Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Podrobne info o Puddle Jumperu

Podrobne info o Puddle Jumperu

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 27.10.2006 19:55:34
pplk. Sheppard Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 131
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to asi ne, protoze ten atlantis pod zemi byl kopie toho normalniho a v ty kopii bylo prece vsechno uplne stejny(krom ty stredoveky vyzdoby :wink: )

Příspěvek 27.10.2006 20:17:47
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Tomu se říká design, nepřekvapuje mě, že jsi o tom ještě neslyšel.

Jelča píše:
Pěkná stěra, bobe1, to snad nemyslíš vážně...


Může to mít i jiný význam..Nemusí to být jen design..Hlavně že vy dva jste oba strašně chytří...Prostě se na to zeptal..Už jsem četl debaty o mnohem větších kravinách než nějaké propadliny.

bob1 : jen tak dál.. možná to taky zkusím složit za dlouhých zimních večerů..

Příspěvek 27.10.2006 21:59:56
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pplk. Sheppard píše:
to asi ne, protoze ten atlantis pod zemi byl kopie toho normalniho a v ty kopii bylo prece vsechno uplne stejny(krom ty stredoveky vyzdoby :wink: )
no město bylo stejný ale třeba bylo dřív nebo pozdějc postavený tak tam dali lnovější nebo starší jumpery jo a už začínám vytvářet vnitřek tak v neděli budu možná něco mít,mám problém nemohu sehnat pořádný obrázek stropu nepomohl y byste mi ?? prosím


interiér sem ještě nestačil začít dělat ale už mám ty dveře(rampu)Obrázek

Příspěvek 30.10.2006 07:24:18
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack_xy píše:
...Může to mít i jiný význam..Nemusí to být jen design..Hlavně že vy dva jste oba strašně chytří...

Já to nemyslel na skutečném jumperu, jen mi přišlo trochu trhlý, když se zeptá, proč jsou na Jumperu propadliny... To je jako, když se zeptá, proč je na Atlantis ta "prostřední věž" tak vysoká... Ale po přečtení tvého příspěvku mě napadlo, že to možná myslel jinak, než jsem to pochopil. :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 30.10.2006 14:52:12
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ne ty propadliny by byli ve skutečnosti jenim desing a nechápu proč tomu řikáte nesmyslná otázka ? :?: :?:prosím pomoctemi s hledáním obrázků stropuuž mám hrubej základ stropu ale pořád nemužu najít snímek stropu a jediný co něktří(skoro všichni)umíte je krytizovat např. když sem se ptal jestli někdo neví naco sou tam ty propadliny tak hned dva lidi že je to nesmyslná otázka ale pomoct mi nemůžou nebo aspon napsat nevzpomínám si na žádnej záběr kde by to bylo(ti co psali na otázku proč tam sou ty propadliny?výte vubec co to je ten strop? :) :twisted: :twisted: )

Příspěvek 18.11.2006 11:34:55
Smarel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 144
Bydliště: Horní Slavkov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dobrá stránka a já si ty modely navrhoval sám podle obrázků z epizod a přenášel na papír

Příspěvek 05.2.2007 19:12:15
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no páni to dalo určitě zabrat a povedlo se ?
.
.
.
fotečky postupující práce na puddle jumperovi

Obrázek

Obrázek

moje postupující práce na PUDDLE JUMPEROVI protože to nechci psát všechno znova tak dám odkaz kde to pravidelně co nejvíc aktualizuju průběh stavby
http://modelforum.upce.cz/forum/viewtopic.php?t=7501

to moderátorům:je to už dávno co sem psal příspěvek před tim a bylo by to navíc npřehledné doufám že to omluvíte

EDIT: když je někdo nechci říkat co a nečte pravidla tak mu unikne hafo užitečných fíglů :wink: Hemi

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Sháním...

cron