Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Co se jinam nevešlo Co prodává film?

Co prodává film?

diskutujte o všem a o ničem

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.2.2016 01:31:41
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj,

nějakou chvíli už jsem tady nebyl, ale snad se tady pořád najde pár aktivních lidí.

Mám takovou zálibu - říká se jí bakalářská práce a pokud k ní neudělám pořádnej výzkum, nedostanu titul a rodina mne vydědí. Takže kdybyste si našli necelou minutku svého času, budu vám moc vděčný, když mi vyplníte tenhle dotazník.

Je to o krátké, o filmech a možná z toho budou i zajímavé výsledky.

Díky! :yes:

Příspěvek 03.2.2016 10:49:14
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Ahoj,

máš to tam. Pokud se k tomu můžu vyjádřit, tak ty povinné 3 odpovědi mi daly zabrat. U jedné jsem měl problém se třetí a u druhé jsem chtěl víc. :D
Pak to jak často chodím do kina.. dal jsem ti 1 za 4-6 měsíců, ale je to různé.. předloni jsem nebyl vůbec, loni jednou a letos plánuji jít minimálně na 4 filmy.. .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 03.2.2016 13:21:06
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díky! Abych pravdu řekl, když jsem je tvořil, daly mi taky pěkně zabrat. :lol: Původně tam mělo být seřazení podle důležitosti, ale jelikož UX design je v takovém případě u Google někde na úrovni Demokratické republiky Kongo, musel jsem přijít s tímhle řešením. Já měl třeba zase problém vybrat víc jak dva.

Jinak není nějaká možnost, jak na internetu získat (zadarmo) odpovědi ekonomicky aktivnějšího obyvatelstva (tj. starší lidi se středním vzděláním)? Díky sdílení na Facebooku Edny mám skoro tisíc respondentů, ale bude mi to k ničemu, pokud z toho bude víc jak 50 % lidí mezi 16 a 24. :scratchanym:

Příspěvek 03.2.2016 14:58:46
JardaR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Bydliště: Louny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Máš to tam. :D

Příspěvek 03.2.2016 23:45:27
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
jinak není nějaká možnost, jak na internetu získat (zadarmo) odpovědi ekonomicky aktivnějšího obyvatelstva (tj. starší lidi se středním vzděláním)

Jop, chtěl jsem ti teď hodit ten dotazník na pár stránek, ale koukám, že jsi to už uzavřel .-)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Co se jinam nevešlo