Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Lidi na titulky starší epizod SG-1 a SGA

Lidi na titulky starší epizod SG-1 a SGA

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Byl vůbec zájem o titulky na starší epizody SG?

Anketa končí za 25.5.2007 19:08:33

Ano
9
69%
Ne
4
31%
 
Celkem hlasů : 13

Příspěvek 21.6.2007 15:54:14
Gogan.skokan Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teďka nevím přesně jak 4-6 série, ale 7. mi moc nesedí :-(

Příspěvek 21.6.2007 16:31:53
Swan Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
U pár dílů ze sedmé sezóny je to trochu posunuté, ale to je v řádů milisekund. Co do počtu titulků by ale měli sedět pokud z těch anglických vymažeš ty věci pro neslyšící. Pokud máš zájem, tak ti můžu poslat ty svoje anglický titulky, podle kterých jsem to upravoval já. Až na těch pár dílů ze sedmý sezóny to jsou všechny z Abydosgate.

Příspěvek 21.6.2007 17:32:06
merlin Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nevim jak ostatní, ale já sem všechny předchozí díly viděl normal s titulkama a byl sem naprosto spokojenej. Myslim, že lidi, který Stargate baví, tak už ty předchozí dílyviděli taky a všemu porozuměli, tak nevim co to má za smysl, aby se ten dotyčný na to díval znovu jen kvůli tomu, že se pár slovíček změnilo a i tak celý díl jako takový pochopí naprosto stejně jako předtím.

A jak už psal Jack, je to šílená ztráta času a přeci jenom lidi nemaj na práci jen dělání titulků, ale i školu, v jiných případech už i práci a proto výroba nových titulků, který dřív už byly vyrobený mě připadá opravdu zdlouhavý, ale jinak GL.
Save the cheerleader, save the world.

Příspěvek 22.6.2007 13:04:16
Gogan.skokan Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zájem bych určitě měl, ale uvidíme jak budou sedět. Kdyby seděli tak jak si představuju, tak se zlepšil jen překlad.

Náročné na čas to určitě je, ale kdo říká, že u toho musíme tvrdnout celý hodiny nebo dny v kuse? Nikam se nespěchá a pracuje se jen, jen když je nálada a čas! To je právě výhoda toho, že to jsou starší díly. Ale abych to zpřesnil - mám v plánu udělat přes prázdniny titulky na SGA 1. sérii, poněvadž ty moc nesedí (alespoň ten překlad je šílenej - nic proti těm co to dělali!)

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chvilku to zabralo, než sem tady ten fjlem konečně dočetl, ale nemůžů si to odpustit.

Souhlasím s tím, že je to docela zbytečné dělat vše znova, bylo by mnohem lepší (což jak jsem se dočetl dále, se bude nejspíš upřednostňovat) přeložit nějaký slušný transcript. Titulky k SG-1 k těm prvním řadám co jsem viděl na netu, a které bohužel mám jsou na takové podprůměrné úrovni - nechci urazit překladače, už ten čas který pro to vynaložili, ale jak jsem před časem psal - nečte se to moc dobře když je ve větě X hrubek a každou chvíli tam je 10 vykřičníku zasebou. A proto jsem velice PRO nové titulky by Goganova grupa.

Jinak opravdu nechápu to, že se někdo do někoho naváží, že mu to zabere X času, bla bla. Prosím vás, CO JE VÁM DO TOHO? Bude to JEN a JEN jejich čas, nevím, proč musíte X krát zasebou komentovat fakt, že to bude žrout času? ... JE TO JEJICH ČAS, né váš! I kdyby někdo seděl u PC 24/7 aby dělal naprosto zbytečnou práci, nevidím žádný smysl mu v tom bránit, je to jeho čas, a když ho tak chce utratit, prosím. (tímto nechci v žádném případě naznačit, že bude ta práce zbytečná, pouze uvádím příklad, toho, že nevidím důvod někoho odsuzovat za to, jak utratí SVŮJ čas.)

Závěrem bych chtěl říci hodně zdaru, na titulky se opravdu třepu :)
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Sháním...

cron