Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Airsoftový tým SG-2

Airsoftový tým SG-2

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 08.3.2009 14:25:43
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sháním lidi na Airsoftový tým SG-2.

Jedná se o klasický tým, jak ho známe ze stargate. Sháním lidi z okolí Ústí n. Orl., kteří by neměli problém s akcí jednou až čtyřikrát do měsíce. Tento tým by byl součástí projektu Aliance SGC, což je projekt spolupráce Sg týmů po celé ČR.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 23.3.2009 14:52:26
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Můžu se zeptat, kdo má "projekt Aliance SGC" pod patronátem?
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 23.3.2009 19:12:15
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ke mě s tím nápadem přišel Frosty95, ale nevypadá to že by se sem lidi hnali.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 24.3.2009 22:38:24
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
aha ... takže jen takovej nápad ... už jsem se chtěl divit, že by se do toho někdo opravdu pustil. Sám jsem se touhle myšlenkou nějakou dobu zaobíral, ale vyžaduje to spoustu času a hlavně vůli lidí do něčeho takového jít. Není to jen o tom, že teď to bude někdo řídit ... :hmmm:
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 27.3.2009 00:05:23
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo v tom je trochu problém, ale jak sám vidíš moc lidem se do toho nechce, alespoň tady na fóru. S organizací by nebyl zas až takovej problém, já osobně už za sebou jeden softovej tým mám a jedinej problém byl v tom, že jsme nevěděli kam jít. Což by se teď vylučovalo, jelikož už známe pár míst. De jen o to sehnat lidi.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 27.3.2009 19:43:55
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Když nemáš lidem co nabídnoutm nemůžeš čekat jásot, že je chceš nějak organizovat ... zvlášť potom, když to má být na celorepublikové úrovni.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 03.4.2009 12:12:39
Frosty95 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Clovícek píše:
aha ... takže jen takovej nápad ... už jsem se chtěl divit, že by se do toho někdo opravdu pustil. Sám jsem se touhle myšlenkou nějakou dobu zaobíral, ale vyžaduje to spoustu času a hlavně vůli lidí do něčeho takového jít. Není to jen o tom, že teď to bude někdo řídit ... :hmmm:


No ona to zas taková myšlenka není. Aliance má tři týmy z toho dva skoro funkční. Čeká se na dokoupení výstroje a výzbroje. Ale jinak to už jede. Tak pokud znáš někoho kdo je taky blázen do SG tak jin zkus napsat jestli by měli zájem. :)

Příspěvek 05.4.2009 10:16:59
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dva skoro funkční týmy ... :rflmao: ... nezlob se, ale to mi fakt přijde jako dobrej vtip.

Včera jsme byli s týmem na menší akci (cca 70 lidí), sešli se tam čtyři SG týmy - samozřejmě plně vyzbrojené a vystrojené :shooting: ... takže mi není tak úplně jasné jak bys chtěl někoho takového organizovat, když máš k dispozisi dva skoro funkční týmy bez vybavení :salut: ... chtělo by to do nadšení zapojit taky trochu realismu. :hmmm:
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 05.4.2009 11:34:38
Frosty95 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Clovícek píše:
Dva skoro funkční týmy ... :rflmao: ... nezlob se, ale to mi fakt přijde jako dobrej vtip.

Včera jsme byli s týmem na menší akci (cca 70 lidí), sešli se tam čtyři SG týmy - samozřejmě plně vyzbrojené a vystrojené :shooting: ... takže mi není tak úplně jasné jak bys chtěl někoho takového organizovat, když máš k dispozisi dva skoro funkční týmy bez vybavení :salut: ... chtělo by to do nadšení zapojit taky trochu realismu. :hmmm:



No vzhledem k tomu že si ještě nevydělávám a všechny koníčky (a je jich hodně) živim z kapesnýho a z brigád tak nemůžu hned teď jít a koupit si vybavení. Navíc většina lidí teď maturuje a maj jiný starosti.
A jak sem četl články od tebe tak si to zkoušel a aliancí a nevyšlo ti to. :thumbsdown: Tak prosím tě pomlč. :salut:
A mě nejde o to aby tam byly všechny týmy v čr, ale jen ty co maj zájem a jsou v pohodě. Jde mi o to navázat kontakty s pár týmama a vzájemně spolupracovat. Tak to respektuj a kritiku si nech pro sebe. :stupid:

Příspěvek 05.4.2009 11:42:29
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hele ja bych se mozna pridal :) psal sem marku jackobovi,ale zda se ze tu neni xD no de o to stacilo by kdybich si koupil napr fn p90 naky ochrany brejle,boty,zeleny hadry naky atd? protoze taky jedu jen z kapesnyho a popripade naky brigadicki :)

Příspěvek 05.4.2009 17:28:48
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ne, s Aliancí jsem to nezkoušel - na základě rozumový úvahy jsem se do toho zatím nepustil už jen proto, že na organizaci takových rozměrů nemám čas ani prostředky. Setkal jsem se s organizací takových rozměrů v airsoftu (USMC) a vím že to není žádná sranda, kterou jsou schopný dát dohromady kluci školou povinný.

Pokud moje příspěvky vypadaly jako kritika tak sorry, nebyly tak myšlený. 8) Spíš se snažím usměrnít, abys zbytečně nenarazil. Snaha se cení ...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 05.4.2009 18:22:16
Flu Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Frosty95: A jak si tu alianci představuješ? Odpověd na tohle mi tu celkem chybí.
Jinak Clovícek má pravdu, organizovat alianci není žádná sranda. V tý naší je přibližně osum týmů a řeknu ti, že dohodnout se na něčem je skoro nepřekonatelnej problém.

malinká offtopic vsuvka: Clovícku, jak se vám ve Stihnově líbilo? Letos tam plánuju jednu vyloženě SG akci, tak bych byla ráda, kdybyste se zúčastnili.
Airsoft SG-12 member.

Příspěvek 05.4.2009 18:34:20
Frosty95 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jako kritika to vypadalo. Ale ok. Nic ne zlym. :)

Jinak tu alianci si představuju pod tím, že "velitelé" týmu se dohodnou na nějakejch věcech (tréninkách, společnech akcích) a na velkejch akcích bychom byli sehraný. Byli bychom jako tým SGC s tím že v nutnym případě se rozdělíme do SG týmů a budeme hráli rozděleně.

Jen na mě to neni. Aleanci maj nastarost velitelé jednotlivejch týmů. A to že zatím má jen tři týmy není konečný. Časem se rozjedeme jako všechny týmy a aliance. Začátky sou těšký. Ale my to zvládneme. :D

Příspěvek 05.4.2009 18:35:28
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to Flu: ve Stihnově to bylo fajn :-) trochu nám chyběla komunikace, ale to byla naše vina, bo jsme si nevzali vysílačky. Scénář sám o sobě dobrej, bohužel jsme neměli šanci zůstat do konce a být u konečného výsledku. Na další akci rádi dorazíme ... pokud možno i ve větším počtu (zvlášť pokud to bude výhradně SG akce :ok: ).

Abych nebyl úplně off-topic: Frosty95, pokud se ti povede zorganizovat nějakou větší akci, která nebude mít parametry 10 lidí/jedna louka, rádi se také zůčastníme, případně i pomůžeme s nějakou organizací ...

Měl jsem někde kontakt na člověka z Ústí nad Orlicí, co dělá taky SG - resp. si ode mne bral nášivky ... ale nemůžu ho teď zaboha najít, takže s členskou základnou bohužel nepomůžu.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 05.4.2009 18:43:44
Frosty95 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To by bylo fajn. Na nějakou akci se určitě domluvíme. Bude mi ctí. :) Hele jinak sem se chtěl zeptat (omlouvám se že porušuju téma) víš jak měli SG týmy tu nášivku Air force (malá, modrá, kulatá).
Dala by se objednat? Dík moc.

Příspěvek 05.4.2009 18:55:08
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nášivka USAF v nabídce byla ... byť na černým podkladu. Nějak jsem si nevšiml, že by používali modrou - možná na nějaké vycházkové uniformě. Objednat by samozřejmě šla, změna barvy není problém, ale měl sis vzpomenout tak o měsíc dřív. Teď je ve hvězdách kdy se budou objednávat další nášivky.
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 05.4.2009 19:57:26
Frosty95 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nebo jesli mi pošleš kontakt na toho člověka co ty nášivky dělá tak bych se s nim domluvil.

Příspěvek 05.4.2009 23:25:01
Flu Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Airsoft SG-12 member.

Příspěvek 31.5.2009 12:17:04
Sybrakos Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: SG-Command Cheyenne mountain
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdar a sílu,já bych do SG airsoftu vcelku rád šel,mám černou policejní bundu s nášivkou SG-1,asi si tady ještě časem objednám na levé rameno to SGC command :D Nehci hrát vojáka,ale něoc jako Lingvistu D.Jacksona,v StarGate je to moje oblíbená postava,akorát přemýšlím,jestli si mám Beretttu M92F koupit v manuálu anebo na AAA baterky od Marui. :wall:
Obrázek

Příspěvek 31.5.2009 12:27:49
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sybrakos:
Pokud chceš dobrou beretu kup si ji v plynu má moc pěknej dolet zrovna včera jsem měl možnost ji vidět při hře a docela mě překvapila takže ji mohu jedině doporučit :smile: .
Ale pokud by jsi opravdu chtěl jednu z těchto dvou možností tak doporučuju manuál. Tu na AAA jsem zakoupil přibližně před rokem a zásadně nedoporučuju. Její dolet je tak 15m a navíc i když jsem někoho trefil na 2m stejně to ani necítil. Jinak mi také po třech měsících odešla i když jako dekorace docela ujde.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 31.5.2009 12:36:15
Sybrakos Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: SG-Command Cheyenne mountain
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To jsem právě myslel,jako dekoračku..Já jsem Berettu v manuálu měl,byla v klidu,ale moc se mi nelíbilo,že musím pořád natahovat a to by při hře asi nedávalo moc dobrý dojem :oops: Z plynovky jsem už měl tu možnost střílet,ujde a opravdu jsem si připadal,jako že mám v ruce ostou verzi.Když jsem se před rokem rozhodoval v kamenném obchodě v české lípě,kde bydlím,co si koupím za rozbitou beretku jako záložní gun,padla mi volba na dvě zbraně:manuál Colt 1911 a na AAA baterie Berettu M92F.Nakonec zvítězil Colt 1911,používám ho zatím až dodnes,ale na StarGate se nehodí a jelikož už také dosluhuje..Abyste rozměli,jak jsem psal v předchozím příspěvku,já ani tolik nechci bojovat,chci prostě hrát vědátora a k tomu mi ta slabá pistolka postačí,podle kámoše je do ní potřeba koupit kvalitní baterky a dvacítky kule.Byli by s ní i přesto pořád problems?
Obrázek

Příspěvek 31.5.2009 12:52:58
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Upřímě řečeno ani nevím co se mi s ní stalo :( . Prostě mi přestala střílet, rozložil jsem ji a zase složil a nic se stejně nestalo. Myslím že se mi podělal motor, trochu mi připomíná motůrek z autíček na autodráze :lol: .
Co se týče baterek tak jsem kvalitní měl a kule jsem dváci používal taky. Ale jak jsi psal chceš v teamu dělat vědátora a myslím, že na to vystačí :smile: .
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 31.5.2009 12:55:48
Sybrakos Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: SG-Command Cheyenne mountain
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jo :wink: Sice se mi asi po půl roce rozbije,ale znám jendoho člověka,co ve zbraních dělá a možná si s tím bude vědět rady.A nevíte někdo náhodou,kam se chodí na akce,jaké jsou stránky a tak?
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron