Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Islamizace Evropy

Islamizace Evropy

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2010 16:17:34
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Koukám, že na těch 1000 mil mi skočili všichni, proč myslíte, že jsem použil míle a ne km, i když v US to tak mají? Nikdo se ani nezeptal, jestli to myslím vážně, odpovím si sám, je to pochopitelně nadnesené, ale jako úcta k pozůstalým by si asi měli nají něco poněkud dále.
:ok:
Ach ta Francie, ano přišli za prací, ale to je bohužel neomlouvá, nemohou diktovat většinové společnosti jak to tam má chodit, i pokud jde o jejich víru. Přišli tam za prací dobrovolně, nikdo je tam v dobytčácích nepřivážel a tak musí respektovat zvyklosti dané země a tím to hasne.
:yes:
Děkuji Rayovi za vyčerpávající odpověď a s nadhledem přecházím tu jízlivou narážku. Já se ptal vážně a nemyslel jsem to jako legraci.
:)
Naposledy upravil dolph1888 dne 10.8.2010 16:21:12, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2010 16:19:43
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zvláštní, že šíření západní kultury do zemí Třetího světa je dobré, ale naopak je to zlo. :roll:

dolph1888: tímhle už jsem tu jednou kdysi dávno argumentoval: znamená to teda, že když se přistěhuju za prací do USA, nemůžu si na Vánoce dát k večeři kapra?

Příspěvek 10.8.2010 16:24:34
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888: Ale však ti muslimové v té mešitě u GZ nechcou uctívat padlé teroristy, ale chcou se s křesťany smiřovat. Ono v té budově nemá být jenom mešita, ale aji nějaké centrum nebo co.
A oni si tam snad něco diktujou? Byla jedna bouře v chudinských čtvrtích... To fakt za nějake diktování co má většinová část populace dělat nepovažuju.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 16:28:03
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám, že na těch 1000 mil mi skočili všichni, proč myslíte, že jsem použil míle a ne km, i když v US to tak mají? Nikdo se ani nezeptal, jestli to myslím vážně, odpovím si sám, je to pochopitelně nadnesené, ale jako úcta k pozůstalým by si asi měli nají něco poněkud dále.

Jednotky ironie se přes internet nepřenášejí. Ne, pokud je neumíš správně podat.

A v čem se tedy liší McDonaldy v Hirošimě s mešitami u WTC? Obojí jsou to přece svatostánky dobyvatelů.

Ach ta Francie, ano přišli za prací, ale to je bohužel neomlouvá, nemohou diktovat většinové společnosti jak to tam má chodit, i pokud jde o jejich víru. Přišli tam za prací dobrovolně, nikdo je tam v dobytčácích nepřivážel a tak musí respektovat zvyklosti dané země a tím to hasne.

1. Drtivá většina jsou to občani Francie. Stát má povinnost se o své občany starat, zvláště sociální stát jako Francie.
2. Drtivá většina jsou narození ve Francii a jde o potomky Alžířanu uprchnuvších z koloniální války v Alžíru. Neutekli tam nutně protože neměli co na práci doma.
3. Jak konvertují muslimové Francii? Přijdou k lidem na ulici a nutí je přestoupit na Islám? Ne. Dokonce i svědci Jehovovi jsou nepříjemnější. Muslimové si staví mešity, protože jich je prostě hodně a díky tomu "mají poptávku". Konvertují Francii skrze své dělohy, ne protože je to promyšlený strategický plán. Čím víc jich bude, tím více logicky budou mít práv a klidně si můžou zvolit vládu - ta tvoje "většinová společnost" je velmi relativní pojem. Takhle funguje demokracie, proč by oni měli mít jiná práva?
4. Volný trh je svinstvo - jednou práce je, jindy zase ne. Pokud imigranti nemají práci, neznamená to, že tam nepřišli když byla nebo že to je jejich vina.
5. Kdyby nebyla práce u nás, taky byste ochotně šli tam, kde bude. Na čem asi vyrostla Amerika?
6. Protesty jsou francouzský národní sport.
a především...
7. Chudí lidé nemající živobytí se bouří od počátku věků! To je problém primárně ekonomiky, ne multikulturalismu.

Já se ptal vážně a nemyslel jsem to jako legraci.

O to je to bohužel smutnější. Příslušnost ke komukoliv nemá v argumentační diskuzi co dělat!
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 16:32:28, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 16:32:13
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kapra k večeři si dáváš v soukromí, v tom oblečení jde o poukazování na svoji víru na veřejnosti, i když samozřejmě muslimky doma taky nechodí zahalené.
:)
A dá se jim to smiřování ještě věřit?
:shock:
Začarovaná Francie, pokud vy pojedete do superliberální Dubaje, nebo si vyberte jiný emirát a vaše drahá polovička se bude chtít opalovat nahoře bez, taky půjdete na místní uřady a budete usilovat aby to bylo umožněno, protože u vás doma to tak jde. Nebo budete hledat kostel, protože se každý večer modlíte a oni ho tam nemají, a co si to dovolují. Už vidím tu reakci.
:rflmao:
Asi nějaký omyl, já se neptal na tu víru proto, že bych změnil názor, ale mohl bych se zeptat na nějaké drobnější detaily ze života muslima.
Naposledy upravil dolph1888 dne 10.8.2010 16:40:03, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2010 16:37:16
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A chápeš ty vůbec, k čemu burka slouží? Primárně k tomu, aby ti v muslimské společnosti někdo neočumoval manželku. K čemu by ji měla muslimka nosit doma a ne na veřejnosti, proboha? Křesťani taky nosí na krku kříže. Samozřejmě ve Francii ne, protože tam si vláda myslí, že všechny svoje problémy se soužitím vyřeší zákazem náboženských symbolů :lol: Mimoto, právě v tom Mnichově jsem viděl spoustu dívek, kterým nějaká do značné míry odhalená verze burky slušela, popřípadě mnoho Arabek, které na nějaké zahalování prděly zvysoka. Ono to taky chce občas vyjet za hranice a nečerpat jen z Televizních novin.

Nahoře bez bych s některou ze svých drahých poloviček nešel ani cikánskou ulicí a ani po náměstí okresního města - tak v čem je rozdíl? Samozřejmě v cizině ale zápaďáci musejí dělat ramena, protože mají plné šrajtofle a jejich státy mají atomovky, bu bu bu, vy primitivní barbaři.
To, že podobná anti-nudistní nařízení jsou běžná třeba v Americe, o tom pomlčíme, nehodí se nám to do argumentace o zaostalých muslimácích.
Mimoto, argument je mimo, protože turisti většinou mají uzavřené pláže a tam můžou být naostro třeba celí. Nač ale respektovat místní zvyklosti?
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 16:41:57, celkově upraveno 2
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 16:38:09
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Aha, a v čemže se tolik odlišuje zahalená muslimka od jeptišek, které pravidelně ve městě potkávám? Těm taky nikdo nezakazuje, jak mají chodit oblékané a taky je to záležitost jejich víry. To opravdu chceš diktovat lidem, jak se mají oblékat?

Příspěvek 10.8.2010 16:43:52
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ray: ano, když já dojdu do (cizí) restaurace a nebude tam zrovna volno, protože si hold všichni ve městě řekli, že si skočí na oběd, tak to tam vymlátím a podpálím jim výlohu, protože jsem hold chudej a nebylo tam pro mě místo... Taky si u vchodu postavím záchod atd. atd. Když to fungovalo ve Francii jim, tak mně určitě taky ;) :D :D :D :D

Že tu nikdo neřeší, že v Islámů jsou ženy jen podřadná bytost (člověk už vůbec ne), která nemá žádný práva, nemá vlastně nic a ještě musí chodit zahalená, aby na ni nikdo nečuměl (holý kotník je vrchol erotiky)... Jako tohle se sem dostat, tak být žena, tak se budu bít!

Vanguard: jeptišký (alespoň ty, které jsem potkal) nenosí zahalený xicht a je to jejich dobrovolné rozhodnutí, když oni vstoupí do toho jejich miniaturního stupidního řádu ;) . Arabáci to rozkázali všem ženských, to je trochu rozdíl, ne?
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 16:48:31
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesně tydle názory, co tu obhajuje Ray a spol, vedou k tomu, že jedna společnost zanikne a ta druhá ji zežere. Myslete si cokoliv, ale multikulturismus obecně působí to, že jedny zvyky vytlačují ty druhé, většinou domácí co už byly zažité stovky let. Někdy je to dobře, někdy špatně.

S muslimy si obecně nezačínat. Je mi líto. Nechápejte mě špatně - nejsem proti tomu, aby tu žili. Pokud budou žít podle našich zákonů. To oni dělají málokdy. Kolik už bylo vražd proto, že muslimská holka si chtěla vzít kluka kterýho jejich rodina neschválila? Nebo kdo dělal ve francii ten příšernej bordel, zapaloval předměstí Paříže a rval se s policií?
Je mi jasný, že mi ted řeknete, že to dělaj i jiní lidi. No ano. Ale třeba specificky ve Francii to dělali celý přistěhovalci, co chtějí jenom brát a nemakat. Což mimochodem Sarkozy už pochopil - nedávno vykopl celý tábory přistěhovaleckých ciganu z rumunska. Rasismus říkáte? Sakrozy říká ne. Jen nedodržovali zákony.

S celým islámem je problém. Obhajujte si to jak chcete, ale neodstraníte fakt, že v Korán schvaluje svatou válku, schvaluje zabíjení nevěřících. (ano, četl sem to přímo v něm, ne někde na internetu - schvaluje to pod podmínkou obrany víry. Ale imho problém je už v tom, že něco takovýho vůbec schvaluje)

Jedna kamoška, co byla kdysi nějakou dobu vdaná za muslima mi říkala, že podle nich tam, kdy vztyčí minaret u mešity, ta země je už jejich.

Říkejte mi xenofobni nesnášenlivec, ale jednou se možná budete divit. Ve skratce: nejsem proti tomu aby tu žili, ale jsou to oni, kdo se musí přizpůsobit a dodržovat NAŠE zákony. To ale není nic světabornýho, v přistěhovalectví je to normální. Ale oni to dost často nedělají. A to je ten problém.

Btw, ještě jedna věc pro "zastánce" : myslíte si, že by kolem toho bylo tolik povyku, kdyby to byl jen strašák?
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 10.8.2010 16:53:30
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Uniká ti, že pracovní trh se mění a nemůžeš předpokládat kdy tam místa budou, taky že tě k té restauraci mohly nahnat okolnosti a v neposlední řadě že restaurace má povinnost ti místo nabídnout/sehnat. Tolik tvojí kulhající analogii. Stále jsi nepochopil základní principy fungování imigrace, už sis něco teda přečetl?

Ten další odstavec je taky vrchol demence. Ano, problematika ženských práv v Islámu není něco, čím by se muslimové měli chlubit, ale naše vlastní společnost ještě před sto lety nedala ženám volební právo a rozhodně se nedá říct, že by ženy dnes v naší společnosti byly kdovíjak na stejné úrovni s muži. Kolik máme prezidentek, ředitelek korporací a papežek? Odpověz si sám. (a ne, nejsem přehnaně pro feminismus, vlastně si myslím, že většině žen spíše škodí, ale tady jde o porovnání míry práv žen a v tom taky nejsme dokonalí a donedávna jsme na tom nebyli lépe, než muslimové)
Kromě toho, rozhodně muslimové nejsou homogenní společnost (kolikrát to slovo ještě použiju, než ho pochopíte?) a zatímco někde nemůžou ženy řídit auta (podle práva; to neznamená, že to není obecně tolerováno), jinde si chodí v typickém vyzývavém oblečení západního střihu. Opět soudíš celou kulturu asi z těch nejméně rozvinutých regiónu Afganistánu.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 16:54:23
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Atomovka je taky jenom strašák a jaký povyk se kolem ní dělá... Alespoň jednou týdně se dočteš o zlé Severní Korei, jak vyhrožuje té Jižní a jejím spojencům jaderným útokem x)
A jak myslíš, že vypadalo křesťanství? To si snad myslíš, že žena byla něco víc? Nebo normální člověk? Islám se tam taky dostane a pod vlivem současného světa sakra rychleji než křesťanství.

Příspěvek 10.8.2010 16:59:18
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rozdíl, že "my" tam již jsme, za to oni ne, proto musí zemřít :D :D :D

Ředitelek přímo příliš neznám, ale znám hodně ženských na vysokých pozicích ;) . Jejich blbost, že se o to neperou víc ;)

Ta restaurace má povinnost mi to místo sehnat... asi žiješ v lepším světě než my tady... protože, když dojdem do plné restaurace, tak si můžeme sednout max. tak na zem nebo jít do háje. Protože oni si tu židli a stůl nemůžou vytáhnout z prdele jako ty ;)

Balial to řekl dobře, ať sem klidně přijdou, ale ať dodržují naše zákony a né ty jejich srance, na který tu nejsme zvědaví :D . Když my jedem do ciziny taky se tam musíme chovat podle nich ;)

EDIT: Jak tu Ray vyjmenoval ty teroristické ne-islámské skupiny... tak která z nich je nějak výrazně aktivní a zodpovědná za pořádné útoky za poslední dobu? Já osobně jsem o žádné neslyšel, je možné, že za to můžou média a ukazují jenom ty islámské, ale bohužel takhle se to podá všem...
Naposledy upravil Wanted dne 10.8.2010 17:03:02, celkově upraveno 1
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 16:59:32
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vím velmi dobře k čemu burka slouží, nevím co vysílají v TVN já i ten jejich web mám zakázanej v prohlížeči fuj, a se soukromou pláží by to nemělo význam, musíš to chtít na veřejné, aby to mělo smysl a něčeho si dosáhl, třeba okamžitého vyhoštění.
:D
A té Francii už dejte pokoj, vždy budu na jejich straně ne muslimské. Podívejte se na to jinak, ta jejich slavná víra je pěkně nebezpečná, oni si mešitu třeba v Brně postavit mohou, ale já když si vyberu prakticky kteroukoliv muslimskou zemi kostel ne, oni mohou vyžadovat nošení symbolů své víry (a to burka je), oni vyžadují učit svoji víru a upravovat předměty podle ní, ale u nich žádná křesťanská škola být nemůže. Tolik k toleranci. Napíšu to jinak, jen sprostě využívají, že hodně lidí v EU celkově je ateistů, těm je to jedno, neozývají se a tak se mohou rozkřikovat.
:)
Opakuju, že nezáleží z jakého důvodu přišli, když už tam jsou musí se přizpůsobit. A já považuji za smutné, pokud se stane většinová společnost ve Francii muslimská.
:yes:

Příspěvek 10.8.2010 17:05:51
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně tydle názory, co tu obhajuje Ray a spol, vedou k tomu, že jedna společnost zanikne a ta druhá ji zežere. Myslete si cokoliv, ale multikulturismus obecně působí to, že jedny zvyky vytlačují ty druhé, většinou domácí co už byly zažité stovky let. Někdy je to dobře, někdy špatně.

Souhlasím. Pointa opět je - no a co má jako být? Vznik a zánik civilizací je přirozený výběr a pokud ekonomické a kulturní vlivy tomu chtějí, nezabráníme ho ani kdybysme rozkrájeli okolní státy. Já tvrdím, že to nebude katastrofa, ale nový začázek na pilířích starého světa. Řím taky skončil a přesto máme civilizaci i dnes.

S celým islámem je problém. Obhajujte si to jak chcete, ale neodstraníte fakt, že v Korán schvaluje svatou válku, schvaluje zabíjení nevěřících. (ano, četl sem to přímo v něm, ne někde na internetu - schvaluje to pod podmínkou obrany víry. Ale imho problém je už v tom, že něco takovýho vůbec schvaluje)

Obranu schvaluje i Starý zákon. Jiné pasáže Koránu zase mluví o spravedlnosti a zabíjejí jen lidí, kteří jsou vrazi. O zabíjení mluví i Pán prstenů, to neznamená, že všichni přízivci fantasy jsou masoví vrazi.

Jedna kamoška, co byla kdysi nějakou dobu vdaná za muslima mi říkala, že podle nich tam, kdy vztyčí minaret u mešity, ta země je už jejich.
Totéž funguje i s tím McDonaldem, víme?

Kolik už bylo vražd proto, že muslimská holka si chtěla vzít kluka kterýho jejich rodina neschválila? Nebo kdo dělal ve francii ten příšernej bordel, zapaloval předměstí Paříže a rval se s policií?

A kolik těch vražd tedy bylo? Bílí lidé se nevraždí ze žárlivosti nebo co?
Nevím, kdo dělal ve Francii bordel a rval se s policií? Girondisté? Jakobíni? Či snad příznivci koruny?
Jak jsem řekl, Francie má protesty jako národní sport. Kontext, pánové, kontext.

Ale třeba specificky ve Francii to dělali celý přistěhovalci, co chtějí jenom brát a nemakat.

Velmi zúžený pohled. Ona ta nemitovovanost asi má nějaký důvod na obou stranách barikády. Proč cikáni nepracují u nás (pominu-li, že často mnozí pracují, ale nešť)?

Říkejte mi xenofobni nesnášenlivec, ale jednou se možná budete divit. Ve skratce: nejsem proti tomu aby tu žili, ale jsou to oni, kdo se musí přizpůsobit a dodržovat NAŠE zákony. To ale není nic světabornýho, v přistěhovalectví je to normální. Ale oni to dost často nedělají. A to je ten problém.

Nepochopil jsi to video - podle něho budou mít brzy početní převahu a tedy jejich zákony budou NAŠE zákony, protože majorita diktuje podmínky. Nikdo nezpochybňuje, že pokud se jedna rodina z Bahrajnu přistěhuje do paneláku v Praze, můžou v tom domě vnucovat sousedům šaríju.

Btw, ještě jedna věc pro "zastánce" : myslíte si, že by kolem toho bylo tolik povyku, kdyby to byl jen strašák?

Mám rád tenhle argument, ukazuje totiž velkou důvěru v inteligenci kolektivní masy. No jistě, třeba o takovém Y2K se taky hodně mluvilo, a všichni víme, jak svět před deseti lety skončil...
Lidi mají rádi vize konce světa, proto se o tom mluví. Rok 2000 je za náma, teď je potřeba přijít s něčím novým.

Neříkám, že přistěhovalci a muslimové jsou svatí, ale my jsme ti, kteří se považují dnes a denně za vyspělejší společnost, tak podle toho taky rozhodujme.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:11:00
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ta restaurace má povinnost mi to místo sehnat... asi žiješ v lepším světě než my tady... protože, když dojdem do plné restaurace, tak si můžeme sednout max. tak na zem nebo jít do háje. Protože oni si tu židli a stůl nemůžou vytáhnout z prdele jako ty

Ty vole, ty jsi fakt retard. Nejprve se tu vytasíš s analogií restaurace = stát, fajn, nikdo není dokonalý, a pak nepochopíš, že když na tu hru přistoupím a řeknu, že ti "restaurace" musí sehnat místo (= tak jako ti stát skrze pracovní úřad navrhuje nějaké práce, byť většinou špatně placené a ve špatných hodinách), tak se hrozně divíš, že ti restaurace ve skutečnosti žádný stůl nutně nedá...

Jak tu Ray vyjmenoval ty teroristické ne-islámské skupiny... tak která z nich je nějak výrazně aktivní a zodpovědná za pořádné útoky za poslední dobu? Já osobně jsem o žádné neslyšel, je možné, že za to můžou média a ukazují jenom ty islámské, ale bohužel takhle se to podá všem...

O to tu přece nejde, dolf napsal, že většina teroristů jsou muslimové, což historicky není prostě pravda (technicky se, pravda, Husitům neříkalo teroristi, ale s technikou asymetrického boje proti dominantní velmoci na tom byli stejně).
Myslím, že bych našel dost teroristů v Asii, Indii, spoustu vrahů v jižní Africe a v Kolumbii nebo USA by se taky našlo spouta bláznů, kteří třeba vyhazují do luftu federální budovy. Ano, v součanosti je možná nejvíce "teroristů" z Arábie, ale to je dáno tím, že jaksi islámští fundamentalisti vedou válku se Západem/USA, a když je válka, potřebuješ k ní vojáky. Počet teroristů není měřítkem toho, jak moc nějaká kultura je nebo není nesnášenlivá.
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 17:15:51, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:11:27
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted:
Mesíc dva zpátky ETA vyhodila něco do vzduchu.
Nedávno čečenští teroristé odpálili bomby v Moskevském metru.
A určitě by se našlo aji něco dalšího, ale muslimské výbuchy jsou víc "cool" :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 17:11:35
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlas s Rayem v tom, že se považujeme (my jsme) za vyspělejší a měli bychom podle toho jednat. Jseš přistěhovalec děláš bordel = jedeš domů, jseš k tomu ještě muslim a chceš mít svoji víru ano, ale v soukromí, začneš kvůli ní dělat bordel = jedeš domů.
:D

Příspěvek 10.8.2010 17:12:42
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nejsem z těch co povečerech tančí kolem ohňů a zpívají o tom, jak jsou si všichni lidé a civilizace rovny. Rozhodně neuznávám názor multikulti, že menšina obohacuje většinu. Nevidim rovněž jedinej důvod, proč by se většina měla v čemkoliv přizpůsobovat menšině. Chceš tu žít, tak budeš žít podle našich pravidel. Stejně je prakticky nemožný, postavit kostel v muslimský zemi, tak by mělo bejt nemožný postavit mešitu v "západní" zemi. Muslim uznává jedině sílu. Docela mě unavujou řeči, že terorismus vyznává naprostá menšina muslimů a zbytek jsou hodní pacifisté. Pokud tomu tak je, tak proč ta většina nezakročí proti menšině?

Uznávám, že byl islám v minulosti na daleko vyšší úrovni než křesťanské státy v Evropě. To je sice moc hezký, ale zatímco my jsme postoupili dále, tak se islám vrátil zpět.

Ať si klidně uctívaj pouštního prznitele dětí, ale ať to dělaj u sebe doma.

Civilizace vznikaj a zanikaj, ale já nějak nemám chuť sledovat jak pomalu zaniká západní civilizace.

Já bych klidně přistoupil na jejich svatou válku, ale rád bych začal hrát podle jejich pravidel a chtěl bych mít volnou ruku. Ta jejich svatá válka by skončila během několika málo týdnů. Chtěj se dostat do ráje, tak proč jim to neumožnit?
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 17:20:15
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vím, že s godem nemá smysl o tomhle vést polemiku, byť mi jeho názory připadají spíše jako kdyby saudské tanky dobývaly Paříž a New York každý den pociťoval kobercované bombardování iránského letectva, než jako kdyby přišel jeden teroristický útok za pět let...
Ale na tohle nemůžu nezareagovat:

Docela mě unavujou řeči, že terorismus vyznává naprostá menšina muslimů a zbytek jsou hodní pacifisté. Pokud tomu tak je, tak proč ta většina nezakročí proti menšině?

Odpověděl sis sám. Protože pacifisté nezakročí proti menšině ze stejných důvodů, proč jsou to pacifisté... S komoušema u nás se to třeba mělo stejně. Celá populace byla proti několika kovaným kádrům, ale čtyřicet let to snášeli, protože kdo by chtěl být Spartakem?

Mimochodem, netančím kolem ohňů a nešel bych ani v noci cikánskou/islámskou ulicí.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:22:29
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlas s g.o.d.em, nechtěl bych, aby všechno co po nás (platí pro celou Evropu) zbude byla malá fotka v muzeu u modelu domu, na ní dvě typické české postavičky a u nich napsáno takto kdysi vypadalo původní obyvatelstvo a okolo všude utěrkáři a ženský v burkách dva kroky před nima jak se na muslimskou ženu sluší a patří. Je mi líto, ale pro mě je důležitější zachovat naši kulturu, a né tu roztahovat jejich.
:yes:
Rayi žádní pacifisté, vždy když se povede teroristický útok a mají v tom prsty arafati, tak se u nich doma slaví, to není projev pacifismu.
:D
Naposledy upravil dolph1888 dne 10.8.2010 17:25:31, celkově upraveno 2

Příspěvek 10.8.2010 17:23:13
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak přestaň psát na forum a běž dělat děti. Fajn, z nějakého důvodu neuznáváte, že kultury se mění a pokud islámská jednou byla vyspělejší, nemůže už být znovu. Nicméně, viděl jsi video a co je potřeba udělat, aby nás barbaři nezaplavili. Co ti brání?
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 17:25:02, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 17:24:44
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888: Jak píše Ray. Tím, že se budeš rozčilovat na fóru nic nezměníš. chceš zachovat naši kulturu? Začni dělat děcka a přesvěč ostatní, že mít 1 děcko je málo. Muslimové a ani nikdo jiný za to, že mi nemáme děcka nemůžou.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 17:25:23
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skrejm: o tom teda nevím, jak říkám asi média...

Ray: ano, proto je u nás tak velká nezaměstnanost... K nám chodí plno cizinců a neslyšel jsem o žádných velkých nepokojích, že by si stěžovali, že není práce...

S těma komoušema teda nevím... Za nima vždy stál celej sovětskej svaz... Za teráčama nestojí nikdo (teda pokud je někdo tajně nefinancuje :D ). Kdyby se jim to tak nelíbilo a vrhalo to na ně tak špatný světlo (což vrhá), tak by zakročili... přeci nemůžou mít tak vymytý mozky jako Antikové a to jejich teploušký pravidlo... :roll:

Na západě, když se objeví nějaká teroristická organizace, tak my sami jdem po ní, neříkám, že ji dostaneme, ale snažíme se... oni na to kašlou a beztak to jenom podporují...

Já prostě pořád nechápu, proč je stavíte na stejnou laťku jako nás nebo ještě výš...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 17:27:38
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Věřte, že podporují. Je ctí mít v rodině někoho, kdo sejmul hafo nevěřících v Alláha.
:yes:

Příspěvek 10.8.2010 17:31:55
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
dolph1888: Chlape vrať se do reality, víc to komentovat nebudu.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron