Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo M1 GArand airsoft

M1 GArand airsoft

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.10.2010 21:58:34
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdar lidi chci se zeptat jestly nemate nejaky typ ohledne teto zbrane na airsoft nejakou stranku kde bych ji koupil.Hledal jsem na google ale nasel jsem bohuzel jen od vyrobce marushin . neznate jeste nejaky vyrobce jinak asi budu muset jit do thompsona.
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 23.10.2010 00:10:52
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
čistě M1 Garand sem viděl jen od marushin. ale existují ty jiné verze M1 s tím zásobníkem ze spoda a najdeš je na www.anareus.cz
Typuji že děláš v softu WWII ?
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 23.10.2010 07:56:14
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Osobně v ruce jsem ji neměl, ale ok kluků co jezděj na WW2 slyšim jenom nadávky. Přibližně po půl roce ti kvér odejde, protože tam nějakej díl, ale nejsem si jistej. V tomhle by ti poradil uživatel Twombly.

Podle mě je stejně nejlepší překopat si na garanda M14, nevypadá to špatně a je to na el.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 23.10.2010 09:47:56
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sasa.cz: M1 Carbine a M1 Garand jsou dvě naprosto odlišný zbraně. Konstrukčně spolu nemaj absolutně nic společnýho a rozhodně bych M1 nenazval variantou M1 Garand a naopak. Akorát díky genialitě armádního číslování před a v průběhu WWII mají obě v názvu M1 - ostatně Thompson je taky M1 / M1A1 a taky nemůžeš říct, že s nima má něco společnýho. Stejně tak M1 Bayonet, M1 Helmet, M1 81mm Mortar, M1 Bazooka, M1 Flamethrover ...

CZ: Yep, v King Company 3/6 myslim nakonec nezbyl jedinej člen se střílejícím Garandem (nebo možná jen jeden). Ale detaily spíš poskytne Twombly až přijde. Co se týče tý konverze z M14, tak do toho bych se taky moc nepouštěl, protože M14tka sice vychází z Garanda ale má několik konstručních prvků, díky kterejm z toho "Garanda" uděláš jen těžko.

První a největší problém bude zásobníková šachta - pokud zkrátíš zásobník tak, aby ti nevyčníval ze zbraně, tak už ho v životě nevyndáš leda by si rozmonotoval celej kvér. Pokud spodek těla zaslepíš, tak budeš muset zase vymyslet způsob, jak to krmit. Vrchní část pažbení zbraně není ze dřeva jako u M1čky ale z nějakýho polymeru. Další věc, kterou budeš muset řešit je delší hlaveň - ta by šla zkrátit, ale problém budou přední mířidla a to, jak napodobíš "gas port" pod hlavní. Z M14tky nikdy Garanda neuděláš tak aby vypadal alespoň přibližně jako Garand.

To už máš lepší napasovat 7čku mecháč (případně nějakej jinej) do Garanda od Marushinu. Klukům z 3/6 se to povedlo. Dokonce o tom byl krátkej článek na starým portále ale nevim, jak to s tou konverzí nakonec dopadlo.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 23.10.2010 10:26:43
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JJ snažim se delat WW2 ale je to drahy . Bohuzel me stve ze za takovou dobu nikdo nevymyslel garandku ktera vydrzi .
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 23.10.2010 17:47:59
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Garanda od Marushinu mam jenom následující radu:

NEKUPOVAT.... Je to drahý, nespolehlivý, hezký akorát tak na zeď (jako ostatně všechny kvéry od marushinu...)

Poradil bych jedině koupit repliku Garanda od Denixu a dát jí klukům v anareusu na zakázku překopat na elektriku.

Revan: Jedinej Jochův ještě střílí, zřejmě nějaká anomálie v Síle... :lol:
Obrázek

Příspěvek 24.10.2010 10:29:25
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lord_of_war1: Druhá válka drahá? No nevim, ale armádní věci se tu daj sehnat za celkem slušný ceny a dá se to dát dohromady celkem dobře....

Kdybys dělal druhoválový mariňáky, tak pak víš co znamená "drahý" :lol:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Co se jinam nevešlo