Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Učitelé

Učitelé

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 06.2.2010 10:35:00
Mackenzie Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 811
Bydliště: Atlantis, přechodně Ostrava
Pohlaví: Žena

Odpovědět s citací
 
Qui-Gon: Ano, madam Szlaurová je legenda :D
Pro ostatní, abyste rozuměli. Tato "milá" dáma má šílenou zálibu v naších přezůvkách a nesnese, pokud někdo přezutý není. To si takhle jdete po chodbě a najednou vidíte jí zastaveného nebožáka. Madam Szlaurová má vykulené oči a ptá se svou klasickou větou: "Kde máš přezůvky?" Žák neví, krčí rameny a nakonec se dozvídá, že bude nahlášen třídnímu. Ono to takhle nemá ten potřebný efekt, ale vidět to naživo je skoro na noční můru. Taky jsem se jednou nepřezula (bylo léto a teplo, tak jsem měla boty na podpatku). S kámoškama jsme ji viděli v dálce, tak jsme vběhli na záchod v domění, že nás neviděla (ani jedna jsme přezůvky neměla :D )...tak tam chvilku stojíme a pak si řeknem, že jdeme...no a na koho narazíme ve dveřích?...Takže začal výklad na téma, že sice podpatky prodlužujou nohy(o to mi v tu chvíli fakt nešlo, jenom se mi ráno prostě nechtělo přezouvat :D ) a že chápe, že chceme být dokonalé, ale že je to nevhodná obuv do školy a že je to porušení školního řádu atd...takže jsme jí to odkývaly a rychle odběhly pryč

ono na naší škole je pár takových exotů, ale asi nejhorší je náš fyzikář, který podává neuvěřitelně monotónní výklad, do třidy vstupuje dramatickým pomalým krokem, a jakmile začne s učivem, většina třídy usíná, popř počítá pavouky na stěnách a v rozích

další profesoři jsou celkem v pohodě, až na nějaký ten občasný úlet, ale tak to je snad všude :D

Příspěvek 19.2.2010 00:56:56
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesně tak to je. To si to tak jednou vykračuju do školy. Vejdu dovnitř a první co uvidím je Szlaurová ve slušivé vestičce :D jak tam promlouvá do duše jakémusi studentovi. No a dobrá nálada je v háji.
A potom proč nemám ráda školu. :D
PS:K těm pavoukům, na takové počítání ani nestačí moje matematické schopnosti, do nekonečna fakt počítat neumím... :D
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 20.2.2010 12:54:33
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
My sme měli na škole taky jednu šílenou učitelku. Naštěstí odešla do důchodu.
No byla úplně šílená. Uprostřed vyučování začla mávat rukama jako by se zbláznila. No a jednou sme měli ve třídě otevřený okno. Ona se z něho uprostřed věty vyklonila a začala se smát a mávat a opakovala: "Che che ahoj che che ahoj" No po 5 minutách pokračovala tam kde skončila. Pak furt vykládala o svým manželovi jak je skvělej atd. A úplně nejšílenější bylo že nás měla na přírodovědu(čili přírodopis na prvním stupni.). Já kterej mám rád přírodu a chcu být biolog sem z ní taky šílel. Říkala úplné nesmysly jako třeba že žížala je had, rak je obojživelník atd. Když sme to další rok říkali nové učitelce na přírodopis tak se málem taky zbláznila. Zkrátka když si na to vzpomenu... :roll:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 20.2.2010 14:09:45
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
david.p41: nechodíš náhodou do Kopřivnice na průmku? Protože hláška "Nazdar sokolíci" je poznávací znak mojeho bývalého třídního :D
A menší tip, na provrtání lavice stačí šroubovák, pokud jsi hodně odhodlaný tak i propiska. A jinak o učitelích nemám co říct, jsou to taky jenom lidi (bohužel) takže jsem narazil na neurózy, tiky, nervy, ale i naprosté klidaře se kterýma jsme po vyučování poseděli na pivě. Naše třída nepatřila k nejvzornějším, řekl bych spíše k nejnevzornějším, takže naše oblíbenost mezi učiteli klesala s každým odstudovaným rokem víc a víc :)

Příspěvek 20.2.2010 17:12:56
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NewAsgard:
Při představě toho "che che ahoj che che ahoj" jsem dostala pořádný záchvat smíchu :rflmao: :rflmao:
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 23.2.2010 15:02:12
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To bude asi tři týdny. Procvičovali jsme si plody byla z toho písemka. Na Notebooku byli obrázky plodu atd. No sedělí jsme za učitelkou a cítili jsme pěkný voňavý parfém tak jsme si číchly k vlásům a pěkně voněli. Učitelka se otčila a řekla co to děláme za blbosti zas. :lol:

No znám ještě jednu dobrou učitelku a ta se pořád směje. :lol:
Jednou mi položila jednu otázku ohledně učiva. No ona se zasmala první a já hned po ní :lol: :lol: Protože jsem na tu otázku neuměl odpovědět. :lol:
Obrázek

Příspěvek 24.2.2010 00:21:18
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No taky máme ve škole úču, učí nás čestinu a furt se směje a říká perfektní hlášky. :D
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 24.2.2010 17:02:12
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
My máme taky takovou.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 24.2.2010 20:41:09
bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V naší škole to fuznguje tak že kdo má víc než dvě pouzdra dostane poznámku.No a já jich jednu dobu nosila 12 (CELKEM SLUŠNÁ BARIKÁDA A DALY SE TAM DOBŘE SCHOVÁVAT TAHÁKY :D ) byla z toho dutka třídního učitele já ale začala před všemi říkat že je to kráva a mnoho dalších neslušných výrazu
a nakonec jsem měla dutku ředitele školy jenom za pouzdra :?:
učitele jsou nenormální (možná goauldi.)
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

Příspěvek 24.2.2010 20:52:33
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Joj - já měl vždycky problém mít jen to jedno (propiska do kapsy, notes do druhý a jde se do školy... :-) ).
Obrázek

Příspěvek 24.2.2010 20:55:01
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já měla na začátku roku plné třípatrové pouzdro a v říjnu jsem měla problém sehnat propisku.
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 04.3.2010 17:53:37
david.p41 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Bydliště: strojovna Daidala
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To se máte já musím nosit plnej bágl věcí hlavně ty pitomí strojnický tabulky a já chodím na střední školu technickou v Jihlavě a tohle je pozdrav našeho učitele na technologii Ježka jo a když napíšeme blbě písemku a nebo někdo něco neví tak nám říká borečci.
Proti blbcům neexzistuje ochrana,jsou až příliš vynalézaví.
http://www.zavislak.webnode.cz
http://www.stream.cz/video/14/393899-sheppard-team

Příspěvek 04.3.2010 19:52:28
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, ST jsou fajn, ještě ty dvoudílný ideálně - maj asi jenom 2 kila :lol: Naštěstí mi stačej už jen v pdf :-)
Obrázek

Příspěvek 06.3.2010 12:03:49
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No musím říct že největší vítr u nás na škole, shodou okolností taky v jihlavě na vysokou polytechnickou, mám z učitelů z jiných škol, když tam přijdou borci a borky z masaričky, mendlovky nebo vše, my na ně opravdu jen koukáme... :)

A když každá přednáška začíná "To na VŠE/(MUNI, MENDELU,...) je nervy-drásající. A pak se diví, že tam nechodíme :D

Příspěvek 07.3.2010 10:46:28
david.p41 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Bydliště: strojovna Daidala
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdes je sehnal v pdf?? To jsi je koupil nebo stáhnul.
Proti blbcům neexzistuje ochrana,jsou až příliš vynalézaví.
http://www.zavislak.webnode.cz
http://www.stream.cz/video/14/393899-sheppard-team

Příspěvek 09.3.2010 14:08:21
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
moji učitelé(učitelky)-

M-celkem pohodová učitelka,ale občas se naštve :D...už jí máme 3 roky takže pohoda...
F-zároveň naše třídní-celkem stará,dokáže si udržet klid...ale nikam s náma nechodí :(
AJ-skvělá učitelka,sice cizinka,ale umí dobře česky a skvěle učí AJ
NJ-3.učitelka za 3.rok :D,pohodová
Bi-3.učitel/ka za tenhle rok :D..ale myslim že je fajn
TV-naprosto nejlepší učitel,dělá s náma blbosti,navíc se zná s tátou takže protekce :D
CJ-snad 80 let stará babka,hodně náladová
OV-napůl slepá cholerička,ale při OV skoro nic neděláme
IVT-mladej chlápek,celkem pohodovej
HV-učitelka středního věku,ale celkem fajn...rozhodně zlepšení proti předcozímu učiteli(hudebky)....
VV-4.učitelka za 3.rok,zatim sme s ní měli jenom 4 hodiny ale celkem to ušlo
CH-asi 60 let starej chlap,trošku cholerickej
Z-celkem zábavná učitelka
D-celkem stará paní bez smyslu pro humor :(
NN(náboženství)-suprovej učitel,řiká skvěly vtipy :D


asi tak no :D
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 09.3.2010 16:22:45
david.p41 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Bydliště: strojovna Daidala
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kam to chodíš že máte náboženství? teda u toho popisu sem se někdy musel smát :rflmao: hlavně u toho CJ-snad 80 let stará babka,hodně náladová
Proti blbcům neexzistuje ochrana,jsou až příliš vynalézaví.
http://www.zavislak.webnode.cz
http://www.stream.cz/video/14/393899-sheppard-team

Příspěvek 09.3.2010 16:48:07
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
U nás na základce bylo taky náboženství, ale jen pro nižší ročníky a navíc to byl spíš kroužek než učební předmět... jako správný ateista jsem tam nikdy nepáchnul :D

Příspěvek 09.3.2010 17:19:28
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U nás bylo myslim dobrovolný - pár lidí tam myslim chodilo, ale ... co se tam vlkastně učí? Jako o různejch náboženstvích, nebo je to propaganda?
Obrázek

Příspěvek 09.3.2010 18:26:44
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podle toho co jsem pochytil od těch co tam chodili prostě výklad Bible... biblické příběhy, atd. "propaganda", chcešli

Příspěvek 09.3.2010 18:48:17
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NO tak já sem na základce měl "docela naormální" učitele, jen naše dějepisářka byla zatížená na židle (u ní ve třídě totiž někdo vždycky vyndal šroubky ze židlí a ona to pak sváděla na nás) a pak ještě jedu která byla taková menší (my jí říkalí skřítek racochejl :lol: ) a ta pořád říkala "že" nebo Tááákže :lol: :lol: .

Ale teď na střední to je úplně jinej kalibr. Občas mám pocit, že na naší školu
Toto je spoiler!!!:
střední průmyslová škola elektrotechnická v Plzni
nabírali jen samí exoty nebo chovance psychiatrickejch ústavů. Jeden příklad za všechny:
Ve druháku a ve třeťáku jsme měli jednu učitelku, která byla naprosto blbá, chovala se jako magor, neuměla učit a celý ty dva roky si ná nebyla schopná zapamatovat.např. jeden spolužák podváděl v testu, ona si toho všimla, ale spletla si ho se mnou a chtěla mi za něj dát kouli. Já sem tam naní asi 2 minuty řval že si nás spletla ale ona mě nevnímala, nakonec jsem jí řek že je kráva, ona si mě konečně všimla a tu kouli mi nedala a kupodivu ani poznámku. Nebo v jiný třídě zase psala na tabuli nějakej vzorec, jedn žák se jí zeptal, co je to tam za znamínko, jestli mínus nebo zlomková čára a ona mu odpověděla
Studente ty jsi se mě zeptal otázkou. :lol: :lol:
.
A nebo nám taky chtěla nakecat že c se značí rychlost zvuku. (je to značka pro rychlost světla) :lol: :lol: :rflmao:

Pro ty co uvažujou tam jít mam jedinou radu: Nikdy a za žádnou cenu tam nelezte, jinak jste sebevrazi!!! :twisted:
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 09.3.2010 19:41:06
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak chodim na Arcibiskupský gymnázium...

minulej rok sme "brali" starej zákon,teď berem(už doopravdy :D) ten novej...taky se sem zajímavej jestli budeme brát jiný náboženství,ale asi ne no...
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 09.3.2010 19:56:07
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jackson D. : třída, jméno?
Taky chodim na SPŠE a opravdu někteří učitelé jsou opravdu vytříbení :roll:
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 09.3.2010 20:08:34
david.p41 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Bydliště: strojovna Daidala
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já bybli taky četl přesněji nový zákon (měl jsem napsat seminárku) no nebylo to zas tak hrozný ale chodit na hodiny o náboženství tak to fakt ne a s tím arcibyskupským gimnáziem to aš skončíš budeš kněz a nebo to je jako normál gympl teda s nábožensvím (maj děravou ohradu tak jim zdrhaj ovečky a papeži nemá kdo spásat zahradu a dávat vlnu)
Proti blbcům neexzistuje ochrana,jsou až příliš vynalézaví.
http://www.zavislak.webnode.cz
http://www.stream.cz/video/14/393899-sheppard-team

Příspěvek 09.3.2010 20:10:06
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
david.p41 píše:
No já bybli taky četl

To je neuvěřitelný.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron