, odkaz na ňu je dole ale celkovo, ako príručná batožina sa mi zdá byť obrovská - do toho sa zbalím na 2 týždne a nepotrebujem ani kufor.

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90212682

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já jsem se ještě nesetkal, že by byl s příručním zavazadlem problém, protože by bylo velké (letěl jsem +/- 10x). prakticky pokud se vleze pod sedadlo, nebo nahoru do prostoru pro příruční zavazadla a dá se uzvednou, tak není problém.

a k dopravě:
do "odkud" dáš Letiště Ruzyně do "kam" zas hlavní nádraží
http://jizdnirady.idnes.cz/praha/spojeni/
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neviem, či to už niektorí z vás nevideli, ale toto mi dnes poriadne ozvláštnilo deň:
http://hight3ch.com/unidentified-object ... n-our-sun/

To už je naše slnko galaktická čerpačka?? :shock: Btw, ak si to chce niekto ešte viac dostať do hlavy tak odkaz pod obrázkom na linku, alebo tu na stránku nasa:
http://sohodata.nascom.nasa.gov/cgi-bin ... ie_theater
Vybrať EIT 171 a zadať 2012-03-11 :smile:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, pome se poprat. To nám to dneska ti protestující zas nadělali bordelu, co? :D

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen taková připomínka pro mladší generace...
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... -pomnicek/
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už zas? :D Kvůli tomuhle jsme se tady žrali minulý rok :rflmao:

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, hrdě to postuju znovu.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
St0rm: O Holešovický výzvě jsem se kdysi dočetl, a bylo to velice humorné čtení. Jsou to naivové, nic slušnýho se na to říct nedá. Kdo by jako měl bejt v tý Národní radě, jak by se teda mělo zamezit rozkrádání, jakej systém by to teda měl bejt (kromě toho že by ovšem byl super úžasnej a nejskvělejší)? Nemluvě o tom, že veřejností čím dál víc vydupávaná vláda odbodníků jako ve firmě, kterou prosazujou, plus třeba Babiš atp, spolehlivě zlikviduje právě tu demokracii, kterou se zaklínají. Ten komunismus nadělal obrovskou škodu v myšlení lidí, je to moc smutný.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No mě vykládej :D On problém není ta demokracie, i když to taky není žádná sláva. Ona žádná demokracie nebyla nikdy opravdová, stejně jako nikdy nebyl opravdový komunismus, takže tohle nemá cenu řešit. To, proti čemu chytráci protestují, je kapitalismus a se změnou toho... hodně štěstí.
EDIT: To co by si protestující představovali, aniž si to uvědomují, je technokracie. Vláda poskládaná s odborníků hablabla... (což by stejně korupci nezabránilo)

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ono hlavně se všechno svádí na ten zlý kapitalismus a tak, ale volnej trh si teda představuju jinak. Ale to pupkatýmu odboráři, důchodci z minulýho režimu nebo teenage cool anarchistovi nevysvětlíš.
Ohledně té demokracie... Mně se líbí, že ačkoliv má dav rozhodující slovo v konečném důsledku, jsou tu nějaký ochraný brzdy, aby se to hůř dalo zneužít. Tu funkci třeba plní senát, ale koukám že čím dál víc lidí na to zapomíná. No zkus si zavést systém s imperativním mandátem. To se to tam bude střídat jak na běžícím pásu podle nálady a efektivita veškerá žádná. Stejně tak jako jejich provolávání neustálejch referend. Uvědomujou si ti křiklouni, že jedno celonárodní referendum stojí něco pod čtyři miliardy?
No a vláda odborníků. Demokracie je v jistém ohledu založená na tom, že kamkoliv ve vládním aparátu se může dostat každej, bez ohledu na třídní, rasovou... příslušnost. Když jsou některý resorty příliš složitý (řekněme třeba spravedlnost), tak se tam asi nejspíš musí dosadit někdo kdo tomu rozumí. O tom žádná. Ale prosadit aby se tam mohla dostat pouze určitá skupina lidí... Nemluvě o tom, že i ten davem zvolenej superexpert může začít s nepopulárníma krokama, kterej dav zase přinutí krafat. Holt velic vtipná věc.
Říkám, komunistický myšlení. Davově si zademonstrujeme, všechny vyházíme, dosadíme tam někoho s diplomem, kdo se o nás postará a půjdem na pivo.

No a ty co zvedli bouchačky, když k nám přijeli hnědáci maj můj obdiv.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo