Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo 21.12.2012

21.12.2012

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2009 20:55:22
Habadaba Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ashrak: ježiši, ty seš zakonzervovanej hňup, kterej si myslí, že je králem světa... tyhle lidi uplně miluju... jestli mi dáváš ban za můj názor, tak seš pěknej ... já ti taky neberu tvůj názor, že si všemouhoucí :wink:

Daedalus.cz: jestli si myslíš, že jsem to myslel vážně, tak si to mysli... přišlo mi to tu nudný, nikdo tu nepsal, tak jsem to trochu oživil dementníma příspěvkama, aby moderátoři měli co dělat... ale co předvetl Ashrak... no ty vole...

Air Force: hej, že :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil Habadaba dne 10.8.2009 20:57:30, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2009 21:02:33
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Habadaba (aka Juras): A toto byl tvůj poslední příspěvek na tomto fóru.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 10.8.2009 21:10:28
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
g.o.d píše:
to nemusí bejt zrovna nějakej vir z laboratoře. Vzhledem k pitomosti většiny lidí, kteří žerou antibiotika při každým nachlazení, místo toho aby pili čaj a potili se, jsou dnešní viry mnohem odolnější a časem (a to osobně tipuju tak do 20 - 30 let) přijde nějaká pořádná pandemie, která vyhladí pár milionů lidí. Ta prasečí chřipka je jen taková předehra

Dvě věci - antibiotika na viry nepůsobí (detail) a druhá - po většinu svý existence lidstvo žádný antibiotika neznalo a nevyhynuli jsme, pokud přestanou fungovat, tak taky nevyhynem. Aby lidstvo vymřelo na nějakou nemoc je nanejvíš tak námět na nějakej katastrofickej film, ale reálně o tom uvažovat... :roll:
Obrázek

Příspěvek 10.8.2009 21:12:18
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Habadaba píše:
Ashrak: ježiši, ty seš zakonzervovanej hňup, kterej si myslí, že je králem světa... tyhle lidi uplně miluju... jestli mi dáváš ban za můj názor, tak seš pěknej ... já ti taky neberu tvůj názor, že si všemouhoucí :wink:


Kdybys náhodou přišel na způsob jak se sem vrátit: Na téma Hitler jsem obzvlášť citlivej, kvůli rodinný historii, navíc tvůj názor ti nikdo brát nebude, pokud není v rozporu se zákony naší země, což podporování Hitlera určitě je, a navíc ten ban není jen z mojí hlavy ale shodli jsme se na něm víceméně všichni takže si trhni nohou!
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 10.8.2009 21:19:03
Sawyer Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JuRas vzkazuje:

Toto je spoiler!!!:
Já už budu hodnej :cry: - velmi se omluvá, hlavně Ashrakovi, nevěděl, že je tak spjat... u nás se bavíme tím, že si HRAJEM na nějaký nácky :lol: - divnej to mrav :(


Ralen: přesně tak :wink: navíc na plno míst by se to ani nedostalo...

Příspěvek 11.8.2009 07:28:02
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ralen:možná jsem měl napsat prášky místo antibiotik. To je jedno.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 11.8.2009 08:05:23
Radek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JuRas píše:
V ČR se prý rodí čím dál míň dětí, tím pádem za nějakej rok budem jen stát důchodců......



No tak to abych zašel zamakat za nějakou kočkou :D
http://sgf.jex.cz/
http://soubory-ke-stazeni.jex.cz/


sgdownload.jexObrázek

Příspěvek 11.8.2009 10:13:26
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zamakat si jdi, ale až budeš mít legální věk vykonávat tuto činnost.

Příspěvek 20.8.2009 17:03:52
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tady je to teda "vostrý". Nějak se mi nechce číst všech 5 stran a ta předposlední mi fakt stačila. Na warforu to v obdobném topicu vypadá podobně, nicméně jsem se tam dočetl i pár zajímavých teorií ohledně r. 2012. Něco o ztracené planetě Nibiru, co se možná srazí se Zemí, nebo o mizícím magnetickém poli naší planety, což je to jediné, co nás chrání před sluneční radiací... No prostě samé pěkné vyhlídky.
Každopádně nepotřebujeme Májský kalendář, abychom viděli, že se civilizace řítí špatným směrem. Čím to vyvrcholí, můžeme jenom hádat.
Konec světa je prostě symbol. Třeba dojde k nějakému zlomu, těžko říct.
Teď už se tím nějak nezabývám. Prostě se zvědavostí čekám, co z toho bude. :)
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 20.8.2009 17:27:01
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všichni, kdo předpověděli, že se v tomto roce něco stane, zároveň předpověděli i vzdálenější události (například další křižáckou válku, naši cestu ke hvězdám, ad.).

Nohajc: Každá velká civilizace jednou padne. Babylon, Trója, Řím, Řecko, SSSR, Velká Británie (ehm...), Francie, aj..

Příspěvek 29.9.2009 19:01:42
Radek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a ups, vypadá to že jaderná válka se blíží :shock: začne jeden....
http://sgf.jex.cz/
http://soubory-ke-stazeni.jex.cz/


sgdownload.jexObrázek

Příspěvek 29.9.2009 19:09:26
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to abych si už sehnal lístky do první řady.

Příspěvek 29.9.2009 21:13:45
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už sme u těch atomovek (hlavice) tak by mi zajímalo jestli se dají využít k bezpečnýmu odběru energie. A pokud ano tak by to byla celkem účinná demontáž a naši staří filosofove a podobný staří vousatí zarostlí...mužící by se ve svejch výpočtech sekli.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 01.10.2009 17:53:14
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm... tady se probírá 21.12.2012? Kromě jakýchsi "názorů" od teď již díkybohu zabanovaného uživatele a házení atomovek jsem tu nic smysluplného nenašel.
Každopádně něčím přispěji.
Jehovisti a jejich víra v nadcházející soudný den zaměřila svá proroctví právě na tento den... teď už se začínám toho dne celkem obávat. Ale nevěřím tomu, že nám nebe spadne na hlavu nebo že přijde velká administrator (bůh) a zadá příkaz shutdown. Bojím se lidí, co věří, že 21.12.2012 bude konec světa. Protože pokud tomu věří natolik pevně, začnou si užívat života dokud budou moci, což při nedostatku peněz přeroste v nutnost využít kriminálních způsobí k jejich získaní, což vede k rabování. Pak tu je ještě panika, která přijde kvůli "nadcházejícímu soudnému dni"... rabování+panika=chaos. Jsem moc zvědavý, jak to nakonec dopadne, ale ačkoliv jsem životem naskrz optimista, tohle nevidím jinak než ve tmavých brýlích.

Příspěvek 01.10.2009 18:06:00
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mně by nevadilo, kdyby se tyhle bandy odebraly do pralesů rozjímat a při tý příležitosti spáchaly hromadný sebevraždy jako několikrát v minulosti
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 01.10.2009 18:07:55
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě po pravdě řečeno taky ne.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Příspěvek 01.10.2009 18:51:23
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zpět k původnímu téma...

podle mého názoru svět nezanikne pač to už tu bylo mockrát.. 16.6.2006... atak dále
a to že končí májský kalendář je prosté - kalendář přestaly zapisovat pač už asi vymřely bo je to přestalo bavit a fanatici si pomyslely že bude konec světa..
ale jestli fakt skončí tak nato řeknu asi tohle - mýlil jsem se :D nebo spíše už neřeknu nic :D
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 01.10.2009 19:03:28
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ehm nejsem exper a ani se nepovažuji za fanatika a podobně, dokonce nepřehlížím jisté věci, ale že bych začal žít jinak to asi ne....jo možná na ten den spozorním a já nevím, (moc do budoucna) ale abych raboval, utrácel.... ne to asi ne

jinak mayský kalendař nekončí oni dál zapisovaly...někde v tomhle tématu je to i psaný
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 01.10.2009 19:10:11
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
souhlasím.... mě to bude stejně jedno pač v ten den a v tu hodinu budu v de*ilni skole takže co :D a kdybych byl doma tak bych dělal věci jako každej jinej den..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 01.10.2009 19:19:06
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: O ničem takovém jsem nemluvil, ačkoliv by mi to také nevadilo. Spíš jde o to, že by věřící začali dělat bordel v zalidněných městech.

Příspěvek 01.10.2009 19:19:16
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
já osobně například znám 10lidí, kteří si již naplánovaly jakousi "party" na Hřbiťaku (neplést se hřbitovem ;)) jen si tam tak lehnou a budou čumět :rflmao:

EDIT:
do toho pralesa bych spíš nahnal jiné uskupení lidí....
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 01.10.2009 19:20:10
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to musí bejt sranda :D mimo to kdy to má skončit ráno v 11 nebo vecer ?
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 21.10.2009 14:37:08
alfel Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1026
Bydliště: Atlantis/Atlantida
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Něco se určo stane ale co to nevíme třeba vykolejí vlak, zautočí teroristi ale že by ze dne na den celý svět zmizel hmmm to se mi věřit nechce :hmmm:
Jinak asi začnu meditovat abych se před 21.12.2012
povznesl :)
Slunce hřeje, vítr duje, tráva na březích se zelená. Zde se žádný býk neukryje.
Oma Desala
Lanteané FOREVER
Battlefield3
Lidé žijí v trápení jen proto ,aby doufali že se stane zázrak.
by alfel

Příspěvek 21.10.2009 15:25:40
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Konec světa je samozřejmě přehnané označení. Co jsem o 2012 četl, uvádí se často, že se má ve skutečnosti jednat pouze o konec určité éry a začátek nějaké úplně nové. Někteří tvrdí (těžko říct, jak na to přišli), že lidé získají určité "nadpřirozené" schopnosti jako např. cestování nekonečnou rychlostí na jakékoliv místo vesmíru, schopnost zhmotnit myšlenku a také nejspíš značné prodloužení života. :D
Destrukce tu ovšem bude také. Prý proto, aby se svět očistil od těch, kteří by mohli nové schopnosti zneužívat.
Docela pěkná představa. Jako námět na sci-fi se to celkem hodí (vlastně by to dopadlo trochu jako ve ST :D ). Je to ale zatím akorát tak pohádka. :)
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 21.10.2009 16:32:43
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se přes konec světa, nacistickou propagandu, pandemii, atomový holokaust a zase konec světa dočetl až ke konci...
Co k tomu říct... co se mě týče, tak v den 21.12.2012 věřím a to naprosto, jsou pro něj důkazy a podobně. V co však nevěřím, je to, že by v tento den byl konec světa... Jak už zde bylo řečeno, Mayský kalendář pokračuje a co jsem četl a viděl, tak jediné co by se mělo stát je to, že Země vstoupí do jedné přímky se sluncem, nějakým astronomickým tělesem a středem Galaxie do jedné přímky, to je tak celé. Navíc co je to konec světa? Za svět obecně považujeme naši planetu, matičku Zemi, a ta tu bude ať se děje co se děje. Co se týče lidstva... Jsme lidé, to už je definice, vždy si najdeme způsob jak přežít... a hlavně.... 42...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron