Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Vánoce-jaký dárek vám udělal největší radost?

Vánoce-jaký dárek vám udělal největší radost?

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když už jsme teda u těch peněz, vy s rodičema nemluvíte? :D Když neví co vybrat, tak jim snad můžete říct nebo něco naznačit a pak počkat jestli to dostanete nebo ne. :wink: Prostě si napiště Ježíškovi a je to. :wink:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Daedalus.cz píše:
gravidus: Není to náhodou taková malá černá tlustá knížka od Miloše Trettera? Já jsem si u něho dělal barmanský kurz a furt mi ji nabízel. :) Jinak doporučuji zkusit Tequilu Sunrise. Doma lehce připravitelné a skvělé. :)


Já jsem u něj dělala barmanský kurz ještě na škole, protože naše hotelovka to částečně proplácela :) Je to už hodně let (10?), a už si z toho moc nepamatuju (ale věta "destiláty se dávají první" mi v hlavě zní dodnes :smile: ), ale tuhle knížku jsem si nedávno pořídila, stejně jako "barmanskou výbavu". Taky musím jen nakoupit správné ingredience a vyzkouším, co si pamatuju. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem si to taky dělal ve škole, ve druháku to bylo. Taky hotelovka. :smile:

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
měním výpověď :) :)

největší radost mi udělal notebook :) :)
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z knížky s koktejly mají nakonec radost všichni... zejména Piňa Colada byla výborná :D :D

Kurz si chci udělat taky... ale není moc času a jezdit do prahy se mi moc nechce..

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
telefén Nokia E52
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Blinky Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 76
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Největší radost sem měl z Notebooku :)
<<SG-1,SGA,SGU,Smallville,Heroes,Reaper,LOST,Supernatural,The Guild,Chad Vader,Chuck>>
_____________Obrázek______________

floother Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 255
Bydliště: Všude kde je internet.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
telefon sony ericson c905
Life is worth living for....
flooth is everywhere around us, on the internet.
Svoboda člověka je to, když má pouze jedinou povinnost. Zemřít.
Better to fight for something than live for nothing.
George S. Patton

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
hodně těžko se to soudí, nic nebylo že bych neměl radost a špatně se věci vyzdvihují nad ostatní, ale myslím že to byla knížka ;)
"Praktická Kniha o Dřevě" moc hezky zpracovaná zaměřená i na uměleckou truhlařinu aneb můj obor...takže jsem značně potěšen :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pomeranc píše:
Když už jsme teda u těch peněz, vy s rodičema nemluvíte? :D Když neví co vybrat, tak jim snad můžete říct nebo něco naznačit a pak počkat jestli to dostanete nebo ne. :wink: Prostě si napiště Ježíškovi a je to. :wink:

Aký je rozdiel medzi tým, keď rodičom presne poviem čo chcem a tým, keď mi na to dajú prachy a kúpim si to sám?

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nebudeš to mít pod stromkem od nich :D :D a do poslední chvíle nebudeš vědět, jestli ti to fakt koupí :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já dostal letos jen měkké dárky, které mi udělaly všechny stejně velkou radost :-).


A k vašemu tématu "peníze pod stromečkem":

Vím že dost lidí to tak dělá, ale nemůžu říct, že bych s tím souhlasil. Peníze pod stromečkem jsou dle mého neosobní, na rozdíl od dárku, který dotyčný dlouho vybíral a musel si vás všímat, aby věděl co chcete. Myslím že každého potěší, když pod stromečkem najde něco, co si přál, o čem se zmínil někdy před půl rokem mezi řečí. Dárek pod stromečkem není o penězích, ale o tom, že si na vás někdo vzpomněl a někoho zajímáte.

Peníze v obálce mi přijdou jako takové odbývání Vánoc ve smyslu: "Jéžiš, ony jsou zase Vánoce, no tak tady máš peníze a něco si kup, já na tebe nemám čas."

Možná to zní drsně, ale přesně tak to na mě působí.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja by som tému uzavrel peniaze s tým, že to každý vnímame inak, niekomu to vadí, niekomu nie, niekto to dokonca považuje za lepšie riešenie než konkrétny darček. Howgh

xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Krasne hodinky udelali velkou radost :)
Naposledy upravil xeroo dne 27.12.2009 17:02:51, celkově upraveno 1

sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja dostal M4 CQB s granatometem ale v šoku nejsem :D to spíše budou ti co to s koupí s granátu :D
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to ti věřím :rflmao: :rflmao:
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
co se týče tématu peníze pod stromeček....

osobně jsem dostal nějaké ty peníze a nevadilo mi to, ale musíte brát taky ohledy na to od koho jsou...
pokud je to od rodičů s tím že vám řeknou "něco si kup já nevím" tak je to na pováženou, raději ať řeknou že neví a koupí cokoliv, a pokud tomu nerozumí (elektronika) ať se poradí (hlavně ne s prodávajícím v 80% jim jde jen o to prodat to)
Ale pokud vám babička, která je ráda že jsi jde nakoupit, řekne...
"kupovala to mamča a já jí to zaplatila" a k tomu přibalí třeba kilo, tak se to dá pochopit, sice by nemusela říkat že to nekupovala, ale když nejste děti, tak to pochopíte (stejně vás to trkne...) a budete mít z dárků stejnou radost...
a když babička které jezdíte i nakoupit dá do obálky litra a oznámí vám že nikam nechodí a neví, tak na to ani nekouknete a poděkujete jí taky...

tam kde jsou peníze si dejte libovolnou čásku, hlavní jsou ty dárky, ale pokud je opravdu ten člověk takovej že je rád že dojde k doktorovi, tak opravdu nemůže nic koupit, samozřejmě může někomu dát prachy a říc kup něco, ale ne vždy ta možnost je...

prostě prachy pod stromeček ne (ať je částka jakákoliv) lepší je nějaký dárek, ale v některých případech není jiná možnost dát peníze, obzvláště u těch babiček, které vás neznají tak dobře, nebo se vám chtějí zavděčit i jinak než kopí nějakého předmětu...


a k hlavnímu tématu, jaký dárek...

Psal jsem sice že kniha, ale myslím že je načase to opravdu přehodnotit, jen nevím jak to napsat, neboť se to slovy jen špatně vyjadřuje... ale abych přiblížil situaci...
představte si chatařskou kolonii 24.12. kde máte chatu...když v tom chata, která je deset metrů od té vaší (roh na roh) začne hořet a padne popelem, zatím co ta vaše je lidově řečeno přičmouhlá (popraskanej lak, mírně propadlá střecha na verandě, jak hasiči kropily, zahrada.... Ale té vaší chatě se nic vážného nestalo...)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já když dostávám prachy od našich, tak řeknou...kup si třeba oblek, nebo košili..nechtějí mi to vybírat, nemusí odhadnout velikost a hlavně to co koupí z oblečení je většinou naprosto hrůzný a já to pak stejně nenosim...ale peníze jako jenom peníze pod stromek taky neupřednostňuju, ale pomalu v 23 letech už je to celkem běžná záležitost... když je dostane 12 letý dítě tak je to celkem blbý řekl bych

V podstatě to samý jsou svatební dary...lepší je dát peníze, protože nic vybrat nemůže - nebude se jim to hodit do bytu nebo to dostanou v několika dalších provedeních...

Každopádně mi to připomíná jak ve zprávách ukazovali nějakou babičku, co si přála varnou konvici tak jich dostala asi 8 :D

Shorty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 78
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dogtags (psí známky) Williama Adamy, které mi dala Anijsha. :)
Obrázek
Obrázek

Supporter of RDA SecOps. Get Some!

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě nejvíc potěšily pletené fusekle :D

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Polštářek s vyšítým logem BSG od Aničky :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kniha "100 slavných filmů světové kinematografie"
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No jak se řiká "Je to měký a stratíš to chuť rozbalit" :D .Mě letos rodiče potěšili něčim co sem vubec nečekal.Notebook.Takovej ten zvláštní paradox.Chcete to čekáte to nedostaneteto a pak najednou to nečekáte a je to tam :hmmm: .A pak ještě nějaký jiný věci.Jinak radši peníze než měkký dárky :D .Což se mi v případě babičky splnilo.

Shepard-35 Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 109
Bydliště: ToTo FoRuM
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja som dostal novy monitor LCD teraz sa inac hraju hry :D :D :D
a este skoro ako kazdy som dostal vselijake veci a blbosti.
:jako: SOM MAL RADOST :jako:
Stargate Atlantis je Naj !!!

92% teenagerů poslouchá Hip-Hop pokud patříš mezi těch zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Charlie.0025 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 140
Bydliště: Božice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hmm nejvíc mi udělala radost britská vlajka :yahoo:
když něco nejde silou tak to musí jít ještě větší silou a když se to rozbije tak byla někde vadná součástka

Nejlepší je pracovat v týmu.. když se něco podělá vždy to máte na koho svést

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo