Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Sbírky na provoz stránky Pravidla

Pravidla

Provoz fóra se stránkami něco stojí a tak budeme rádi za jakýkoli finanční příspěvek.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.
Příspěvek 10.6.2016 23:14:51
Strýček Forďa Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 625
Bydliště: Liverpool
Pohlaví: Muž
Skype: houdy007
 
Pravidla fóra


Registrací či přispěním do fóra automaticky souhlasíte s následujícími pravidly:


Pravidla pro přispívání do fóra:

 1. Při vytváření nového dotazu/tématu jej vložte do co nejvíce odpovídající, a pouze jedné, sekce. Téma pojmenujte co nejvýstižněji a držte se hlavního tématu celého fóra - Stargate a případně jiná sci-fi.
 2. Spam v jakékoliv formě není tolerován. Jelikož se těžko určuje hranice mezi tím, co spam je a co už spam není, vyhrazujeme si právo jakoukoliv zprávu označit za spam a podle toho posléze i jednat.
 3. Reklamní sdělení, odkazy do affiliate programů, inzerce a podobné příspěvky jsou zakázány.
 4. Příspěvek pište přednastavenou (defaultní) velikostí a barvou písma - barevné, velké či jinak zvýrazněné písmo slouží, stejně jako smajlíci, pouze ke zdůraznění významu části vašeho příspěvku. Nepište celé příspěvky s capslockem, caps slouží jen pro zvýraznění některého slova.
 5. Nepište 2 a více příspěvků pod sebe. A pokud budete chtít zareagovat na téma, kde jste před časem naposledy odpovídali vy, použijte funkci Obrázek a zkopírujte text starého příspěvku do nového a starý smažte.
 6. Při použití odpovědi formou citace (tj. včetně příspěvku na který reagujete) se snažte ponechat pouze nezbytně nutnou část citovaného příspěvku pro správné pochopení vaší reakce v případě delší citace. Necitujte příspěvek přímo nad vámi (povolená je pouze částečná citace - reagujete pouze na část příspěvku).
 7. ]Přísný zákaz zveřejňování spoilerů. Spoilerem se myslí informace z dosud nezveřejněných epizod nebo epizod, ke kterým ještě nebyly vydány české titulky. Pokud chcete napsat nějakou informaci, která spadá pod SPOILER, použijte funkci "Spoiler", která se nachází v liště s ostatními BBCode tlačítky při psaní příspěvku.
 8. Nepoužívejte sprostá slova ani jiné urážky, nejsme na to zvědaví.
 9. Administrátoři, moderátoři ani další členové redakce webu nenesou žádnou odpovědnost za vaše příspěvky a jejich obsah. Každý nese odpovědnost pouze za své příspěvky. Stejně tak každý admin, moderátor či jiný člen redakce webu nese zodpovědnost pouze za své příspěvky a jejich obsah.
 10. Hypertextové odkazy v aktivní formě jsou povoleny, můžou ovšem být zakázány lokálními pravidly konrétního fóra. Každopádně, z důvodu přehlednosti příspěvku, doporučujeme dávat odkazy do CODE.
 11. Warez v jakékoliv podobě je zakázán.Pravidla podpisů na fóru:

 1. Na podpisy se vztahují i pravidla pro přispívání do fóra!
 2. Obrázek v podpisu nesmí být větší než 450x150px a velikostí přesahovat 100kB. Každý uživatel má povolen maximálně jeden obrázek s těmito rozměry. Případně si může dát do podpisu obrázků víc s tím, že na šířku budou mít obrázky maximálně 450px a součet výšek všech obrázků nebude větší než 150px.
 3. Text v podpisu je omezen celkovou délkou podpisu, která závisí na aktuálním nastavení fóra. Toto je možné zjistit při vytváření/editování podpisu nad textovým polem.
 4. Podpis nesmí být příliš vysoký. Posouzení je na každém moderátorovi.
 5. Platí zákaz používání vulgarismů, či urážek.
 6. Text by měl být psán defaultní velikostí a barvou.
 7. Vyhrazujeme si právo podpis smazat "bez uvedení důvodu"Vyhrazujeme si právo na mazání či úpravu jakéhokoliv příspěvku[/b] Moderátoři i Administrátoři si vyhrazují právo vaše příspěvky smazat či jinak upravit, pokud je shledají jako nevyhovující.Pokud nedodržíte tato pravidla, bude váš příspěvek či podpis bez jakéhokoliv upozornění odstraněn!!
Při opakovaném porušování, či hrubém porušení pravidel můžete dostat varování, antihodnost, nebo dokonce BAN, ať už dočasný, nebo pernamentní.
Posouzení prohřešku závisí na jednotlivých moderátorech, či administrátorech.Pokud máte nějaké dotazy ohledně pravidel, pište kterémukoliv moderátorovi nebo administrátorovi.

Pravidla sepsal: kucix

Aktualizováno: 12.6.2016 Forďa


_______________________________________
Tato pravidla jsou platná od 12. června 2016

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.

Zpět na Sbírky na provoz stránky

cron