Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... SG-1 Season 1 - 10 ENG - 720p (HQ DVD / Hr.HDTV) + SGA 720p

SG-1 Season 1 - 10 ENG - 720p (HQ DVD / Hr.HDTV) + SGA 720p

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím.

Scháním všechny série SG-1 anglicky s českými titulkami v HQ DVD či HrHDTV.

K úhradě by byla samozřejmě cena za DVD + nějaké ty drobné navíc, to bychom se domluvili.

Způsob dopravy: Buď osobně (okres Karviná; Havířov, Ostrava, Rychvald...) či dopravou. Já osobně preferuji osobní odběr.

Nabídky pište buď zde či na ICQ 380-266-575, nebo i na mail: lukas.krywult@seznam.cz


--------------------------------------------

Rovněž scháním Stargate Atlantis anglicky s českými titulkami, opět v kvalitě HQ DVD či HrHDTV.

V případě že by bylo všechno najednou bych byl ochotný i nějaký ten peníz přidat.

Pokud by se někdo našel, a ještě upravil díly tak aby na jednotlivých DVD byly vypáleny jako: 1x01.avi(mkv), 1x01.srt(sub) (= 1. série, díl první) opět bych dal něco málo navíc, je to z toho důvodu že některé přehrávače (i ty nové) prostě nezvládají víceslovné názvy.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

KarelGott Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 89
Bydliště: Galaxie Ori (Celestis)
Pohlaví: Neuvedeno


Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zatím ne...
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Kyselka Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mám doma SGA první sezonu v HR-HDTV (700MB na díl) a 2-5 sezonu v 720p :-) (1,1GB na díl) tak by se dalo možná něco domluvit.... jsem z Ostravy

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A titulky předpokládám taky? A šlo by tu první sezonu v 720p také? Dej mi věděť, kontaktní udaje máš nahoře...

A nikdo jiný stále nemá? Jelikož bych spíše preferoval vše najednou, tzn. SG-1 i Atlantis.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Kyselka Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mno první sezonu bohužel mám jen v tom hr-hdtv.. a s titulkama to je už horší :-( však jsem si tě přidal na ICQ tak čekám až si mě autorizuješ

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hej ak mas SG v divx a xvid, tak pouzi program vReveal. Ten dokaze zvysit rozlisenie aj kvalitu videa. Ja s nim nemam osobne skusenosti lebo potrbuje minimalne procesor 1.6 GHZ a ja taky nemam. Cize sa ma nepytaj ako sa pouziva.
Obrázek

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto jsou jen reklamni triky.

Tim, ze si zvysis rozliseni a "kvalitu" nic nezlepsis, bude to porad stejne.

Tj. jako kdyby jsi chtel u MP3 zvysit bitrate = taky úplně stejné.

Ale diky za snahu :wink:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pozri sa na tento obrazok.
Obrázek
Obrázek

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, kdybych chtěl tak si s libovolným obázkem mohu taky pohrát ;) Opravdu nevidím reálné využití, když si zvýšim rozlíšení...
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron