Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... kde sehnat sedící CZ audiostopu pro Stargate SG-1 (720p)

kde sehnat sedící CZ audiostopu pro Stargate SG-1 (720p)

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Rodney McKay Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: Pegasus Galaxy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím, nevíte někdo kde bych mohl sehnat CZ audiostopy pro 8 a 9 řadu Stargate? (na release 720p.HDTV.DD5.1.x264-M794). Na netu jsem našel audiostopy pouze pro DVD ripy a ty nesedí. Předem díky za pomoc
doktorka Weirová se ptá : Dobrá, jaké jsou naše možnosti.

Rodney McKay odpovídá : No to máme pomalou smrt, rychlou smrt, bolestivou smrt nebo studenou osamělou smrt...:-))))

...jinak na Warforu je můj nick SGC, kdybyste me nahodou hledali :-)

Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslim ze asi nenajdes (jedine googlit). Ale de vyrobit:) Sosni stopu k dvdripu a v nejakym programu (doporucuju sony vegas) sestrihej stopu tak aby sedela na 720p hdtv rip. Kdyby nahodou stopa hrala napred nebo opozdene bude potreba stopu prekodovat v programku BeSweet a pak sestrihat. Takhle jsem si vytvoril multiduby pro starwars. Je to pracne ale vysledek za to stoji...

nytram Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
cau te nevite o nejakych audiostopach pre stargate atlantis 1....5 po CZ ak neco niekto vie tak sa ozvite na mail ami89@azet .sk

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron