Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo stíhačky z II.sv

stíhačky z II.sv

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 09.7.2011 21:26:11
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak mě napadá, když je tady téma o vašich nejoblíbenějších moderních stíhačkách, co takhle založit téma o stíhačkách z druhý světový
docela mě zajímá jaká je mezi touhle komunitou nejoblíbenější a proč
takže u mě je to jednoznačně Messerchmitt Bf 109 a to hlavně verze G6 :oops:
jednak proto že má skvělý desing a pak taky proto že na ní lítali nejlepší stíhači
na světě, jmenovitě Erich Hartmann nebo třeba Guther Rall.
Na druhý místo bych zařadil Curtis P 40 Warhawk(Tomahawk neni nic moc)
Ten sice nebyl tak úspěšný ale zato velmi všestraný a prostě se mi líbí
a na třetí sovětský Lavočkin LA 7
jednak se mi líbí jeho vzhled a v bojích byl velmi ůspěšný
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 10.7.2011 21:56:47
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wildcat, protože pacifik (imho nejzajímavější bojiště WW2).

P-39, protože zajímavá konstrukce :-)

Spitfire, protože je na něj krásný pokoukání (stejně tak He-111 nebo Catalina - míchat bych je sem asi neměl, ale všeobecně se mi z WW2 líbí spíš velký éra :-))
Obrázek

Příspěvek 11.7.2011 16:53:53
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pacifik (imho nejzajímavější bojiště WW2)

souhlasím

jinak zajímavou konstrukci má taky P 38, která je u mě na šestém místě :)
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 17.7.2011 12:43:12
booble1428 Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 428
Bydliště: Někde na google mapě...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já zůstanu u krásy P-Jednapadesátky Mustanga :oops: Hrozně žeru ten tvar a bojový schopnosti toho letadla :)
Obrázek

Potom za zmínku určitě stojí P-47 Thunderbolt, je to krásný mohutný letadlo se skvělejma letovejma schopnostma :smile:
Obrázek
Obrázek
Školy je hodně, práce je hodně, sg-dote zase odloženo... samotnýho mě to už štve ale nějak mě to nechce znovu chytnout... další možné datum vydání jsou vánoce.

Příspěvek 17.7.2011 14:05:32
Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Můj favorit je japonský zero. V pacifiku to bylo až do příchodu wildcatů nejlepší stíhač.

Příspěvek 17.7.2011 20:13:03
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
booble1428: P-47 Thunderbolt zase tak závratně úžasný letový vlastnosti neměl. V podstatě to byla létající lokomotiva (ne nadarmo se mu přezdívalo "Jug" - sud), protože uměl lítat akorát rychle a rovně. Chvilku mu trvalo než se "rozjel" naplno ale potom už ho prakticky nešlo zastavit. Jeho taktika boje spočívala v tom, že nastoupal do 8km a potom na někoho prostě "spadnul" v divu - tz. že se k cíli přiřítil rychlostí skoro 900km/h, rozebral ho dávkou z osmi .50 (12,7x99mm) kulometů a upaloval pryč než si někdo uvědomil, co se stalo. Na nějaký velký manévrování nebyl stavěnej. Byl to spíš bitevník (přece jen kombinace 2x 250lb, 1x 500 pum a 10ti neřízenejch raket dokázala na zemi udělat slušnou paseku) než čistokrevná stihačka.

Spinel: Wildcat byl hlavní americkou námořní stihačkou až někdy do poloviny roku 1943 a výkonově na tom nebyl, oproti Zeru, zase tak slavně. Jediná výhoda Wildcatu bylo to, že to byla americká konstrukce - tz. tuna pancíře, samosvorný nádrže a jiný vychytávky. Zatímco Zero hořelo jako papír, tak Wildcat dokázal přistát na letadlovce bez směrovky, s půlkou křídla a trupem rozstříleným jako řešeto.

To, co si myslel byl nejspíš F6F Hellcat, Wildcatův větší bráška, kterej Zero už výkonově převyšoval. Akorát v době příchodu Hellcatu už bylo Zero lehce za zenitem a Japonci začali postupně ve větších počtech nasazovat další typy ala Ki-84 nebo N1K2 ... ale to by bylo na delší povídání

Jinak abych tady zbytečně jen tak neplácal do větru, tak za mě asi ...

Spitfire (hlavně pozdější verze ala Mk. IX), P-51 (Dčková verze je prostě klasika) a FW-190.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 19.7.2011 15:43:33
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zero bylo ze začátku nejlepší stíhač tak v počtě sestřelů, ale výkonově se mu na začátku války mohli rovnat stíhačky jako P 40E Warhawk(hlavně v malých výškách) a samozřejmě F4F Wildcat. Tyhlety stíhačky nesly společně i s jinými typy jako P 39, Brewster, Hurricane atd, hlavní nápor prvních bojů v pacifiku a jejich neuspěchy proti zeru spočívali ve špatné taktice. Později vyvinuli taktiku
která spočívala ve využívání silných stránek svých letadel(hlavně vyšší rychlost a odolnost)díky které prakticky sesadily zera z pozice nejlepšího stíhače v pacifiku
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 19.7.2011 17:51:12
Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo myslel sem hellcat ty dva se mi pořád pletou. Omlouvám se za spam. :roll:

Příspěvek 27.7.2011 20:21:50
Moni Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Za mě to jsou taky velký letadla. Třeba Marauder (hezkej článek o něm je tady: http://aeroweb.cz/clanek.asp?ID=2705&kategorie=3) nebo superfortress (http://aeroweb.cz/clanek.asp?ID=2508&kategorie=3 ) a do třetice B-17. Ono je toho na aerowebu vůbec hodně zajímavýho k přečtení...

Příspěvek 15.8.2011 11:05:07
soldier Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já mám nejradši f-4u Corsair nádherné letadlo a pak spitfire

Příspěvek 15.8.2011 13:05:53
proximo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 124
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak za me to jsou jednoznacne 2 stroje - prvni je FW-190 ve verzi D9 - s prodlouzenym cumakem vypada naprosto dokonale a zaroven i "performances" tohoto stroje byly minimalne nadprumerne. Druhym je jednoznacne Hawker Tempest Mk V - opet kombinace sily a vzhledu ho pro me radi na nejvyssi mista...

A na zaver Me 262 - jsem naprosto presvedcen, ze mit dostatek kvalitnich pilotu, tento stroj by dokazal hodne promluvit do vzdusne valky...
Surrender or be destroyed!!

Příspěvek 15.8.2011 15:14:36
kopeda Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
proximo: u tý Me 262, i kdyby měli němci dostatek kvalitních pilotů, chod války by to nezměnilo. Říká se že ME 262 by byly k něčemu kdyby sloužili už v roce 1943 a ne až na konci roku 1944. A navíc naučit se létat na ME 262 by vyžadovalo určité umění. Při nesprávném zacházení mu mohli vzplanout motory a mnoho nezkušených pilotů se zabilo při létání s tímto strojem, protože prostě nezvládli řízení. Jeho vysoká rychlost dělala problémy i zkušeným pilotům, kteří byli zvyklí na pomalejší Bf 109 nebo Fw 190. Četl jsem o jednom zkušeném německém pilotu, který s tvrzením "ta vlaštovka je na mě příliš rychlá" ukončil vycvik na ME 262 a zbytek války proseděl v kokpitu Bf 109. Každopádně byli ME 262 pro spojence nepříjemným překvapením a v poválečném období války výrazně
přispěli k rozvoji letectví a krátce sloužili i u nás pod označením S 92.
Pokračování SGA v povídce...
STARGATE BATTLEFRONT

Příspěvek 04.7.2012 09:49:32
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Fw-190 (i dlouhonosá Dora), Bf-109, Me-262, Do-335. Prostě německá letadla mi osobně přijdou nejhezčí z celý WW2.
Od spojenců to bude asi Mustang, Corsair (pěkný lomený křídlo), Hawker typhoon a Tempest.
A u Japonců tam bych dal asi ki-84, ki-100 a A7M (škoda, že se protáhl tolik ten jeho vývoj a nikdy se nedostal do výzbroje, ten se ještě mohl pěkně předvést).
U rudýho letectva a italskýho moc přehled nemám, takže od nich zatím nic.

Příspěvek 04.7.2012 11:18:40
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepší letoun byl Speedfire v roce 1940 když Němci útočili na Anglií tak v té době, dalo by se říct že se Speedfire zkoušel přímo v bitvě, ale nakonec se osvědčil jak skvělý letoun pro Anglií, tak to začali vyrábět ve velkým. A myslím že se přestáli vyrábět v letech 1950 asi přibližně ten rok :)

Jinak co se týče německých letounu tak asi nejlepší letoun byl messerschmitt :)
Obrázek

Příspěvek 14.7.2014 19:25:36
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Z bombardaku je to B-25 Mitchel ( Doolittluv nalet z USS Hornet), pak Britsky Lanchester a Blenhemin.
Stihaci to bude Beauford Mosquito ( na to ze bylo jen ze dreva, opravdu dobry, hlavne rychli) pak klasika uzasnej P-51D Mustang ( pro me Raptor 2. SW) , Hawker Huricane, F-4U Corsair a P-38. :hmmm:
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Příspěvek 15.7.2014 10:51:55
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
coldvel: na to, že Mosquito bolo len z dreva? Drevo je podstatne ľahšie ako kov a ak z neho postavíš drak lietadla, tak to má občas ešte lepšie vlastnosti ako z kovu. teda aspoň v dobe WWII to platilo. Odľahčiť lietadlo o zopár desiatok až stoviek kilogramov udelá setsakramentské veci s jeho rýchlosťou aj doletom. A pri Mosquite sa to konštruktérom podarilo...

pre mňa osobne je však najlepším lietadlom WWII Bell P-39 Airacobra. Síce na ňu na západe nadávali a nenávideli ju, ale na východnom fronte ju milovali. Vyrábali ju američania a sovietskí letci na ňu nedali dopustiť. Na tie časy neskutočne silná výzbroj, skvelé manévrovacie schopnosti (aj keď mala tendenciu "padať na krídlo"), vybavenie radiostanicou (čo na vychodnej fronte vôbec nebola samozrejmosť) a skoro luxusný priestor pre posádku.
Svojimi výkonmi bola porovnateľná s legendárnym japonským Zerom, ale amíci chceli niečo, čo by japoncov jasne prekonalo a preto im "kobruška" veľmi nevoňala. A bola aj dosť náročná na údržbu. Ale na východnej fronte, kde mali sovieti za protivníkov len nemcov a ich poddanské národy, tak Airacobra jasne dominovala. Práve preto ju dostavali prednostne elitné gardové divízie...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 15.7.2014 22:49:53
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No ale kdyz sme po 1. svetovy zdeli letadla jako Francouzky Spady a podobne ( uz nevim jak se jmenovaly), tak nam pulka letectva shnila, protoze ty letadla nebylo kam schovat. :lol:
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Příspěvek 15.7.2014 23:05:15
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
To ale nebol problem lietadiel ale nedostatocnej vybavenosti letisk. Ani dnesne lietadlo nemozes nechat odstavene mimo hangar na dlhsiu dobu lebo sa ti zacne rozpadavat... :stupid:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 15.9.2016 12:32:55
LevyPetr Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A právě tohle je dilema generálů. Když jsou letadla v hangáru, sedí tam jako cíl pro bomby, když jsou schovaná a zamaskovaná venku, chátrají.
A co chemie?

Příspěvek 15.9.2016 13:54:47
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Nejlepší výškové stíhače byly německé bf-109 model K-8 neměl obdoby. Díky svým optimalizovaným turbočerpadlům byla ideální přesně pro to co měla dělat. Sestřelování výškových bombardérů a likvidace jejich doprovodu.

A jinak Aiwe: 39 se nemohla s bf měřit... od varianty V a F neměla šanci. Její nástupce p-51 mustang neměl šanci. Američané se bfek zák báli, že měli piloti dokonce zakázáno napadat bfka nad 3000 metrů.
Feeling borded, call me Fredy idrc...

Příspěvek 15.9.2016 17:04:32
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jop, to je pravda. Ale na vychodnej fronte sa z výšky veľmi nebombardovalo. Tam sa lietalo v malych a strednych výškach, kde airacobra a jej nastupkyňa kingcobra excelovali. Zapadna fronta sa riešila vo väčšej výške a preto tam excelovali iné éra. O pacifiku ani nehovorím...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 15.9.2016 17:21:09
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Já jen pozanamenal, že 39tka si proti Bf-109 parametrálně neškrtne... :twisted: A navíc do manévrových soubojů němci, nikdy nechodili. Využívali svojí děsivé stoupavosti a rychlosti... Zkrátka taktika Boom and Zoom a to si neškrtne žádný letadlo. :twisted: :twisted:
Feeling borded, call me Fredy idrc...

Příspěvek 15.9.2016 17:27:25
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Pri zastavanosti a osidlenosti ruska v tej dobe ti je vyskove bombardovanie na dve veci, lebo bomby ti lietaju aj kilometer od ciela. Tam sa lepsie uplatnili aj zastarale strmhlave ju87 a dalsie typy
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Příspěvek 15.9.2016 17:42:32
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
Odpovědět s citací
 
Já se také nebavím o bombardérech. Bf byly upravený proto, aby dokázaly sestřelit výškové bombardéry. Jejich turbočerpadla byly nastavený na 7km. což je výška o které se mi mohly ruské Jakolevy nebo americká péčka jen nechat zdát.

Představ si to takhle: Letíš si takhle ve svým bfku 5 kiláků nad zemí. a nejdou zahlídneš kovový odlesk dva kilometry pod sebou. Prudce potlačíš a začneš nabírat rychlost, když prolétáváš nad nepřátelskou letkou, máš téměř trojnásobnou rychlost co oni, zaměřuješ, mačkáš spoušť, tvoje přesná dvacítka v čumáku roztrhá jedno až dvě letadla. Prudce přitáhneš a jsi zase v mrakách kilometry nad nima. Prosvištíš mezi nima a než si stačí uěvdomi co se děje, budeš už dávno pryč. a můžeš to celé zopakovat.

Ale pokud jsi blb tak, a nevyužíváš výškové převahy a pouštíš se do manvrovacího souboje v malé výšce (3km) tak jsi idiot a brzo umřeš, protože bfko je v turn fightu průměrné...
Feeling borded, call me Fredy idrc...

Příspěvek 15.9.2016 19:16:27
Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Jop, a preto briti postavili de havilland mosquito, ktore bfku akurat tak zakyvalo smerovkou a uletelo mu sto km vyssou rychlostou... :rflmao:
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Co se jinam nevešlo

cron