Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... sháním & nabízím alias místní tržiště

sháním & nabízím alias místní tržiště

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.11.2006 19:29:10
MArKL Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sháním seriály:

Hlavně
FireFly
ale i

Byl jednou jeden člověk
Byl jednou jeden vědec
Farscape

EDIT: Není to sice porušení pravidel, ale nepište to do předmětu. Tam se nikdo nedívá, navíc je to malé a jde to blbě vidět. No a pak se to stává poněkud nepřehledným. WiX

Příspěvek 29.11.2006 20:57:26
Igoreso Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nabidka zrusena...
Naposledy upravil Igoreso dne 23.1.2007 14:45:05, celkově upraveno 1

Příspěvek 29.11.2006 21:18:02
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Igoreso: ty se roztahujes uz i sem? Furt cekam na ten zbytek dilu Battlestar Galactica co jsi zapomel vypalit!!


PS: pokud si nekdo od neho budete neco brat, tak jednani pred poslanim dvd je v pohode, ale kdyz se objevi nejaky problem po doruceni, uz ho resit nechce. A hlavne pokud nechcete mit Vojager a Gumidky na jednom dvd, tak ho na to durazne upozornete, ma strasnej zlozvyk plnit dvd jak to de, aby usetril 2 dvd. ktery mu stejne zaplatite!!!
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 29.11.2006 21:31:37
Acheron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tenhle zvyk má bohužel spousta lidí od kterých si něco objednávám.

Příspěvek 29.11.2006 23:44:56
Igoreso Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
seth píše:
Igoreso: ty se roztahujes uz i sem? Furt cekam na ten zbytek dilu Battlestar Galactica co jsi zapomel vypalit!!


PS: pokud si nekdo od neho budete neco brat, tak jednani pred poslanim dvd je v pohode, ale kdyz se objevi nejaky problem po doruceni, uz ho resit nechce. A hlavne pokud nechcete mit Vojager a Gumidky na jednom dvd, tak ho na to durazne upozornete, ma strasnej zlozvyk plnit dvd jak to de, aby usetril 2 dvd. ktery mu stejne zaplatite!!!


1, proc nenapises? nemam od tebe od posledni obednavky jedinej mail... reklamace resim vymenou bud pri pristi obednavce,nebo po dohode hned...
2, davat na 1dvd jeden 350Mb dil je brutalni plejtvani... pokud to tak nekdo chce,rad to vypalim podle prani...
3, Neroztahuju se... jen reaguji na poptavku... nahodou jsem sem zavital a precetl si ze hodne lidicek neco schani a ja jim to muzu sehnat... Pokud vas to stve,tak tu nabidku klidne zrusim,me je to jedno...

Edit: Posledni dobou SpamFiltry filtrujou i to co nemaj.. je mozne ze si mi psal,ale me to rozhodne neprislo...

Příspěvek 29.11.2006 23:53:38
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Igoreso: tohle doresime mejlem, ale neboj psal jsem ti a ty jsi mi na jeden mejl odpovedel a ten druhej jsi uz nechal bez povsimnuti

ten muj topic nebyl myslenej jako urazka, jestli jsi to tak vzal tak se verejne omlouvam
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 29.11.2006 23:58:29
Igoreso Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ouki,napis mi a doresime to... stare maily mazu,tak to nemuzu dohledat,ale je mi dovne ze bych se neozval...
vzdy se snazim o maximalni spokojenost.. doufam ze i ty budes spokojen... Raklamace(chyba se muze stat) samozrejme resim vymonou.. priznavam ze radsi s dalsi obednavkou,ale pokud clovicek nic nechce,posilam jen ty opravy...

EDIT: Necituj příspěvek nad sebou. WiX

coffin Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
HELE sem z mestecka poblize OSTRAVY MOOOC dchanim Uvodní film STARGATE (ten první) ICQ: 212-656-591 ... PROS9M napište .. MOOC NEBO aspon zde hodte lin kdeho najdu v kvalite aspon 350MB .... Ostatní (všechny) řady mam i Atlantis ( 1-7season SG1 ve spatne kvalite ale ujde) PLSS Pište itak bych koupil SG-1 1-10season pište :) DIKY ..................



Jeden za vsechny , vsichni za jednoho... Lidi uvedomte si ze kdyby nebylo nás(fanoušku SG ) tak se Stargate World nikdy netvoří :D
Hele asi par let presvedčuji obyvatele naší vesnice že Star gate Existuje , tak mi v tom pomozte ... a ti co si o mě myslí že jsem blazen .. tak ano ale jenom do Stargate a Bab :) :-P

Příspěvek 03.12.2006 23:05:08
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uz jsem ti psal, kydz pises ze jsi z mesta nedaleko Ostravy tak se zkus mrknout do videopůjčovny v ostravě, tam to určitě mít budou..
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 07.12.2006 22:39:11
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
poptávka zrušena...
Naposledy upravil Quinix dne 02.2.2007 16:59:45, celkově upraveno 1
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 07.12.2006 22:54:36
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mám všechny řady stargate od 1. řady do poslední + atlantis
jeden díl je ve 350 MB kvalitě v angličtině s CZ titulkama
Jedna řada má cirka 2 DVD

coffin píše:
HELE sem z mestecka poblize OSTRAVY MOOOC dchanim Uvodní film STARGATE (ten první) ICQ: 212-656-591 ... PROS9M napište .. MOOC NEBO aspon zde hodte lin kdeho najdu v kvalite aspon 350MB .... Ostatní (všechny) řady mam i Atlantis ( 1-7season SG1 ve spatne kvalite ale ujde) PLSS Pište itak bych koupil SG-1 1-10season pište :) DIKY ..................



Jeden za vsechny , vsichni za jednoho... Lidi uvedomte si ze kdyby nebylo nás(fanoušku SG ) tak se Stargate World nikdy netvoří :D

ve video pujčovně musí být v DVD kvalitě


Scháním všechny díly xeny a herkulesa. icq 270-773-857

EDIT: Nepiš víc příspěvků pod sebou. WiX
Naposledy upravil dastr dne 17.6.2007 21:01:22, celkově upraveno 1

Příspěvek 17.12.2006 11:42:04
JirkaF Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: OV
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravim, kdo by byl schopny poskytnout macgyvera na dvd v cz a za jakou cenu? Dale bych mel zajem o serial A-team, ten by stacil v eng s cz titulkama, ale za cestinu bych se samozrejme nezlobil :D Idealni by to bylo v Ostrave 8)

Příspěvek 31.12.2006 13:21:27
michalf Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pratele,
Ja cumuim jak umim. Tady vsichni pisou o SG serii 1 a 2 a 7 apod.
Vzdyt to je uz strasne stare?
Je k dispozici kompletni pack kde mam serie SG 1 az SG 10 - ta jeste neni cela nebot se prave v americe serie 10 vysila a myslim, ze zatim bezel nejak 5 dil. Vse je s titulkama. Stejne tak tomu je i s SG Atlantis a Atlantis 2

Bohuzel nemam limit na to abych umistil cca 25 DVD na ftp ci kamkoli jinam. Ale nicmene vse je jiz otitulkovano v CZ a v HD kvalite nebot se to stahuje primo na disk z vysilani americke TV, ktera vysila v HD.

Takze pokud tady nekdo dela titulky myslim, ze dela praci navic :(
Pokecejte s kamaradama co jsou na vysokych skolach na koleji nebot oni maji dost vysokou rychlost na stahovani. Pripadne bych to mozna mohl nekomu prepalit, ale o to by me musel dlouho ukecavat je to preci jen 25 DVDcek :)


Takze pratele SG ZDAR a hodne stesti

Příspěvek 31.12.2006 13:31:24
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To michalf: Heh to je dobrý silvestrovský vtip. :rflmao: Když to píšeš na fóru o SG, kde spousta lidí ví i kdo si v za tři díly kde upšoukne :lol2:
K těm titulkům, kdo si myslíš, že je teda dělá? Myslíš, že je už vysílají v USA ke každému dílu? :loltransparent:

Příspěvek 01.1.2007 21:33:04
MIKER65 Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Schanim serial Earth 1 + 2 serii, popripade CZ titulky. Pomuze nekdo ?

Příspěvek 14.1.2007 14:58:42
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Paolo Fratello píše:
to WiX: díky za odpověd a za pomoc, jen ještě maličký dotaz, když se to tak těžko stahuje - nejste někdo ochoten, kdo má nějaké ty série MacGyvera mi nějak poslat, třeba poštou?... samozřejmě bych za to příslušnou částku zaplatil... po dohodě na icq, nebo mailem... zatím čus
Inzeroval to tady Igoreso.
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 14.1.2007 15:15:23
kenny.sgc Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já mam všech 9 řad - komplet s titulkama v anglickým originále - SG1 a těch 11 dílu z 10 řady, taky s titulkama a pak mám kompelt SGA první dvě a 16 dílů ze třetí a všechno v anglickým originále s CZ titulkama

Příspěvek 18.1.2007 18:36:19
Metelo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Slovakia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mam co ponukam...
PONUKAM
SG1_1-10 Seriu Anglicky s titulkami
SG1_1-6 Seriu s CZ dabingom
SGA_1-3 Seriu Anglicky s titulkami

Příspěvek 29.1.2007 00:05:01
kubaj2 Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sirius píše:
Mám:
- SG-1 1-9 série (1-7 DVD-ripy, 8,9 - TV-ripy)
- SGA 1,2 série (TV-ripy)
- BSG 1,2 série (TV-ripy)
- StarTrek Voyager 1-7 série (CZ, TV-ripy, horší kvalita, ale dá se na to koukat, pokuď nejste přilepení na monitor)
- Futurama 1-5 série (TV-ripy)
- Byl jednou jeden život 26 dílů (CZ, TV-ripy, horší kvalita)
- Simpsons 1-13 série (CZ, TV-ripy, horší kvalita)
- Lost 1,2 série (ENG s titulky, TV-ripy)
- Můžu nabídnout i pár her a filmů

Sháním:
- Strážce moře seriál (v CZ nebo s titulky)
- SmallVille 1-5 sérii (v ENG s titulky)
- StarTrek, filmy i různé seriály (v CZ nebo s titulky)
- The 4400 (v ENG s titulky)


Pardubice, Hradec Králové a okolí, lze osobní výměna.


nazdar, nemohol by si sem hodit SG atlantis (1. 2. a ak je aj 3. seriu)???
Rammstein rocks Rytmus sux

Příspěvek 02.2.2007 12:51:17
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kto ma tieto serialy a je ochotny mi ich poslat za ine ktore mam ja :Doctor who vsetky casti ,Prison Break /vsetky vyjdene casti Battlestar galactica potrebujem vsetky vyjdene diely , dr house - tiez vsetky casti , eureka -prvych 12 casti , ncis 1 a 2 seriu , ----- je mi jedno v akom jazyku moze byt kludne vsetko anglicky ---ale slovenina ci cestina potesi

na vymenu mam
Stargate: SG1 vsetky serie + 10 seria z ktorej sa odvysielalo a mam 14 casti z toho 1 az 6 seria je po cz
Atlantis - vsetky doposial vyjdene casti -vsetko ang
Smallville vsetkych 5 serii + vsetko co vyslo zo 6 zatial
andromeda - komplet 5 serii vsetko v cz
ncis - 3 a vsetko co zatial sa odvysielalo z 4 serie ang
Startrek : Deep space 9 : vacsinu casti
Voyger : tiez asi vacsinu casti
Enterprise : tiez vacsinu casti
Buffy the vapire slayer : 1-6 seria + nieco z ostatnych ANg
RED dwarf-cerveny trpaslik - vsetky serie -ANG
South park nieco z prvej serie a 6,7,8 seriu komplet v ang
4400komplet 3 serie prve dve su po cz tretia po ang


vymena sa bude konat postou , a bude prebiehat tak ze sa dohodneme na jeden den kedy to posleme naraz za ponuky predom dakujem
UPOZORNUJEM PONUKY NECH SU VYVAZENE a nie typu ja ti poslem jednu seriu ncis{2dvd} a ty mi za posli celu SG1 {cca 21dvd zatial}- jedna seria ma priblizne 2 dvd takze vychadzajte s toho . takmer vsetky diely su bud dvd alebo hdtv ripy
(okrem smallvillu tam neviem aky format je pouzity ale je rozhodne kvalitny)

PONUKY PROSIM PISTE NA SUKROMNE SPRAVY !!!DAKUJEM .
Obrázek

Příspěvek 02.2.2007 13:02:54
Chevron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 70
Bydliště: hyperprostor
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mam lost vsechny, smallville vsechny, sg1 a sga vsechny, vsechen prison break, a vsechny heroes.... značka Beroun (ve středních čechách)

schánim battlestar galactika...

vsechny schanim a mam ve verzi 350MB/ dil
Doprdela, já s těma hercema nemůžu hrát.

Doprdele to je na hovno kdo to vymyslel ze budeme tentokrát pod vodou

Příspěvek 02.2.2007 20:30:49
kubaj2 Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chevron píše:
mam lost vsechny, smallville vsechny, sg1 a sga vsechny, vsechen prison break, a vsechny heroes.... značka Beroun (ve středních čechách)

schánim battlestar galactika...

vsechny schanim a mam ve verzi 350MB/ dil


tak kled mas SGA vsechny thak pls upni... diki moc
Rammstein rocks Rytmus sux

Příspěvek 02.2.2007 20:33:52
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2kubaj: proč by to měl upovat? Na netu máš všechny série...
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 02.2.2007 20:34:32
kubaj2 Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Metelo píše:
Mam co ponukam...


ok pls thak ked mas thak upni pls sgi 1-6 a sga 1-3
diq moc
Rammstein rocks Rytmus sux

Příspěvek 02.2.2007 20:42:35
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
kubaj2: Těžko ti někdo bude upovat 9x7,8 GB... Všechno už na netu je, a nebo se to dá poslat...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Sháním...

cron