Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... SG HUDBA

SG HUDBA

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 08.4.2008 16:53:50

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestly tu někdo nemá hudbu ze Stargate,.... Nemyslím úvodní a titulkovou hudbu (to platí i pro SGA),...Mám ny mysly takovou tu doplňující hudbu, která hraje při bitvách, u Goauldů,.....atd,....

Moc to scháním pro jeden projekt a budu vděčný za každou pomoc,....Díky předem všem,.....

Příspěvek 08.4.2008 17:52:27
henzis Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 344
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A zkoušel si mininovu a torent? Během minuty to určitě najdeš. Ja ji tam našel stahnul a poslouchal.

Příspěvek 08.4.2008 19:18:56
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli myslíš tu uplně klasickou, co třeba hraje u Goaldu v SG1 tak je to v soundtracku pro SG-1, ale třeba já bych docela rád hudbu od Ori... ten Camelot nebo jak se to jmenuje a na to soundtrack už není... nebo ano? :shock:
Obrázek

Příspěvek 08.4.2008 19:59:05
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Soundtrack je pouze k první řadě SG1 a první řadě SGA. Teď by měl vyjít soundtrack k Ark of Truth.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 08.4.2008 20:04:34
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ještě k pilotu SG-1 (a ne první řadě sga, ale pilotu).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.4.2008 20:29:15
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo jo, pravda... ale proč u toho mám napsáno "Stargate Atlantis Season 1 OST" :scratch: :oops: :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 08.4.2008 20:53:56
henzis Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 344
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No a ja mám pak ještě jeden od David Arnold - Stargate (The Deluxe Edition) [320]

Příspěvek 08.4.2008 21:31:15
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, jasně, ještě (normální i) rozšířený filmový soundtrack :).
Mmch., ten soundtrack k AoT by měl vyjít tuším 18.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.4.2008 22:41:48
Petroit Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 30
Bydliště: Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OST je k
-SG-1 Children of the Gods
-Stargate Movie + Stargate Movie Deluxe Edition
-SG-1 Best of Season One
-SGA Rising
-Dale se na internet dostala pisnicka Camelot, protoze na FreeClyde se dala omylem chvili stahnout
- Vyjde zminovany OST ke Stargate: The Ark of Truth. Ukazky z nekolika songu si uz muzete stahnout na:
http://buysoundtrax.stores.yahoo.net/starkoftrors.html


Edit by Tar-ara: Prosím, odkazy do code.
Well,we´ll just have to cross that bridge when we come to it...

Příspěvek 13.4.2008 09:50:20

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem si ty ukázky stáhnul, a řeknu vám, že víc jak na tenhle soundtrack sem se ještě nikdy na nic netěšil :) , ale mrzí mně, že vyjde ,,až,, 18.4. :cry: , to nevydržím,.....ale asi budu muset, a poslouchat to dokola :wink: . Všem doporučuju stáhnout, dokonale vás to naladí na celý soundtrack
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 18.4.2008 21:02:34

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ještě jeden dotaz, když ten soundtrack dnes oficiálně vyšel, neví někdo, kde by se dal stáhnout? našel jsem pouze jednu str. a ta je placená a to dost,....takže kdyby někdo náhodou něco ještě věděl, budu vděčný za rady :oops:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 19.4.2008 21:15:55
jakub222 Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pls nevíte někdo, kde by se dal stáhnout ten soundtrack k Stargate :Ark of Truth??? nikde ho nemůžu najít. každá pomoc vítaná

Příspěvek 19.4.2008 22:15:58
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Petroit: Plsky nemůžeš mi sem dát odkaz na ten Camelot, ten upa sháním... to je nej song z SG-1 :cry:
Obrázek

Příspěvek 20.4.2008 08:26:10

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
J8 ten Camelot mám, ale není to v plný kvalitě, nahrál jsem to z těch oficiálních stránek J.Gold..... Můžu ti to poslat mejlem. Jinak na internetu sem ho ke stažení nenašel. Ještě se zkus podívat na fórum na stránách [www.stargate-sg1.sff.cz][/code]
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 26.4.2008 22:50:39

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj, tak ten soundtrack už mám ten soundtrack, a je senzační, bohužel mám jednu prosbu,...Nemáte, nebo nevíte někdo, kde by se dal stáhnout obal na ten soundtrack? Díkec
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 27.4.2008 07:27:35
jakub222 Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
newim kde se dá sehnat, ale taky ho hledám. lidi pomozte. díky

Příspěvek 27.4.2008 16:11:17
Daffon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
prevzato z ineho fora
Soundtrack k Ark of Truth
http://rapidshare.com/files/110537710/SGAOTOST.rar

Příspěvek 27.4.2008 20:27:31
jakub222 Airman
Airman

Příspěvky: 35
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak hudbu mám jenom newim, kde sehnat obal...na googlu sem ho nenašel.pls help

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron