Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Islamizace Evropy

Islamizace Evropy

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2010 19:06:20
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Balial: ano, násilí. Tím dokažeš, že máš pravdu. Já, ostatně, taky nerozebírám tvůj život. Co o tobě vypovídá, že máš potřebu dělat totéž s mým? Nemusím si leštit ego na netu, ostatně tohle je první zajímavá diskuze za mnoho měsíců, ale já za to hold nemůžu, že neumíte argumentovat.
"Říkejte mi xenofobni nesnášenlivec, ale jednou se možná budete divit." Tvoje slova. Co z toho vyplývá? Abysme se nedivili, něco je třeba udělat. Nevyzýváš, pravda, přímo k vyhlazování, ale rozhodně z tvého agresivního přístupu nevyplývá jiné řešení, jak zabránit tomu, aby se z jejich menšiny stala většina (o menšině se tu skutečně nikdo nebaví, viz. úvodní video). Ale pokud genocidu nepodporuješ, omlouvám se, navrhni jiné řešení.
U tebe taky čekám, jak chceš konci světa zabránit vlastním přičiněním...

God: tak jsem rád, že se bavíš, ale pořád nejsi schopný mi odpovědět. Zajímá mě tvůj názor, co budeš tedy dělat. Můj názor je, že já nebudu dělat nic, protože nic hrozného nehrozí. Výměna názorů, teď tvůj. Nebo proč mi to nechceš říct?
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 19:11:06
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: A co podle tebe dělám? Fakt mě to zajímá ať se zasměju. :wink:
Já diskutuju, když tu někdo napíše polopravdu tak mu argumentuju. Ale ty jsi mi zatím inteligentně nijak neargumentoval a když se tě Ray ptá co s muslimama chceš dělat, když jsou podle tebe takový OBROVSKÝ problém, tak mlčíč jak hrob.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 19:11:21
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Argumentovat neumíš ty. To tvoje odvádění od tématu a jakýsi, rádoby přirovnání, který jsou ale naprosto totálně mimo, se nedá nazvat argumentací.

Za ty tvoje verbální urážky lidí se kterými diskutuješ (začal si ty, já se přidal, když můžeš ty, proč ne jiní) a jejich zesměšnování si pořádnou facku zasloužíš. Možná by se ti to pak v té palici trochu srovnalo.

Hádejte se jak chcete, mě už to nebaví. Zdar.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 10.8.2010 19:13:25
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hoši já se vám tu nemusim a nehodlám zpovídat. To je jenom moje věc a vám je po tom kulový. Svoje názory jsem zde napsal dostatečně, bohužel se vy prezentujete jako největší internetoví myslitelé a zbytek je akorát tupé stádo.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 19:16:26
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sakra člověk jde na půl hodinky pryč a tady taková stěna textu...
G.o.d- Skrejm reaguje na to co píšou ostatní, ty (až na pár vyjímek) pořád opakuješ to samé dokola jako zaseknutý gramofon.
Balial: Rozhodně tomu rozumí víc než ty x) A tvá poslední věta krásně ukazuje, jak jsi zasekaný... "Nemám argumenty, tak ti jednu ubalím." Běž se postavit do řady s těma islamistickýma teroristama co nemáš tak rád.
Air Force: Asi tak... Aneb "Práce pro všechny "čisté občany"!"
Geser: Volby jsou nuda :D

Jak už tady bylo řečeno, vytrhnutím z kontextu můžeš udělat i z bible návod na zabíjení nevěřících psů (to už tady bylo)
Ray: Raději je k tomu moc nenabádej, ještě by mohli zvednout zadek a jít něco dělat... Raději ať sedí doma a neškodně ventilují na net.
Naposledy upravil St0rm dne 10.8.2010 19:18:39, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2010 19:16:55
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Za sebe bych navrhoval řešení mnohem jednodušší, tak jako oni, na posvátná místa našich náboženství žádnej přístup arafatů, v okolí nanejvejš tři dny pak smrt jako u Mekky. Celá diskuze je o islamizaci Evropy a ne, že se v Polsku budou znova rozjíždět koncentráky. Prostě muslimové, kteří se nenaučí žít jako lidi, pojedou domů, a když budou dělat ve světě bordel, zakázat jim přístup do těch zemí, které napadli i jako teroristi. Jak se tu rozebírala Francie a třeba i Holandsko, oni teď taky litují, že jim to občanství vůbec dávali, měli zůstat u pracovního povolení. Nikdo nechce utěrkáře likvidovat, jen by se jim na Zemi, měl vyhradit jistý životní silně ohraničený prostor a za něj je vůbec nepouštět. Nakonec na to stejně dojde.
:D
Naposledy upravil dolph1888 dne 10.8.2010 19:19:58, celkově upraveno 1

Příspěvek 10.8.2010 19:18:20
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
god: Čert vem nás, my jsme intelektuálský internetový póvl. Nás zajímá, co ty chceš dělat. Zatím se ukazuje, že nejspíš absolutně nic.

Tyhle věčné konce každého jen unavují. No, seznámit se s vašimi názory bylo osvěžující, a jelikož bohužel nikdo z vás není o své pravdě přesvědčen natolik, aby avizovanému konci světa jakkoliv chtěl svým přičiněním zabránit a maximálně tu vyhrožuje, že mě zfackuje (ostatně když budete trochu chtít, adresu najdete na facebooku. Jenom, prosím, zvolte moje bydliště v Olomouci a ne domov ve Skaličce, máte na ni ostatně i lepší spoje. Mám 86kg čisté váhy a jsem kancelářská krysa, jistě mě přeperete a budete se cítit lépe. Zařadím se po bok Theo Van Gogha, taky mi dají na budku kreténští fundamentalisti.), považuju další diskuzi s váma za ztrátu času. Budeme potřebovat jiné hrdiny, kteří nás zachrání.

Děkuji Skrejmovi, St0rmovi a CZ za kooperaci. gg
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 19:19:55, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 19:19:00
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
St0rm: ty jsi si vybral z tyhle diskuze jen to, co se ti líbí a s čim souhlasíš a o zbytku diskutujích tvrdíš, že neustále opakujou to svý. To můžu říct i o tobě, Rayovi a dalších, se kterejma nesouhlasim.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 19:27:35
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já teda nevím proč takové urážky, arafatům je úplně šumák, když je brání nějaký nevěřící pes z Evropy, pro ně jsme jenom nový prostor, kam si parádně natáhli ten svůj způsob života. Jo, to mi povídejte co proti tomu dělat, když vystoupíte veřejně, jste rasista co nenávidí chudáky utěrkáře, ale podívejte se do zemí jako Švýcarsko nebo Holandsko a už i Francie, konečně budíček. Snad nakonec pochopí, že pro ně se letenka domů vyplatí hned několikrát.
:yes:

Příspěvek 24.7.2011 13:10:00
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Purported manifesto from Norway terror suspect details war plan
http://edition.cnn.com/2011/WORLD/europe/07/24/norway.terror.manifesto/index.html?hpt=hp_c1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Co se jinam nevešlo