Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Scon 2009 ty plakaty co byli všude po zdech :)

Scon 2009 ty plakaty co byli všude po zdech :)

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj já bych potřeboval pomoc :).Jak byli všude ty plakáty po zdech(hlavně od StarGate)tak jestli nevite kde je sehnal abych si je mohl nekde nechat vitisknout.vim jen že na vetsine bylo v pravo dole HV asi autor.:) mám na mysli např.:
http://www.fotostudio.cz/2009/scon/image478.htm

http://www.fotostudio.cz/2009/scon/index10.htm

Jestli víte kde je sehnat tak dejte pls vědet :)

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jooo to sis asi měl pospíšit, než se všechny rozebraly :-D
Living is easy with eyes closed.....

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no já jsem odjíždej v sobotu vecer nak okolo 21:00 :( ,ale myslel jsem ze by je moch mit nekdo treba z staff nekde este v pc :D ale zpravi se mi zatim nedostalo.co takhle kdybi ty lidi co to maj doma to naskenovali? :D :D :D

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Veškeré obrázky zmizeli v noci na neděli a v dopoledne ;) Maximálně můžeš zkusit kontaktovat autorku Hana'an nebo organizátory Sconu.
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Mno to vypadá parádně...kde to probíhalo???? A ty obrázky by se doopravdy mohli oskenovat a hodit to sem...pokud by to nevadilo a někdo měl čas...

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, každej obrázek má někdo jinej, ale sejdou se na sga-p a budou skenovat...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
me by se to libilo :) mimochodem po nekolika hodinach jsem asi sehnal icq na poradatele sconu xD hledal jsem jiz drive,ale nenachazel ted ovsem mozna ano xD kdybych to sehnal tak vam to sem hodim ale skuste taky dystak nekdo hledat :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron