Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Stargate SG-1 Pokec o epizodách Možné pokračování SG-1

Možné pokračování SG-1

Sekce určená k debatám o odvysílaných dílech k nimž vyšly české titulky. Pokud i tak chcete spoilerovat, používejte funkci spoiler (tlačítková lišta při psaní příspěvku)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.5.2019 12:06:00
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Mnoho fanoušků tohoto seriálu si přeje pokračování, tohoto sci-fi seriálů. Pokaždé, když se objeví někde nějaké informace, tak je to vždy jen zbožné přání, tedy kromě miniseriálu SG-O, který osobně hodnotím velmi negativně.

Nyní se ovšem nechali slyšet dvě hvězdy původního seriálu - konkrétně Amanda Tapping a Richard Dean Anderson.
Amanda Tapping píše:
"Vím s určitostí, že ze strany MGM je tu zájem pokusit se oživit nějakým způsobem tuhle značku. A vím, že kvůli tomu oslovili Brada. Určitě to není černobílé. Myslím si, že by bylo skvělé se k tomu vrátit, i kdyby šlo o sérii filmů, například každotýdenních nebo minisérii. I to je možné. Určitě je to pravděpodobnější teď, než před pěti lety.


RDA píše:
Pokud se ptáte mě, tak mou reakcí je, 'Bože, doufám, že ano.' Protože práce je velmi dynamická a kreativní. Víte, měli jsme svobodu, kterou jsem u jiných projektů nezažil


Samozřejmě nic není jisté a je velmi pravděpodobné, že opět zůstane jen u slov a u přání.

Pokud by ovšem k obnovení mělo dojít, vystává tu otázka... Chtěli by jste ho?
Mě osobně se tato myšlenka líbí, ale zároveň se jí bojím. Mnoho skvělých seriálů je skvělých, protože věděli kdy a jak skončit, popřípadě byli donuceni skončit tak říkajíc v tom nejlepším, což nás všechny neskutečně štve, ale alespoň můžeme na seriál vzpomínat v dobrém (pokud byl děj ukončen).

hlavní zdroj web: fandíme seriálům

.....................................

Jsem zvědav jestli to tady někdo najde :D, dal bych to jako novinku na hlavní stranu, ale jak si jsem v tom již "zrezivěl".
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.5.2019 15:13:08
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Někdo to tu našel :D :D :D
Stargate universe sice nebyl nejhorší. Ale chtělo by to hlavně pořádné zakončení Atlantis a těch pár stran scénaře co jsou na netu se mi Extincion zrovna moc nelíbí.
Jak měl, ale seriál pokračovat dál, bylo by asi dost složité a nákladné točit pokračování SG-1. Už by to nebylo těch několik fanoušky milovaných hrdinů, "kteří jdou tam, kam nikdo před tím". Navíc Herci už jsou dost staří, a taky bych nerad aby se do případného pokračování promítla šílená poitická situace v americe.
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Pokec o epizodách