Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Islamizace Evropy

Islamizace Evropy

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2010 17:33:27
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Rayi žádní pacifisté, vždy když se povede teroristický útok a mají v tom prsty arafati, tak se u nich doma slaví, to není projev pacifismu.

Viděl jsem jedno video na CNN, jak Arabové (když jim říkáš afafati, budu ti taky furt říkat idiote, ok?) slaví v ulicích, které neprokazovalo, že bylo natočeno v den útoků a mělo s nimi spojitost. A tohle video se furt dokola točilo v médiích znovu a znovu. Něco si zjisti o tom, jak média fungují.
Ale to je jedno. U nás se neslavila porážka nacismu? U nás není každý rok v ulicích dav lidí 5.května? Většinová populace popíjející pifko k vítězství? Většinová populace tančící na konci války v ulicích? Na konci WW2 neexistovalo něco jako VE day nebo VP day (završený atomovým bombardováním dvou měst)? Hmm?
Jste legrační ve své zaslepenosti. Když už s nimi chcete bojovat, měli byste je aspoň pochopit.

ano, proto je u nás tak velká nezaměstnanost... K nám chodí plno cizinců a neslyšel jsem o žádných velkých nepokojích, že by si stěžovali, že není práce...

Opět víš prd o nezaměstnanosti a cizincích pracujících u nás. Máme tu pár Ukrajinců a pětiprocentní nezaměstnanost v pár regionech, a ty bys chtěl protesty, protože si myslíš, že je to totéž jako 80% nezaměstnanost v komunitách po Evropě nebo Americe...

S těma komoušema teda nevím... Za nima vždy stál celej sovětskej svaz... Za teráčama nestojí nikdo (teda pokud je někdo tajně nefinancuje :D ).

A jak podle tebe získávají peníze? Jistě, že je proboha někdo financuje! To jsou fakt objevy s váma, příště mi šokovaně řeknete, že Kolumbus objevil Ameriku...
V jádru je celý střet civilizací o tom, že jisté radikální vládnoucí kruhy v Arábii prostě chtějí bohatství západního světa, a jelikož nemají jeho technologickoprůmyslové zázemí a nemůžou ho dobít konvenčně, využívají k útokům terotisty a pár fundamentalistů, kterým vadí naše kultura na jejich písečku. Je to stará dobrá tajná válka, ve které vy se zaměřujete na přistěhovalce, zatímco byste měli spíše sundat pakistánskou rozvědku a saudskoarabské církevní hodnostáře.

No rozhodně stavm chytrého muslima na vyšší laťku, než nechytrého Wanteda. Jak, opět, příslušnost k někomu souvisí s tím, jestli je právo ho posuzovat jako lepšího než jiného?
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 17:42:08, celkově upraveno 2
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:33:59
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Proč by si stěžovali? Však když nepracujou tak se maj taky dobře. Ale ti francouští přistěhovalci se chtěli mít líp a nechtěli žít v chudinských slamech u Paříže a k tomu potřebujou práci.
A muslimských státech se po nich nejde? Takže ta menší válka v Pákinstánu proti Al-Kaidě je asi nic... Nebo snahy Saudské Arábie(ale tu USA má ráda snad jenom královská rodina)... :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 17:41:26
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nebavíme se o Arabech, ale muslimech a já jim budu vždycky říkat utěrkáři nebo arafati.
:yes:
Snad nesrovnáváš oslavu vítězství nad nazi a oslavu povedeného teroristického útoku. Zajeď na dovolenou do Izraele oni ti vysvětlí rozdíl. A nebylo to jen jedno video na to vem jed.
:D

Příspěvek 10.8.2010 17:43:27
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A v čem konkrétně je rozdíl ve zboření WTC s atomovými útoky (nemluvě o kobercových náletech) na Japonsko ke konci války? Po obou se (podle vás) masivně oslavovalo vítězství!
A mezitím v místě dopadu civilové oplakávali tisíce mrtvých "barbarského útoku".

Uznávám, že atomovky se asi měly (ne nutně na město) použít a přivedly válku k dřívějšímu konci, ale měřím rovným metrem všem - zvěrstvo jako zvěrstvo a po obou oslavy.
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 17:46:17, celkově upraveno 3
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:44:45
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888: A si snad myslíš, že to oslavovali všichni? A jenom muslimové? Takový Chávez taky byl víc šťastný než zdrcený a je to křesťan :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 17:49:45
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dolph očividně žije v realitě akčních filmů a scifi seriálů, marná práce :D
A když už tady taháme i naši historii. Husité byli takoví středověcí teroristé a přesto máme Žižkovu sochu na náměstí, přece "bránil" nás! S tím očividně problém nemáš?

Příspěvek 10.8.2010 17:52:08
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Obranu schvaluje i Starý zákon. Jiné pasáže Koránu zase mluví o spravedlnosti a zabíjejí jen lidí, kteří jsou vrazi. O zabíjení mluví i Pán prstenů, to neznamená, že všichni přízivci fantasy jsou masoví vrazi.

Ty seš asi debil. Je rozdíl mezi obranou, a vyzíváním k zabíjení nevěřícího kdekoli ho potkáš. Četl si ty pasáže v Koránu vůbec, nebo nevíš o čem plácáš?

Je normální, aby ten nizozemskej cápek, co kritizuje islám a požaduje, aby právě tyhle pasáže vymazali a pak to bude ok, musel mít ochranku proto že ho chcou muslimové zavraždit? A nejsou to jen výkříky, opravdu se o to pokusili. Je normální, aby po tom co namaluješ karikaturu Muhamada, aby se pálily vlajky státu kde to vyšlo a rabovaly jeho velvyslanectví? Řekni mi: považuješ toto chování za normální? Vedle takovej lidí chceš žít? Oni se tu nepřizpůsobují, berou si to s sebou.

Totéž funguje i s tím McDonaldem, víme?

Na to se nedá odpovědět jinak než že si debil. Jak souvisí výstavba fastfoodu s tím, že považuji zemi v okruhu minaretu za moji, i když sem ty pozemky nikde nekoupil? Normální lidi toto považujou za krádež.

A kolik těch vražd tedy bylo? Bílí lidé se nevraždí ze žárlivosti nebo co?
Nevím, kdo dělal ve Francii bordel a rval se s policií? Girondisté? Jakobíni? Či snad příznivci koruny?
Jak jsem řekl, Francie má protesty jako národní sport. Kontext, pánové, kontext.


Ty to považuješ za normální?
Ano, dějí se vraždy z lásky i u nás, ale ty si totálně mimo. Nebo, u nás rodiče toho, co je zavraždí s tím souhlasí? Aby zachovali jakousi nesmyslnou rodinnou čest? Vyhrožují, že když si ho vezme, tak ji zabijí? A pak se hromadně sejdou, a podřežou ji? Považuješ toto chování normílní? Ukaž mi jedinou křestanskiu nebo českou rodinu, co toto udělala.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 10.8.2010 17:54:51
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nelze srovnávat. Byla to válka, kterou Japonsko (v tomto případě) začalo a tak sklidilo co zaselo.
:)
Arafati nebyli s USA ve válce, nevyhlásili ji, zbaběle zaútočili na civilní zaměstnance. Buďto měli nejprve vyhlásit regulérní válku a pak zaútočit na WTC, nebo zaútočit na vojenský cíl, verbež jedna.
:D
Všichni muslimové ne, ale většina a zbytek byl pyšný jak jim to ty borci dali sežrat.
:yes:

Příspěvek 10.8.2010 17:55:56
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já furt zastávám názor, že pokud by došlo k nějakýmu teroristickýmu útoku, tak bych na oplátku srovnal se zemí nějaký musulmanský město (nebo se s tim nesrat a začít se chovat jako rusové v Čečně), nebo nějakej jejich náboženskej symbol (třeba Mekku).

mrtvejm talibancům bych třeba uřezával hlavy, oni se toho totiž děsej, pokud nemůžou pohřbít svýho mrtvýho v jednom kuse.

Stejně by byl nejlepší nějakej hezkej virus. O n už by si Alláh ty špinavce nějak přebral. Já bych kvůli nim rozhodně nesmutnil
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:05:17
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty seš asi debil. Je rozdíl mezi obranou, a vyzíváním k zabíjení nevěřícího kdekoli ho potkáš. Četl si ty pasáže v Koránu vůbec, nebo nevíš o čem plácáš?

Ty jsi, předpokládám, Korán celý četl. Já tedy ne, takže jsem taky četl vybrané pasáže, ve kterých se mimo jiné mluvilo právě o tom, že zabít kohokoliv jiného než vraha je zakázáno. Ano, většinová společnost to ignoruje, ale není pravda, že "Alláh vyzývá k vraždění nevěřících", stejně jako není pravda, že Bible žádné mrtvoly nemá.
Ale třeba je to zlá propaganda muslimozednářů, bu bu bu.
Především, Koránem se všichni neřídí, jinak bych byl po návštěvě německého gyros fastfoodu mrtvý i já.

Je normální, aby ten nizozemskej cápek, co kritizuje islám a požaduje, aby právě tyhle pasáže vymazali a pak to bude ok, musel mít ochranku proto že ho chcou muslimové zavraždit? A nejsou to jen výkříky, opravdu se o to pokusili. Je normální, aby po tom co namaluješ karikaturu Muhamada, aby se pálily vlajky státu kde to vyšlo a rabovaly jeho velvyslanectví? Řekni mi: považuješ toto chování za normální? Vedle takovej lidí chceš žít? Oni se tu nepřizpůsobují, berou si to s sebou.

To normální není, to jsou excesy. Většinová populace tohle ale nepraktuje, stejně jako většinová bílá populace nepraktikuje zabíjení novorozenců - a přesto máme ve zprávách co druhý den, že nějaká babka zabila své děti nebo že nějaký nezaměstnaný šel do práce s kulometem. Mimo jiné.
Je nutné rozlišovat excesy a neaplikovat je na většinovou kulturu. Kdyby muslimové denně dělali, co říkáš, žádní by už nezbyli.
Totéž k těm vendettám.

Fastfood byl vtip. Hahaha.

já furt zastávám názor, že pokud by došlo k nějakýmu teroristickýmu útoku, tak bych na oplátku srovnal se zemí nějaký musulmanský město (nebo se s tim nesrat a začít se chovat jako rusové v Čečně), nebo nějakej jejich náboženskej symbol (třeba Mekku).

Ale to, myslím, už dávno děláme. To je regulerní válka a fajn, Afganistán podporuju i já.

Virus ne, ten si nevybírá podle náboženství.

Nelze srovnávat. Byla to válka, kterou Japonsko (v tomto případě) začalo a tak sklidilo co zaselo.

Zelináři, učitelé a cestáči v Nagasaki určitě dávali pokyn k bombardování vojenského přístavu na Hawaji...
Muslimové zase tvrdí, že my naší invazivní kulturou ničíme jejich tradice u nich doma. A že jsme vyhlásili válku podporováním Izraele.
Nic to nemění na tom, že americké letectvo v Japonsku vedlo vyhlazovací válku. Jak jinak nazvat 600 000 obětí po jediném náledu na Tokio?
Jak říkám, je mi to fuk a nepůjdu kvůli tomu nepít Coca Colu a nekoukat na Battlestar Galacticu, ale nedělám si o naší "morální nadřazenosti" žádné iluze. Jsem rád za vás, že žijete ve svém iluzorním světě, kde jsme ti hodní.
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 18:07:00, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:06:34
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A já zase nemohu pochopit, že se tu tolik lidí zastává utěrkářů, naprosto odlišné kultury, která evropany nasírá už od dob křižáků, ano už tehdy muslimové bránili křesťanům v přístupu k jejich svatým místům. Za celou tu dobu se nezměnili, a nevěřícího nepovažují vůbec za člověka a vy je tu obhajujete. Co by vám řekli ti, kteří takový teroristický útok zaplatili životem, kdyby mohli.
:shock:

Příspěvek 10.8.2010 18:07:01
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Balial: A stejně se v Koránu píše o míru a podobných věcech. Jak jsem napsal dřív. Jsi na tom stejně jako teroristi... taky si vytrháváš si jenom to co potřebuješ a chceš... :roll:

dolph1888: A kdo tu válku měl vyhlásit? Proto se jim říká teroristi a ne armáda :wink:

g.o.d: A ženevské konvence ti něco říkají? Nejdřív dospěj
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:08:13
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skrejm: ženevský konvence jsou jenom od toho, aby buzerovaly západní země, zatímco každej musulmanskej primitiv je považuje za cár papíru.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:11:22
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888 píše:
A já zase nemohu pochopit, že se tu tolik lidí zastává utěrkářů, naprosto odlišné kultury, která evropany nasírá už od dob křižáků, ano už tehdy muslimové bránili křesťanům v přístupu k jejich svatým místům. Za celou tu dobu se nezměnili, a nevěřícího nepovažují vůbec za člověka a vy je tu obhajujete. Co by vám řekli ti, kteří takový teroristický útok zaplatili životem, kdyby mohli.
:shock:

Gratuluji, vyhráváš nejomezenější příspěvek roku.
Mám rád japonské anime. To neznamená, že kdyby Japonci provedli invazi do Evropy a jejich tanky vjížděly na hranice, tak bych se nepřidal k armádě ve snaze je zastavit. Ale to, že nám malá frakce fundamentalistů jednou za pár let vyhodí do luftu nějaký barák, nepovažuju za takovou hrozbu, abych nemohl obhajovat většinu lidí na obou stranách, kteří prostě v míru chtějí žít své životy. Vaše genocidní řešení by bylo aplikovatelné v době globální války s milióny mrtvých každý den. Ale takhle děláze z komára velblouda a ještě si myslíte, jak nejste cool a v právu když obhajujete "svou kulturu".
Plus, rád nasírám omezené ignoranty jako jsi ty.

S předsudky z "dob křižáků" jdi do prdele, mě nezajímá, že Turci před půl tisíciletím obléhali Vídeň, stejně jako mě nezajímá, že Amíci vyvraždili Indiány. Co bylo, bylo.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:12:56
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888: Bránili k přístupu? A kdy? Po celou dobu k nim měli křesťani aji židé přístup. Nepočítám období křižáckých válek. To se pohyb civilistů nepřátel omezuje vždycky.

g.o.d: Každý je taky může vypovědět a neakceptovat :wink: Ale když se snížím na úroveň teroristů, jaký pak je rozdíl mezi mnou a teroristou?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:14:15
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rayi, konec debaty. Řekl sem co sem chtěl, nemá cenu se s tebou dohadovat. Myslím že jakýmukoli slušnýmu člověku, co se na to podívá, a co se podívá na to, co tady žvatláš, bude jasný jak to asi je. Zatim.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 10.8.2010 18:15:19
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
skrejm:a je to tu, na tohle jsem přesně čekal :lol: :lol: :lol:

"budeme jako oni"

oni pravidla neuznávaj, nevim proč my bysme měli v obji s nima uznávat
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:18:47
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted píše:
Ale je pravda, že porodnost (alespoň u nás) v Evropě není nijak dobrá a tam na východě mají faganů jak nas*aných...

Promiň, ale myslím si, že je dobře, že porodnost klesá. Potřebujeme to. Celá Země. Je nás tady témeř 7 miliard a planeta to nezvládá. Po roku 2100 tady bude takových 20 miliard lidí a to bude panečku kolaps.
Správně by mělo být na Zemi 500 miliónů lidí, né 7 miliard. Takže raději nechejme islám v Asii. Nikdo nám ho nenutí a nuti nebude. Řekněte mi, kolik z vás věří v boha? Nedávno jsem četl jeden zajímavý článek a většina lidí prostě nevěří. A je to dobře. Náboženství je špatné. Je normální, aby se vraždilo ve jménu něčeho, co neexistuje?
Ať nechají lidi věřit v to, co chtějí. Stejně dříve či později náboženství natolik upadne, že ti, kteří budou věřit, budu pošetilci. Dokážete si představit, že budete staří a jako staré vesničanky budete chodit každou neděli na 9:00 do kostela a trápit se modlitbama a ničit se vírou k bohu? A teď si vemte, jak to mají v těch islámských zemích. Hodiny modlení. Bože, to je příšerné. Raději budu sedět u počítače a vzdělávat se čtením kvalitních webů, nebo budu psát svoje rozepsané knihy, ale rozhodně bych se nemodlil. A už vůbec bych nechodil do kostela.
Ale je to každého věc. Nikomu jeho víru neberu. Časem na to lidi příjdou. A když na to příjdou v islámu, tak mají sakra smůlu. Tyhle státy vážně nemusím. Ať si to nechají pro sebe.
Ale jak jsem říkal, nikomu to neberu.
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:22:09
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A já nevím když oni pravidla neuznávaj proč bysme je neměli uznávat my? :roll:
Si snad myslíš, že když budeš talibáncům uřezávat hlavy, že si ty muslimy co si chcou žít vlastní život a Západ je nezajímá spřátelíš? Nebo když jim vybombarduješ svaté místo? Když ti dám přes hubu budeš můj nejlepší přítel?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:23:26
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale já si muslimy nechci spřátelit, já je chci zpacifikovat a nejradši bych v Evropě neviděl ani jednoho z nich
Naposledy upravil g.o.d dne 10.8.2010 18:23:50, celkově upraveno 1
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:23:38
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám rád, když někdo argumentuje "slušnými lidmi". Ukazuje to, jak blízko má k totalitním zřízením, které používají stejný termín.

Osobně jsem se narodil v komunismu a ten padl - přesto kultura žije dále. Má babička se narodila za Rakouska-Uherska a to taky padlo - přesto kultura žije dále. Oni Němci a Rakušani byli svého času taky naši úhlavní nepřítelé; oživte si termín germanizace a Národní obrození. Přežili jsme to a dnes se s nimi držíme za ruce. Kultura přežije cokoliv. S kapkou střelného prachu v zázemí.
Nicméně gratuluji, po celou diskuzi jsem sem psal argumenty a ani ty, Wanted nebo dolf jste nebyli schopní byť je jediný jakkoliv rozumně vyvrátit. Ty napíšeš "Korán je zlý" a já se Screamem napíšeme "no, jsou tam i pasáže o míru". Výsledek - mlčíš.
Já napíšu "ano, vraždy se dějí všude" a ty mi napíšeš, že jsem idiot.
Já napíšu "ale ve Francii to bylo primárně o vysoké chudobě". Výsledek - dolf a Wanted sem "ne a ne a ne, cizinci (s myslí tím francouzské občany) nám nemají co brát práci".
Já napíšu, že není rozdíl mezi cíleným útokem na civilisty v Nagasaki a ve WTC, a dolf mi řekne, že to nemůžu srovnávat, protože byla válka. A teď je jako co? Al-kajda vyhlásila válku už v 90. letech. Zdravím námořníky torpédoborce Cole. Asi se válka počítá jen od nějaké velikosti útočníka, nebo co.
Já napíšu "až tu bude většinová populace muslimů, budou si diktovat práva, protože to umožňuje naše státní zřízení, ale doteď práva diktujeme my". vy napíšete totéž a následně nám vynadáte, že obhajujeme cizáky. Jsme tolerantní a bez předsudků. V případě muslimů vám to vadí. Pokud vy budete jít chtít pracovat do Anglie, určitě si budete stěžovat, že na vás angláni koukají shora a chtěli byste špetku tolerance... Nenávist se neomezuje jen na muslimy, víme?
Mám rád tyhle flamewary s ignoranty; člověk si po nich připadá chytřejší.

Abych tak nějak uzavřel za sebe debatu (jsem si jistý, že děsitelé sem ale napíšou nějaké další vtipy ze svého světonázoru), tak bych řekl, že kultura přežije i islámskou vlnu, jenom hold budeme mít ve filmech více hnědlíků. Stejně tak v reklamách bude díky prodlužování života i více důchodců. Nemusí se mi to líbit, ale není to konec světa a nadáváním na změny spíše vypadám jako dinosaurus. Je to přirozená změna, která se možná neobejde bez nějaké krve - ale která změna se bez ní obejde? Jak se se změnou vypořádáme je na nás.

Pokud se vám to nelíbí, běžte dělat děti nebo o tom natočit film, aby nám ta kultura trochu zůstala. Na jakékoliv jiné řešení zdejší diskutéři nemají mozek, pokud se tedy nechtějí ověnčení dynamitem odpalovat v mešitách. V tom případě jim přeju fungující rozbušky a minimum civilních obětí! :ok:
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 18:28:50, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:27:58
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: A já bych hodně rád spacifikoval lidi jako ty a je mi jednou jaké uznávají náboženství, jakou mají barvu kůže, jak mají dlouhý penis nebo velké prsa atd... A na celém světě bych rád neviděl ani jednoho z vás
Končím... Dneska jsem se naučil důležitou životní lekci. Debatu s debilem vyhrát nejde.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:29:10
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to OT, ale Japonsko sem netahejte. Jen v Číně mají na svědomí 400 k životů tím, že shazovali nakažené oblečení jako bio bomby, a kdyby císař tomu učiteli nařídil aby zabil rodinu a pak sebe tak to udělal, protože císař byl pro Japonce jako bůh. A jak říkáš co bylo to bylo a koho to zajímá.
:yes:
Rayi já vůči tobě žádný hněv necítím ani mě tvoje nasírání nemůže nijak zasáhnout. Jen se podivuji, že místo obrany svoji kultury hájíš tu jejich. Já chápu, že je prima, když můžeš manželku vyměnit za pár velbloudů, můžeš se dát rozvést, pokud ti neporodí syna a nebo jich mít několik, když na to máš. Ale opravdu to stojí za to, mlátit sebou pětkrát denně bosej na koberec, nasměrovanej k mekkce a škemrat u toho jejich Alláha, blé a ještě jednou bléé.
Opakuju, uvědom si, že pokud nevěříš, tak jsi pro ně asi jako vzduch, ne lépe si méně než vzduch. A napíšu ti to jinak, ti umírnění arafati jsou umírnění jen proto, že musí, kdyby mohli podřezali by nás všecky, si zapiš.
:D
Správně, pokud oni nejsou o nic horší než my, tak se s nima budeme "mazlit" jako oni s náma.
:rflmao:
Naposledy upravil dolph1888 dne 10.8.2010 18:37:36, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2010 18:29:53
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tim, že budeš psát tučně, svoje příspěvky pravdivý neuděláš. Nebo si tim něco kompenzuješ?
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:30:04
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poslední věc - a to je jeden z důvodů, proč by genocida muslimů naší rukou nefungovala. Okamžitě by z toho byla občanská válka mezi náma všema.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo