Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Vedení Novy se zbláznilo :-)

Vedení Novy se zbláznilo :-)

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.1.2011 22:05:38
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevim, jestli to patří do týhle sekce, kdyžtak to přesuňte
http://www.novinky.cz/kultura/223448-televize-nova-meni-prekvapive-program.html


Vypadá to že se na Nově definitivně zbláznili.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No upřímně já televizi nemám takže to celkem neřeším...
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ono to krásně zapadne vedle jejich vlastní úspěšné telenovely: Růžové ohrady a kopy hnoje jménem Televizní noviny. Nova je prostě na dně.

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na televizi se nedívám od svých 14 let už v té době jsem byl schopý pochopit že tam jsou úplná hovna a když už tam daji jednou do měsíce zajímavý film tak půlka z něj jsou reklami, takže fuck off TV :-) (dnes je mi 21)
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ještě více si odedneška vážim warezu, internetu a toho, že nemusím koukat na tuhle bandu BFU. Ti co tenhle kanál děsně milujou ať si užijou večer s těmito třemi superseriály :jako: .

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pomeranc: s tím na dně... co se týče programů pro "nás" možná jo, ale ty jejich telenovely mají obrovskou sledovanost, což je jistě těší ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě je jejich sledovanost u pr*ele... Stejně tam dávají velký prd a když už dají nějaký film tak do něj dal půl tuctu reklam, to si raději ten film stáhnu v klídku z netu a pustím.
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
pro mě byl už naprostý vrchol že do Dr. House dokázali nacpat 2 reklamy a nejednou po 7 minutách jednu... ale tohle :shock:

edit: a tím nemyslím to co dávali večer, nýbrž to co bylo nějak po pátý hodině odpoledne...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Heh, to mě zaráží... V SGU byly 3 reklamy a snad ještě delší než ty na Nově, ale jakmile je to vystříhaný, tak je vám to ukradený :D :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
achjo...kam te ndnešní svět spěje...:) já chápu že jim de o prachy a že si na tom zřejmě namastí kapsy..:) ale toto už je opravdu moc..:) no co se dá dělat

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Změň českého diváka a změní se vysílané programy :P
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, turecká telenovela sa u nás osvedčila. Dávajú to na Markíze snáď každý deň o 20:00 a sledovanosťou valcuje všetko ostatné, aj Ordináciu, ktorá má momentálne pauzu. Nova si to zjavne všimla a spravila jediný logický krok - kúpili to, lebo je to lacné, populárne a bohovsky na tom zarobia. Nepochybujem o tom, že to bude hrať večer u väčšiny z vás doma :)

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak na novu jako takovou se už nedívám 6 let vše co potřebuju je na netu a když víte kde hledat tak bez reklam.jediný co občas sleduju je prima cool kvůli simpsonům a nova cinema kvůli nějakejm filmům, ale víc nic. Nova už v době Železnýho byla v troskách a teď je to ještě horší. Jedinej dobrej seriál se kterým přišli byl comeback. Touhle telenovelou co chtěj dávat si u mě nova zatloukla poslední hřebík do rakve a nejsmutnější je, že jim to u nás většina lidí žere.
Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ten povyk nějak nechápu. V čem je turecká telenovela horší než argentinská, kolumbijská, brazilská, mexická nebo česká? :-)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V ničem není horší (asi), jen mi nepřijde normální, že bude každej den v hlavním vysílacím čase.To opravdu nemají nic jinnýho, co by tam mohli dát?
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi jim to přijde lepší než 10. opakování Kobry 11 :-D

Aspoň to rychle odvysílaj :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na ty zlaté časy Kobry 11 jsem si právě vzpoměl. :D

Nepochybuju o tom, že komerčně je tp úžasný tah a že to bude mít královskou sledovanost. Nova si bohužel svou cílovou skupinu za ty roky vychovala, takže jí budou koukat i na tohleto. V čase kdy jsem já doma a teoreticky bych se na tv mohl koukat, tam prostě nic zajímavého z mého pohledu není a tím to pro mě končí.

Jen ještě Quiňo nevím, kolik to má mít dílů. :D

Promethea Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto bola len otázka času... na Markíze to trhá neskutočné rekordy. Dokonca o tom písali aj v novinách a keď sa v novinách spomenie televízia, tak to už vážne musí byť niečo(nehovorím ale, že dobré). Mne je to však jedno, od mája mi pomaly začali vypadávať programy, Markíza, Nova, STV1, JOJ, dnes mám už len ČT1, ČT2, STV2. Pomaly som si odvykla od telky, i keď si myslím, že k tomu dopomohlo aj to, že od kedy som na strednej sa musím učiť, učiť a učiť a na nič nemám čas... Snáď tá telenovela niekoho poteší... :D

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Koupila jich 179. Za týden jich odvysílají 8, takže to tam bude strašit asi 22 týdnů. :scared: A co můj názor? No je to jednoduché: RIP TV NOVA chybět mi nebudeš. :bye:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

artos25977 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Daedalos304 píše:
achjo...kam te ndnešní svět spěje...:) já chápu že jim de o prachy a že si na tom zřejmě namastí kapsy..:) ale toto už je opravdu moc..:) no co se dá dělat


tak to vypadá, že taky budeš muset "změnit vysílací plán" xD aby bylo co dělat po večerech ;-)

Snail Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 376
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nechápu, co se vám nelíbí. Aspoň už známe čas vysílání SGU - od 8 ráno - neboli původní vysílací čas těch hrůzných telenovel. :D
Teď vážně. Je zajímavé, jak se postupně telenovely stěhují z rána (času úplně nezajímavého) do hlavního času... Upřímně, nechápal jsem ani to věčné vysílání ordinace a spol, ale tímhle si Nova definitivně určila svojí cílovou skupinu diváků a dále můžeme čekat jen více a více těchto seriálů. Nevím, který chorý mozek napadlo vysílat to každý den, ale je to jejich volba. Naprosto šílená, ale taky volba. Pokud tedy nechceme zmagořit, doporučuji přeladit z teleNOVAly na jiný kanál...

Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nedávno jsem na obědě seděl u stolu a o této genialitě se tam bavily nějaké dívčiny. Řekl jsem: "Kam jsem se to dostal?" Odpovědí mi bylo: "Do normálního světa."
V tom případě bych radši uhořel v plamenech Celestis, než být v normálním světě. :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker: :puker:
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Stenly Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak rok se s rokem sešel a je na obrazovkách něco úplně jiného...ale sci-fi durt moc nedávaj...
Všichni se jednou dostaneme do vyšších sfér bytí ...... nebo taky jinam !!

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stenly: co se změnilo na obrazovce TV H@vna? Jedině "nové" řady CSI a jiných sra*ek :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Stenly Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No to jo, ale jak měli dříve v plánu dávat furt ty telenovely, tak těch je míň...
Jinak co máš proti detektivkám ?
Všichni se jednou dostaneme do vyšších sfér bytí ...... nebo taky jinam !!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron