Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Islamizace Evropy

Islamizace Evropy

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2010 12:02:04
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Určitě jste všichni o tomto problému slyšeli, jaký je váš názor? Myslíte, že opravdu tak reálné, aby se taková úplná transformace uskutečnila do 20 let? Já myslím, že to začíná být závažný problém, fakta jsou fakta a budoucnost se z tohoto pohledu rýsuje černě.

Mě třeba zaujalo toto video, ale je spousta podobných:
http://www.youtube.com/watch?v=T2ij_qtGy6Y

Příspěvek 10.8.2010 13:03:46
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Gratuluji tvůrci videa, protože tohle se musí umět. Je to směšné a neuvěřitelně tupé x)
Na netu si stačí vymyslet polovinu údajů, postrašit lidi islámem (který má většina, bohužel, zafixovaná jako synonymum pro terorismus) a zapůsobit na klasický strach ze změny... Splynutí kultur je běžná praxe a islám je náboženství jako každé jiné. Zajímalo by mě, co si pod tím pojmem představuješ ty :bounce:

Příspěvek 10.8.2010 13:17:14
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale je pravda, že porodnost (alespoň u nás) v Evropě není nijak dobrá a tam na východě mají faganů jak nas*aných...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 13:24:19
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Stejně jako St0rm gratuluju tvůrci videa, ze stejných důvodů jako on. Kde sakra sebral čísla. Třeba ve Francii je nelegální se v různých dotaznících(stejně jako sčítání lidu) ptát na náboženské vyznání, tak kde ty čísla sebral?

Wanted: Porodnost není dobrá, ale za to si můžeme sami ne islám. A na východě jich mají dost protože u nás se o staré lidi stará stát. V Africe a většině Asie se o staré lidi starají jejich děti a čím víc dětí tím je větší šance, že se ve stáří budou mít rodiče dobře.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 13:30:47
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vím vím, já se na tohle video nedíval tedy, já viděl asi jiné, tam tu špatnou porodnost nedávali za vinu islámcům, ale že právě tímto nás postupně vyšoupnou do menšiny :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 13:32:53
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl jsem už dříve. Pamatuju se, že jsme se o dopadech hádali myslím s AirForcem. Já říkám - no a co má jako být?

Civilizace se v historii lidstva střídaly jako na běžícím pásu. Před dvěma tisíci lety dominoval Řím, před čtyřmi tisíci lety zase Babylon. Můžete namítnout, že islámské kulturní hodnoty nejsou nutně totožné s našimi, ovšem fakt taky je, že Islám býval svého času mnohem progresivnější, než křesťanská Evropa aneb kdo zachránil památky starověkého Řecka, že? Za pětset let bude Evropa hnědá, ale západní kultura je natolik apelativní, že demokracie a svoboda budou podle mě v nějaké větší míře fungovat i nadále.

Před 14 dny jsem byl na skok v Německu, a je sice fakt, že je problém najít jiný fastfood než gyros a Burger King, ale nikdo mi tam krk nepodřezal a viděl jsem velký počet Arabů v drahých oblecích jak jedou s kufříkama ráno metrem do práce. Že čas od času někde ukamenují cizoložníka neznamená, že se tak chová majorita populace. Ostatně, italové praktikovali vendettu donedávna...
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 13:37:52
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Řím byla furt Evropa a nezabíral ji celou + Asii ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 13:42:29
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Thank you, captain Obvious! Nic to ale nemění na tom, že Řím praktikoval otroctví, diskriminaci žen, genocidu a další fuj fuj věci podle dnešního Bruselu/dnešní osvícené Evropy posledních... uh, vlastně jenom dvaceti let. Předtím se totiž zase strašilo komoušema a předtím zase fašounama a předtím zase Napoleonem; něčím se hold musí strašit i dnes.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 13:59:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Řím byl Evropa, ale Germáni, kteří Řím zničili pocházeli původně z východu. Naši Slovanští předci taky nežili furt v téhle oblasti, ale původně jsou z oblasti někde u Kaspického moře nebo někde tam.
K vyšoupnutí do menšiny... jestli se to někdy stane tak za x ( spíš desítek)let. Nehledě na to, že i kdyby muslimové uzavírali manželství jenom mezi sebou (prakticky nemožné, aby se něco takého stalo) tak aji tak se každá další generace se bude západní kultuře podobat víc a víc.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 14:09:59
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Haha - to je topic :-)

Nemůžu si pomoct, ale když se kouknu třeba na takový Irsko, pociťuju značný pochybnosti, že se podaří splynutí dvou úplně odlišnejch civilizací, když tam se nedohodnou ani dvě frakce jedný.

Ve Futuramě to bylo krásně podaný:
Od doby kdy člověk poprvé opustil svou jeskyni a potkal cizince jiné řeci a jiným pohledem na svět, ma člověk jeden sen. Zabít ho. Abysme se nemuseli učit jeho jazyk a jeho zvyklosti.

Dvě kultury se vždycky budou řezat. Vždycky to tak bylo a pochybuju, že se to někdy změní.
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 14:16:12
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, ale taky se budou inspirovat. Neříkám, že čas od času nepoteče nějaká krev, ale ta teče i při denním silničním provozu. Co říkám je, že naše kultura zůstane v jádru zachována, protože promiskuita, svododa a bohatství jsou prostě příliš lákavé pro všechny.
Mimoto v Irsku je pro to násilí důvod spíše v bývalé britské okupaci/dominanci ostrova, než že by šlo jenom o náboženskou válku.

Ještě k tomu římu - říkáte "islamizace" Evropy. Ale Řím přece taky nebyl původně křesťanský, přebral řecký pantheon...
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 14:59:06
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ho ho, jenomže tu rozebíráte již neřešitelný problém. Šance byla, když sem začali utěrkáři přicházet, jestliže by jim většinová společnost dala jasně najevo, že tu nejsou vítáni a hezky je hned vydusila tak dnes o nich ani nevíme. Ale to by byla "diškriminácija" a tak teď už můžou všichni jenom mlčet a doufat, že se arafatům zalíbí naše kultura, časem se vyprdnou (oni nebo jejich děti) na Alláha a bude klid. Jestli si někdo, kdo točí takové video myslí, že snad někdo postaví nové koncentráky pro muslimy tak asi na něčem ujíždí. A pokud se někdo pozastavuje nad tím, jak je možné, že v muslimských zemích se nemůžou stavět kostely a u nás (myslím i Evropu) mešity ano, tak musí lépe volit ve volbách své zástupce.
:D
Nakonec je to stejně jedno. Nejprve se tudy proženou islamisti a až si budou myslet, že to mají jisté tak je Čína s Indií chytnou za flígr a půjdou za Alláhem jako jeden můž, žena i dítě, na tyto dva státy pokud se domluví na společné politice nemá nikdo. I Ami by museli použít jedině nukleární sílu, aby se jich zbavili a to ještě dost masivně, neb tam žije opravdu dost lidí.
:idea:

Příspěvek 10.8.2010 15:09:11
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jistěže situace v národnostně rozmanitějších zemích není ideální, jako Češi máme díky naši kulturní homogenosti trochu zkreslený pohled na svět, ale systém se reguluje sám a jsou to právě různé zásahy do něho od pozitivní diskriminace přistěhovalců po koncentační tábory, co soužití narušuje. Když budou potřeba pracovní místa, tak se bez přistěhovalců neobejdete (zdravím Mexičany v US). Když nebudou pracovní místa pro velkou část populace k dispozici, budou města hořet i bez přistěhovalců. Možná tu někoho napadne poukázat na hořící Paříž někdy před čtyřmi lety - ale drtivá většina tamních raubířů byli právě nezaměstnaní Arabové; zdůrazňuji nezaměstnaní. To byla jediná velká bouře přistěhovalců v moderní Evropě, a primárně byla kvůli chudobě, ne protože jim někdo v mešitě řekl, aby zbourali Eiffelovku.
Obchodem nakonec stejně hýbou korporace, kterým je u prdele, jestli jim top managera dělá běloch, negr nebo arab, hlavně když je schopný. Jak říkám, celá ta kauza s islamizací Evropy je nafuknutá bublina.

dolf: No jistě, tolerance "arafatům" je špatná - ale když se po rozpadu východního bloku tolerovali Evropani z postkomunistických zemí, to vám tolerance nevadila, co? Některé názory tady jsou vyloženě směšné.

A máme tu další strašení nevyhnutelnou nukleární válkou... :roll: Že vás to furt baví. Současným světem hýbou prachy, i ta Čína řeší spíše zakázky a dluhopisy, než že by hrozně urputně zbrojila. Indie dohadující se s Čínou na společné válce je taky beyond belief.
Je to možná smůla, ale svět nelze nasimulovat v enginu Civilization, lidi.
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 15:17:21, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 15:16:44
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A i přesto se o to stále někteří pokoušejí :D
To video bude děláno pro lidi, kteří při otázce "Kde leží Severní Korea?" zapíchnou vlaječku do Austrálie :rflmao:

Příspěvek 10.8.2010 15:30:25
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice je to :offtopic: ale aji tak musím reagovat na St0rma. Vím na co narážíš, ale taky se těch američanů musím trochu zastat. Ta "mapa" byla upravená a místo "Austrálie" tam bylo napsané "Severní Korea" atd.
Ale máš pravdu že tohle a podobné videa jsou pro lidi nepoužívají vlastní mozek a radši se nechají zmanipulovat jinými lidmi.
To je podobné jako s tou mešitou co chcou postavit v blízkosti Ground Zero. Podle odpůrců to má být uctění památky teroristů, podle muslimů a příznivců(kterých je mnohem víc než odpůrců) zase snaha o smíření.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 15:32:12
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já doufám, že na Hawaji není tolerován žádný šintoista, to by mohla být urážka všech námořníků, kteří padli v Pearlu!
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 15:41:30
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já to beru trochu jinak. Na světě lidí neustále přibývá především v Africe 1 G, Indie se už těší na 1.2 G, Čína už slavila 1.3 G a arafati už předehnali i slavnou EU s těmi 500 M. To není strašení nukleární válkou, nebo jakoukoliv válkou, jde o to, že zásoby potravin se neustále zmenšují a lidstvo jako celek je rádo, že s prominutím ihned sežere co vypěstuje a to problém je. Do určitého momentu půjde vše řešit diplomacií, ale pak až čístá voda bude vzácná, Indie a Čína budou mít 5 G duší, a jejich země jim už nebudou stačit, kam si myslíte, že půjdou? Na Mars to asi nebude, pak už zbývá jen zbytek světa a tedy i my, pardon Spojené Evropské Emiráty, tedy Nové Turecko (bývalé Německo), Nová Persie (bývalé Holandsko), Nový Alžír (bývalá Francie), Nový Vietnam (bývalá ČR) atd., a bude na nich jak proti žluté bouři obstojí. Tak už to na světě chodí, kde se nerodí dost dětí, a nechrání si svoji kulturu, i kdyby třeba nebyla nějaká slavná tak takové místo bude zaplněno někým jiným, no.
:D
K té Francii, tam bych to tak jednoduše neviděl. Lidé, kteří tam přišli za prací z bývalých kolonií dobře věděli do čeho jdou, a že Francie není zrovna muslimská země. Jejich víru a kulturu jim nikdo nebere a doma v soukromí si mohou uctívat koho chtějí, jestliže to nebude nikoho omezovat, ale je zcela nepřípustné (i nezdvořilé) snažit se zemi kam přišli předělat na svoji domovinu. To oni se musí přizpůsobit, když tam chtějí žít a ne naopak.
:yes:
U Ground Zero bych dal zákaz v okruhu 1000 mil stavět cokoli muslimského, aby se nikdy v budoucnu nezapomnělo, kdo za to nese odpovědnost. Pamatujte, že když se WTC zřítilo, tak utěrkáři vyšli do ulic a slavili a uctívali své mučedníky jako polobohy.
:idea:

Příspěvek 10.8.2010 15:50:01
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasně, muslimové jsou zodpovědní za pokácení WTC... Je úplně jedno, jaké víry terorista je, klíčové je, že je terorista. Nebo mi chceš říct, že kdyby byla zveřejněna dochovaná nahrávka pilota jednoho z letadel, jak řve "Za Krista!" tak by jsi zakázal stavbu kostelů? Vzpamatuj se prosím tě...
Skrej: Vím, že byla upravená, ale s troškou rozumu ti dojde, že Austrálie asi NK není x)

Příspěvek 10.8.2010 15:54:44
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zvláštní je, že nejvíce teroristů je právě muslimů, že? Zavzpomínejme na Bali a 202 duší co mírumilovní utěrkáři poslali za svým bohem. A pamatuj, kdo nevěří v Alláha je nevěřící pes a zaslouží jen jedno, podřezat jako jehně.
:!:

Příspěvek 10.8.2010 15:56:59
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím, jestli je to pravda z toho videa, že když není porodnost dost velká dochází k úpadku civilizace, což ČR asi za chvíli zanikne, když tu budou samý důchodci, ale jestli ano, tak za X let klasičtí Evropané vymizí a někdo bude muset zaujmout jejich místo, ne? A to asi budou ti arabáci? I když budou mít děti Evropan s arabákem, tak děcko bude míchanec :D

Ray: tak oni se přisockují, vetřou do cizí země, ta samozřejmě jako pro cizince nemá pro ně volná místa (nebo nechce, radši upřednostňuje svoje) a oni se vzbouří a udělají výtržnosti? Kill them all!!
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 10.8.2010 15:59:46
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To není strašení nukleární válkou, nebo jakoukoliv válkou, jde o to, že zásoby potravin se neustále zmenšují a lidstvo jako celek je rádo, že s prominutím ihned sežere co vypěstuje a to problém je.

Ano, a v minulosti se to jako dělalo jak? Vypěstovala se úroda a schovala se na desítky let dopředu? Ne, zkazila by se :roll: A to nemluvím o poměru zemědělců k populaci. Opravdu, Hurvínek a válka.
Jídlo bude vždy, protože dnes zase můžeme získat větší výnosy díky GM věcem. A ano, jednou se přesuneme do vesmíru.
Zvláštní přitom je, že Kauflandu regály přetékají jídlem... Jestli ono toho jídla nebude dost, ale někteří mají prostě více chutí?

Do určitého momentu půjde vše řešit diplomacií, ale pak až čístá voda bude vzácná, Indie a Čína budou mít 5 G duší, a jejich země jim už nebudou stačit, kam si myslíte, že půjdou? Na Mars to asi nebude, pak už zbývá jen zbytek světa a tedy i my, pardon Spojené Evropské Emiráty, tedy Nové Turecko (bývalé Německo), Nová Persie (bývalé Holandsko), Nový Alžír (bývalá Francie), Nový Vietnam (bývalá ČR) atd., a bude na nich jak proti žluté bouři obstojí.

Výborně, takže problém není islamizace, ale rozpínavá Čína! Založi si o tom topic, tam se můžeme bavit, jaks legrační jsou tvoje vize, ale tady se řeší trochu jiný aspekt budoucnosti.

Co se týče toho blábolu s 1,3 mírou porodnosti... Říká se, že počátek dnešní západní kultury je v Řecku. A v Římě. Obě populace přitom de facto vyhynuly. Tak jakto, že jejich kultura pokračuje? Protože kultura není závislá jenom na dětech; znám bělochy, kteří praktikujou Buddhismus. Znám potomka Němců, který je Čech jako poleno. Kultura není dána genetikou.
Ano, v budoucnu se určitě zapomene na většinu naší kultury, tak jako se zapomnělo na kulturu Asyrské říše, Egypta nebo Indiány. Ale to neznamená, že se tu z ní významná část nezbude. Jak jsem řekl, konzum je na to příliš lákavý.

A jak muslimové ve Francii předělávají zemi? Vůbec jsi nepochopil, co jsem tu napsal o prostestech v Paříži.

Divné, já myslel, že za WTC nese odpovědnost teroristická organizace, ne muslimská církev. V okruhu 1000 kilometrů od Hirošimy bych zboural McDonaldy, aby se nikdy nezapomnělo, kdo za to nese odpovědnost - tedy, kdybych měl v hlavě tvůj mozek.

Zvláštní je, že nejvíce teroristů je právě muslimů, že? Zavzpomínejme na Bali a 202 duší co mírumilovní utěrkáři poslali za svým bohem. A pamatuj, kdo nevěří v Alláha je nevěřící pes a zaslouží jen jedno, podřezat jako jehně.

IRA
ETA
Rudé brigády
Ku-klux-klan
Bolševici
Husiti
Mám pokračovat?

Ten blábol s podřezáváním nevěřících už nemá smysl komentovat. Nejprve si něco přečti o problematice muslimských věřících (ne, nejde o homogenní skupinu) a potom si můžeme povídat.

Ray: tak oni se přisockují, vetřou do cizí země, ta samozřejmě jako pro cizince nemá pro ně volná místa (nebo nechce, radši upřednostňuje svoje) a oni se vzbouří a udělají výtržnosti? Kill them all!!

Odkazuji tě přečíst si něco o Alžírské válce, imigraci obecně a ekonomice volného trhu, pak se vrať. Třeba se ti rozsvítí v makovici.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 16:05:01
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rayi mám dotaz, ty jsi muslim?
:?:

Příspěvek 10.8.2010 16:08:09
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolph1888:
1, Vzpamatuj se.
2, Arabové nejsou do Francie, aby si z ní udělali další muslimskou zemi, ale za prací. jenom se jim nelíbí, když je někdo nutí, aby ženy nenosili závoj přes hlavu. Ale tohle by stejně postupně začalo mizet samo. Stačí se podívat do vyspělejších arabských zemí a v nich se už taky postupně začínají oblíkat v západním stylu.
3, S tvojí logikou by se na Havaji nemělo stavět nic japonského (jak napsal Ray). V Hirošimě a v Nagasiki nic amerického, v celé Evropě nic německého a klidně bych mohl pokračovat.

A pamatuj, kdo nevěří v Alláha je nevěřící pes a zaslouží jen jedno, podřezat jako jehně.

Ano toto je hezká ukázka vytrhnutí něčeho bez kontextu k Koránu. Ti co nenávidí křesťanství dělají přesně to co ty. Korán naopak hlásá mír. S Biblí dokážu udělat snadno to samé co ty a teroristi s Koránem. přesně jak to dělali po staletí kněží. :roll:
Naposledy upravil Skrejm dne 10.8.2010 16:10:49, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 16:08:59
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1. Ray má pravdu...
2. I kdyby byl, tak co? :shock:

Příspěvek 10.8.2010 16:09:35
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dolf: Odolám otázce "a ty jsi idiot?" a řeknu to na rovinu:
Obhajuju právo na registrované partnerství. Jsem gay.
Obhajuji svobodu slova. Jsem anarchista.
Obhajuju volné šíření informací. Jsem zloděj.
Obhajuju eutanázii. Jsem vrah.
Obhajuju interupce. Jsem vrah dětí.
Obhajuju zdravou míru multikulturalismu. Jsem muslim.
Doopravdy jsem to všechno dohromady? Homosexuální muslimský zlodějský vrah dětí?
Ne, jenom hlavu používám i jinak než kryt krku.

Ale ve skutečnosti jsem machiavellista, podle kterého Evropě rozmanitost jen prospěje. Národnostní homogenost není dobrá pro kulturu, obchod ani průmysl.

A, jak řekl koelga Storm (což není podbízení, v jiné diskuzi nedávno jsem s ním taky myslím ostře v čemsi nesouhlasil) - V ČEM BY MOJE PŘÍSLUŠNOST KE KOMUKOLIV KURVA SOUVISELA S PŘEDLOŽENÝMI ARGUMENTY??
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 16:19:03, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron