Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Tetování

Tetování

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.10.2010 11:29:26
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zdravim tak by me zajimalo, co si tady vsichni mysli o zkraslovani tela treba jako tetovani, kdo z Vas ho ma, nebo ti mladsi co jeste nesmi co by treba chteli a co by se Vam libilo, ikdyz to tu moc nepatri asi, myslim ze ohledne SG, SGA, SGU a jinych sci-fi ci ne sci-fi;-)podiskutovat, pochlubte se treba fotkami;-) ja treba zacnu;-)

Obrázek
" IMMORTALITY "

Příspěvek 23.10.2010 11:40:59
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne, ne a ne. Vůbec nechápu někoho kdo to za
a) podstoupí
b) se tím chlubí
c) a chce další.
Jaký zkrašlování?!!
Naposledy upravil NewAsgard dne 23.10.2010 12:21:14, celkově upraveno 1
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 23.10.2010 11:52:44
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
chapu ze kazdy to nechape a nelibi se mu to ,ale spise chci vedet co ostatni fans brany a jinych scifi maji na to nazor popripade co maji za kousek
jinak v tvem veku jsem taky tohle odsuzoval a mel na to jiny nazor ze nikdy na sebe nic takoveho nedam a hle o deset let pozdeji... Casy se meni a lide i snimi;-)
" IMMORTALITY "

Příspěvek 23.10.2010 12:14:57
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zajímavé téma, tak přihodím svůj názor.
Dříve když byl někdo tetovaný, tak se chtěl odlišovat od ostatních a např. vyjádřit svůj životní postoj. Dnes se lidé nechávají tetovat, protože to má někdo koho znaj nebo jako památku na nějaké zvláštní chvíle.
Myslím, že dnes se odlišuje ten, kdo tetování nemá, protože alespoň v mém okolí má kérku 90% lidí. Bohužel tetování, kterým někdo chce něco sdělit nebo je gtraficky povedené má minimum lidí. Sem tam to jsou písmena nebo jména, ale povětšinou to jsou jakési změti čar připomínající ostnatý drát, což mi přijde jako totální blbost :stupid: (viz jistá reklama, kde číňan dělal tetování týpkovi co si myslel, že bude mít vytetováno čínsky drak, ale ono to zatím bylo polévka :D )

Příspěvek 23.10.2010 12:18:52
Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já osobně žádné nemám a žádné nechci.
Tetování mi nevadí, pokud to jsou 1-2 obrázky rozumné velikosti. Některé jsou i docela hezké. Ale nechápu a trochu se mi až hnusí takoví ti celo-potetovaní cvoci. :scared:

Příspěvek 23.10.2010 12:52:14
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
taky se mi nelibi clovek co ma pul tela jak omalovanku, a jest ek tomu moc nemusim ta barevna,ikdyz nektere jsou pecka,ale povetsinou stoji za prd
" IMMORTALITY "

Příspěvek 23.10.2010 13:07:49
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přijde mi zbytečné se tetovat z čistého frajerství, jenom kvůli tomu abych vypadal drsně. Tetování chci, ale musí pro mě mít nějaký význam. Například kamarádka si nechala vytetovat čínský znak, o kterém ale vůbec neví, co znamená, takže tam má asi Kuřecí nudle na kari.

Jinak, rossi, to je přímo tvé? Povedené. V podobném stylu jsem chtěl donedávna lišku.

Příspěvek 23.10.2010 13:31:23
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moje kůže je svatá - žádný tetování, piercing nebo podobný sebepoškozování (ne, nemyslim si, že je to hezký).
Na druhou stranu pokud ale někdo cejtí potřebu zahrát si na jehelníček, nic proti tomu nemám.
Obrázek

Příspěvek 23.10.2010 19:45:42
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jedno tetování mě kdysi velmi zaujalo, ale osobně bych tu proceduru podstoupit nechtěl. Jedná se o tetování, které provádí domorodci na Hawai a podobných ostrovech v tichomoří. Je to dost bolestivé a tetovaný je ve vysokých horečkých i týden. Ale význam tetování mi přijde velmi pozoruhodný. Domorodci mají na sobě vytetovánu historii kmene nebo rodiny a pak i ochranné "modlitby" před zlými duchy. (bohužel jsem obrázky nenašel)

Příspěvek 24.10.2010 07:57:15
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vanguard: jj to je ma rucka :D

jinak asi predpokladam ze mnozi z Vas chapou vyznam orla, v ruznych kulturach ci narodech, je t mocne zvire,krasne, ladne, rychle, pro svou korist az dokonale smrtelne,ale taky majestatne,Pan vzduchu,jen se podivejte kolik narodu ve svete ho ma ve znaku..

navic timhle tetovanim nikoho neurazim a nema zadny hanlivy podtext a me okoli ho prijalo z drtive cssti pozitivne a to mnoho lidi zadne tetovani nema.
a jsme original na celem netu jsme tenhle obrazek nenasel ze by ho nekdo mel navic je upraveny aprdlouzeny polde me predstavy.

Jest epro ty co se boji jehel..:D ja jsme taky poseroutka ktery nema rad bolest,ale nebylo to nic hrozneho,ikdyz v tomhle pripade to trvalo 4 hodky a po dvou uz je to neprijemne, 3 hodka jsme uz trochu trpel, a tu 4 jsme trpe hodne ,ale jen proto ze jsme to chtel naraz.opravdu to neni nic hrozneho ;)
" IMMORTALITY "

Příspěvek 24.10.2010 11:00:16
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevadí mi to, jsem příliš líný si nějaké pořídit.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 25.10.2010 08:13:37
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rossi001: To asi nebude nejlevnější zábava, jak tě tak poslouchám.
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 25.10.2010 09:50:33
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Yeyind: Tak ja mam to stesti ze mam jednu moc dobrou znamou ktera uz kresli pres 13 let a to i hodne tezke veci (kdybys videl toho indianskeho nacelnika co mel jeden borec na ruce, jako zivy... :-) ) a je hodne levna .ted to ma jako privydelek k materske:-D Strasne moc lidi za ni chodi v Havirove... je vynikajici, to me bylo 3x levnejsi nez u borcu v salonech kteri si i za male veci lehke veci ktere maji za 30 minut nechavaji zaplatit silene prachy....


btw to se tu opravdu nenajde nikdo, kdo neco ma a neprihodi foto? :D?
" IMMORTALITY "

Příspěvek 25.10.2010 10:22:14
ivimila Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 118
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tetování jsem chtěl a stále chci už asi 3 roky, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Tak jsem si řekl, že se nejdřív naposiluju a pak si něco dám udělat na ruku. Líbí se mi ta myšlenka zobrazení funkční síly i obrazem. Něco jako má tady kolega na paži. Kolik tě to stálo?

NewAsgard píše:
Ne, ne a ne. Vůbec nechápu někoho kdo to za
a) podstoupí
b) se tím chlubí
c) a chce další.
Jaký zkrašlování?!!


Takovéhle názory mívají lidé nad 50 let, vypadá to že jsi velice rychle dospěl. :hmmm: ( :lol: )

Příspěvek 25.10.2010 11:35:32
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak s tim vekem to je na stiru znam i starsi lidi s krasnym kouskem.. kdysi to psis u nas byl trend i po svete ze kerku meli jen muklove z basy...te dje mu 14 uvidime co bude rikat za 5- 6 let...

Ivimila : 1500kc, ale mam to fakt po znamosti, pta jsme se u borce ze salonu a cena by byla kolem 4 litru jinak...no proste konexe se hodi vzdycky :-D
" IMMORTALITY "

Příspěvek 25.10.2010 11:48:56
opiti Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Uvažuju nad tetováním na levý lýtko, ale pokud se mi to lýtko ještě zvětší, tak se tetování rozpadne :smile: takže ještě chvíli počkám

Příspěvek 25.10.2010 14:18:00
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pockej si motivy na lytku hlavne plameny a tribaly vypadaji dobre. hlavne si ho pak hlidej ohledne slunce...moc neoplaovat a nebo mazat vysokym faktorem, ono to pak rychleji bledne a musel by si prekresleni misto za 3-4 roky treba uz za dva
" IMMORTALITY "

Příspěvek 25.10.2010 17:50:43
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já když už tetování, tak na rameno a dal bych si tenhle symbol (dokonce i vím co to je, na rozdíl od většiny těch co si dávají symbol) ideálně i s tím textem (nejdřív bych ale musel tu ruku nějak přemodulovat na sval).
Obrázek
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 25.10.2010 18:56:53
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
sval nesval;-) jako tohle je velky mytus byt nabouchany a mit svaly a pak jit do kerky, je to opravdu blbost, sice i zalezi na miste kde to chces,treba na tohle bys fakt potreboval sirsi pracku :Dale tohle je treba idelani motiv na zada, lopatku,rameno apod...;-)
" IMMORTALITY "

Příspěvek 25.10.2010 20:24:45
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Se šířkou není problém, spíš s materiálem :D
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Příspěvek 25.10.2010 20:46:32
ivimila Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 118
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Yeyind: Tak to já mám přesně naopak :lol: (respektive to tak vidím já, okolí mě vnímá kladněji). Na to jakou mám sílu tak mám malou ruku (podle fotky asi jako autor tématu, (doufám, že se neurazí( :lol: ))), prostě špatně nabírám svaly a to důkladně dodržuju při posilování techniku a stravu. Kamarád co už nějakou dobu chodí do posilky a má stejnou sílu co já tak má pracky mnohem mnohem větší a vyrýsovanější (grrrr :lol: ).

rossi001 píše:
sval nesval;-) jako tohle je velky mytus byt nabouchany a mit svaly a pak jit do kerky, je to opravdu blbost


Jak jsem už napsal - "Líbí se mi ta myšlenka zobrazení funkční síly i obrazem"

Navíc se dost bojím toho, že až bude tetování a posilka bude pokračovat, tak se obvod paže zvětší dejme tomu třeba o 10-15cm, tím se tetování prodlouží a nemyslím si, že by to vypadalo hezky. - Má s tím někdo zkušenosti?

Příspěvek 26.10.2010 14:00:00
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tyo tak to fakt nevim spis bych tam kd ebudes posilovat tu oblast pockal a tetovani nedaval a misto toho to dal tam kde vis ze to objemove nepujde nahoru
" IMMORTALITY "

Příspěvek 26.10.2010 21:30:34
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Třeba na čelo, pokud nejsi kojenec :)
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron