Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Islamizace Evropy

Islamizace Evropy

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.8.2010 18:31:38
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
určitě se našlo pár pitomců, kteří byli proti zabíjení indiánů v USA a jak se ukazuje, tak z toho v USA těží dodnes

navíc by bylo nutný to provést dostatečně rychle, aby nikdo neměl šanci protestovat. Třeba atomem
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:33:24
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dolf: A naposledy se ptám - co s tím hodláš dělat? Už máš zapečeno na ty děti?
God taky, doufám, pracuje v armádě. Jinak jste oba jen salónní intelektuálové (někteří méně) a mlátíte hubou naprázdno. Kdyby to byl tak velký problém, jaký z něho děláte, začali byste s ním něco dělat. Před WW2 taky lidi jezdili na dovolenou do španělské občanské války.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:35:28
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a co děláš ty? taky mlátíš hubou naprázdno
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:36:42
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Protože já můžu - já s váma nesouhlasím a říkám, že konec světa/civilizace nenastane, takže si můžu dovolit nečinně sedět. Vy tady strašíte válkama, genocidou a podobně. Pokud je to tak vážné, dělejte s tím něco! Jinak tomu totiž doopravdy nevěříte.
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 18:37:10, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:36:58
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ray: Problém tady tý diskuze je, že o tom moc víš :lol:

Nechám stranou, jestli si naše civilizace zaslouží zadupat nebo ne, ale většina jejích členů si myslí, že ne - viz tady tohle fórum. I kdyby muslimové byli civilizovanější, než západad, myslíš, že když přijdou do prostředí, kde je většina lidí nebude mít ráda, že z toho vzejde něco dobrýho?
A lidi je tu nebudou mít rádi, dokud poběží mediální masáž o tom, jak haji vyhazuje do vzduchu (nebo tim aspoň vyhrožuje) západní města, protože emerika je satan velky černy chlupaty.

Myslim, že by se to dalo brát podobně, jako když za studený války byl v americe hon na komouše - prostě v zájmu sjednocení naší civilizace potřebujeme společnýho nepřítele. Tím je teď zrovna haji, před tim komouš, před tim osa, před tim kdo ví kdo ... a tak až do pravěku :-)

Co tim chci říct ... muslimové můžou bejt sebevíc v právu a přijít se sebelepšíma úmyslama, ale teď jsou to prostě ty špatný a tak okolo nich prostě bude bordel - i kdyby za něj mohli zdejší.

2Dolph: O tom, do jaký míry za válku v Pacifiku můžou japonci by bylo na další diskuzi ;)
Naposledy upravil Air Force dne 10.8.2010 18:38:42, celkově upraveno 1
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:38:14
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no aby jsi se nedivil. Lidí nasranejch stejně jako já, přibejvá po celý Evropě.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:39:04
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dík za potvrzení, gode :D
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:41:45
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: A to je ten problém. protože ne jenom v Evropě ale aji v Asii a Africe a ne jenom křesťani, ale aji muslimové. Dohromady tak 3 mld. lidí a s atomovkama... jak myslíš, že to asi skončí, když to vzájemné nasírání neskončí?
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:43:24
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
AirForce: Já neříkám, že nebudou nějací mrtví a třenice mezi národy, ale svět a okolnosti tomu chtěly, že nás ubývá a jich přibývá a není moc možností, jak to zvrátit (a vylučuju genocidu, protože občanská válka; to je jen cesta do pekel). Z historie podle mě vyplývá, že kultura nezanikne, prostě se spojí dohromady a může z toho těžit nebo taky ne - ale realizace tohodle je na nás.

Samozřejmě, kdybych byl prezident EU (kéž by taková instituce existovala, ale o tom jindy) a potřeboval bych vnějšího nepřítele k udržení celistvosti, ať jsou klidně muslimové. Ale já jsem obyčejný občan a tohle tmářství a nafukování bubliny nesnášenlivosti kvůli pár excesům je mi proti srsti.
Ano, pozatýkejte a uvězněte teroristy a zničte jejich buňky, stejně jako muslimy, kteří ve vendettě zabijou svoje "cizoložné" sestry - ale tím ať to taky skončí, protože tohle prostě většinová populace nedělá (pokud ano, měli bysme tu vraždy a atentáty co den). Ale to né, Balial vidí nutnost vyhlazovat celou populaci pro pár magorů. Přesně, jako fundamentalisti na druhé straně barikády.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:44:09
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d píše:
no aby jsi se nedivil. Lidí nasranejch stejně jako já, přibejvá po celý Evropě.

Stejně jako je po celý Evropě plno flegmatiků.
Už ses přidal k tý armádě?
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 18:45:08, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:44:33
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
skrejm:no přstaneme mít problém s globálním oteplováním. Což je další nesmysl, jako tvrzení, že je islám mírumilovné náboženství

ray: co s tim má co společnýho? Navíc pokud je mi známo, tak armáda je řízena politiky.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:46:07
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ani křesťanství není mírumilovné náboženství. Přejděme prosím od výčtu faktů, které každý zná, k nějakým skutečně zajímavým...

Společného to s tím má to, že pokud je ten problém takový, jak mi tvrdíte (plánujete genocidu a tak), tak s tím něco přece dělejte? Vezměte do ruky pušku, a hurá na ty nevěřící psy!
V tom případě - už ses zapsal do Dělnické strany?
Ne a ne, hádám. V tom případě jenom melete naprázdno. Asi to nebude takový problém, jak tvrdíte.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:49:23
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: Máš pravdu bo vzhledem k počtu atomovek ve hře, by ten zbytek lidí měl úplně jiné starosti.
a btw. co budeš popírat dál? Holocaust? Evoluci? Obíhání Země kolem Slunce? Že křesťanství a islám nejsou podobné?
Naposledy upravil Skrejm dne 10.8.2010 18:52:10, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:51:52
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ray:já jsem nikdy netvrdil, že je křesťanství mírumilovný náboženství. Je to jenom jinej název, ale stejnej hnus jako islám.

jinak tvoje argumentace armádou je úsměvná. je to stejný jako když řekneš někomu ať přestane krititzovat fotbalovou reprenzentaci, protože nikdy nehrál a nehraje fotbal.

smkrejm: chlapče, ty moje názory neznáš, tak si odpousť slova o holokaustu, evoluci, apod.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:54:27
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
god: ale my nekritizujeme domácí fotbalovou ligu, my probíráme konec světa jak ho známe. Konec naší kultury. Nástup šaríji. Konec televizních serálů, knih, konec rovnoprávnosti. Konec svobody. A strom svobody se přece má zalévat krví. Podle vás se blíží konec světa, nikoliv korupce ve fotbalu. A za záchranu našeho světa stojí za to bojovat. Fotbal beztak každého nudí.
A jelikož tím strašíte vy, tedy se ptám - kdy začnete něco dělat pro záchranu naší civilizace? Pro záchranu našeho způsobu života, jemuž (podle vás) hrozí zánik?

Končím, dávno mám dělat nějaké jiné věci. Jenom skutečně apeluju na Wanteda, dolfa, goda a Baliala, aby teda s tou problematikou něco dělali a přidali se k armádě/politikům nebo založili vlastní odbojnou frakci. Hrozíte koncem světa, tak vlastními činy dokažte, že problém je tak horký, jak ho popisujete, a má se řešit!
Naposledy upravil Ray dne 10.8.2010 18:56:17, celkově upraveno 1
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:55:44
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
už začínáš bejt s tím omýláním toho samého otravnej
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:56:46
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To protože jsi mi pořád neřekl, co budeš dělat, když je problém tak velký. Čekám na odpověď.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 18:57:31
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zajímavý, jak při květnovejch volbách tady padlo půl stránky, zatímco o něčem tak vzdáleném se tu handrkujete rychlejš než stačím číst.

Každopádně bych prosil omezit ty debily a idioty. Děkuju.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 10.8.2010 18:58:03
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Volit stranu, která slíbí Konečné řešení. NSDAP :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 18:58:17
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ray píše:
To protože jsi mi pořád neřekl, co budeš dělat, když je problém tak velký. Čekám na odpověď.



já se ti nemám co zpovídat
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 18:59:15
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Divný, já myslel, že zpovídání je základem diskuze. K čemu se tu budeme bavit, když se nechceš bavit?

Kdybych věděl, že se blíží povodeň, taky bych přece zajel na kopec a nakoupil bych zásoby. Vy "víte", že se blíží konec světa, tak přece nebudete akorát diskutovat po internetu. Budete něco dělat nebo ne? Nebo se za to stydíte? Je to snad nezákonné?
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 10.8.2010 19:00:28
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ray: Nechtěl sem, ale ok. Jedna poznámka: nauč se číst, když chceš být novinář. Kde něco takovýho píšu? Najdi mi kde sem navrhoval genocidu nebo válku. Jedinej, kdo to psal byl God. Naopak sem psal, že sem ochotnej aby tu jako menšina byli, pokud se budou chovat podle našich zákonu.

Připadáš si tu důležitě že? Myslíš si jak problematice nerozumíš a jak tady všechny házíš do kapsy? Mám takovej pocit, že v realu seš pěknej chudák, kterýho nikdo neposlouchá a tak si tu musíš leštit ego na netu. Sedět takhle v hospodě, tak už sem ti rozbil hubu. Nemyslím si že bych byl jedinej.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 10.8.2010 19:00:42
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ray píše:
Divný, já myslel, že zpovídání je základem diskuze. K čemu se tu budeme bavit, když se nechceš bavit?


já se bavim, hlavně tvejma příspěvkama. Diskuze je hlavně výměna názorů.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 10.8.2010 19:01:27
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale ty žádné nevyměnuješ! :wink: Ty jenom píšeš svojí pravdu a o ničem jiném se nechceš bavit
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 19:02:31
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a co děláš ty?
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron