Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Dopis k soudu

Dopis k soudu

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 16.10.2011 16:10:12
mouse Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 99
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj přišel mi domů dopis od soudu že mám uhradit pokutu do 15 dnů v určité výši ale bohužel výplata mi přijde až za 20 dní tak jim chci napsat jestli by se splatnost nedala posunout nebo rozdělit na několik menších splátek ale přeci jen je to k Slavnému soudu a musí to mít určitej byrokratickej styl.
Tak vás jako všeznalce chci poprosit jestli nevíte jak to udělat hledal sem na netu a něco málo sem našel ale i to bylo docela někdy rozdílné jedno od druhého a přeci jen budu věřit víc někomu tady než jen nahodam co sem našel na nějakem blogu.)

předem díkes,)
Obrázek

Příspěvek 17.10.2011 14:50:12
Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tomu tady nikdo z pseudointelektuálů nejspíš nerozumí, právníci na SF nemají čas, ale jestli chceš, dám ti kontakt (FB nebo mail) na jednoho kamaráda, co práva studuje.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Příspěvek 17.10.2011 18:43:16
sgcatlantis Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1149
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jednoduchá rada, nic nepiš :!:
Stejně ti to neuznaj, a když už, tak nejmíň tak 30 příštího měsíce a připočtou ti sankci za pozdní splatbu :!: :wink:
Radši si puč od někoho z rodiny nebo přátel, zaplať tu pokutu a až ti příde výplata, tak jim to hezky zase vrať. SIMPLE AS THAT... :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Co se jinam nevešlo