Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... HDTV alebo full HDTV

HDTV alebo full HDTV

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.2.2007 00:00:25
Nemoo Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 249
Bydliště: North pole
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Iste sa už o tomto niekde písalo ale nedá mi to a tak sa pýtam, či niekto zbiera Brány vysielané v HDTV???
Mne sa podarilo stiahnuť zatial iba jednu aj to ťažko, tak že či to niekto nezbiera... rád by som si to skopíroval...

A inak Je niekde na stianutia aj full hdtv verzia??? našli ste ju niekto??

Ak je to duplic, alebo niekde inde sa to rieši, tak to prosím moder, prelož a asi aj zmaž
Obrázek

Příspěvek 27.2.2007 10:53:47
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no pokial viem tak HDTV rip su tie 750mb verzie ;) aaaa.. kamos raz sosol kdesik full HDTV atlantis..no a ze to malo tak 4,5GB :)))
Obrázek

Příspěvek 27.2.2007 14:50:42
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dá se to najít na privátních trackerech, co jsem slyšel, ale mně by to stejně nestíhal komp :( .

Příspěvek 27.2.2007 18:03:44
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
momentík, pokud já vím tak HDTV verze má 350 Mb, HR-HDTV verze má 700Mb a pak je snad něco jako HQ.HR-HDTV a to má okolo 1 Gb, ne ? pak je jeěte PDTV a DS rip ale to není kvalita, já sem členem BitMeTv.org tam by se to sehnat dalo ale bohužel tam potřebuješ pozvánku a já žádnou nemám ...

Příspěvek 27.2.2007 18:37:05
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No pozor, je

HDTVrip - 350 MB
HR.HDTVrip - 700 MB
a pak čistě HDTV stream, který má asi 4 GB
Naposledy upravil Quinix dne 28.2.2007 07:36:10, celkově upraveno 1
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 27.2.2007 19:27:28
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak něják, ono používat termín HDTV u 350 mb verze, která má rozlišení 640 na nevim co, je právě nesmysl. Všechno jsou to ripy, Nemoo shání verze, které jsou v 1920 na 1080 pixelů a datovej tok nad 10 mbit/s.

Příspěvek 01.3.2007 12:44:59
Nemoo Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 249
Bydliště: North pole
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dakujem za ujasnenie. :D
áno, viem že sú ripy... hdtv a hr hdtv... tie pomaly tahám 8)
ale teraz ked su kodeky na hdtv ...s koncovkou .mkv :P
tak by som najradsej len tie. Konkretne full hdtv 1920 x 1080 px sú už moc vela. :wink: aj co sa tyka dat toku, a miesta na uskladnenie. :(
viem ze to je super pozeranie, ale este treba pockat na ostatny hardware.
Ale tie verzie, co maju do 1,5 Gb sa daju tiez, a o tie mi konkretne ide...
Lebo aj maly dovod je ze mam velky display a ked pozeram brany tak si to chcem aj riadne uzit. a rip v 640x480 je celkom dost zly ked pozeram na cele... takze si to nechavam v okienku...
Obrázek

Příspěvek 07.3.2007 15:19:26
Norton Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja mam tie HR.HDTVripy 700MB komplet prvu aj druhu seriu SGA z tretej od 11teho dielu. Tak ak by mal niekto zaujem dajte vediet.

Příspěvek 09.3.2007 11:18:07
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sith píše:
momentík, pokud já vím tak HDTV verze má 350 Mb, HR-HDTV verze má 700Mb a pak je snad něco jako HQ.HR-HDTV a to má okolo 1 Gb, ne ? pak je jeěte PDTV a DS rip ale to není kvalita, já sem členem BitMeTv.org tam by se to sehnat dalo ale bohužel tam potřebuješ pozvánku a já žádnou nemám ...


Uz jsem to tady nekde na foru rozepisoval, to co ty oznacujes jako HDTV je rip z HDTV streamu do SDTV(tzv. 340p) rozliseni, HR-HDTV uz je na tom neco lip ma rozliseno 960x544(tzv. 540p), pak je 720p rip a pak je HDTV coz je 1920x1080
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...