Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Titulky pro bonusy na originální DVD Hvězdná Brána : Návrat

Titulky pro bonusy na originální DVD Hvězdná Brána : Návrat

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím Vás, potřeboval bych poradit.....Neví prosím někdo, kdy bych mohl sehnat titulky pro bonusy, které jsou na originálním DVD SG: Návrat? Ti z V8s, co si DVD koupili, jistě vědí, že bonusy nejsou přeložené, proto bych uvítal každou radu, či pomoc. Děkuji Vám.
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, to nevím. Sama je nemám, asi si to budeš muset přeložit sám :D.
Obrázek


Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, já bych to nepřeložil,..učim se blbě německy a mám potíže s mateřštinou :D ,...ale kdybych to někde našel, tak to sem hodim,.....
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron