Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Potřebuju pomoc - přečasování audia nebo titulků

Potřebuju pomoc - přečasování audia nebo titulků

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
WRAITH Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám takový "menší" problém... stáhl jsem si Stargate SG-1 9x20 s japonským dabingem (proč JP zachvíli vysvětlím) a na tu epizodu nesedí titulky a na DVDRip zase uplně přesně nesedí ten JP zvuk.
Tak a proč jsem stáhl JP dabing? Před pár lety jsem se začal dívat na Anime... později se mi začala líbit japonština, japonsko a vše kolem toho... Nedávno jsem na netu začal pátrat po známých filmech a seriálech s JP dabingem a stahuju z každého tak 1 díl, abych ohodnotil JP dabing a zároveň viděl (slyšel) něco nového (SG jsem viděl už česky i anglicky... něco i polsky a teď je řada na japonštině).
Tak a problém je v tom, že na EN DVDRip z nějakého důvodu nesedí zvuk a na JP epizodu zase titulky. Potřebuju aby někdo něco z toho zkusil přečasovat aby to sedělo - já to udělat nemůžu, protože když jsemn to teď zkoušel, málem se mi z toho ten můj "ŠrotKomp" zbláznil. Jo jo... mám už starší PC a na nové nemám peníze, takže toho moc nezmůžu. :wall:
Pokud by se našel nějaký dobrý člověk, který by se to pokusil udělat, uploadnu tu JP epizodu a hodím ji sem.... doufám, že mi s tím někdo pomůžete...

...a pokud jsem to napsal do špatné sekce, tak se omlouvám.
Obrázek
Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mi řekni, že ti to nerozchodí ani Subtitle Workshop...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

WRAITH Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ou... :oops: Na Subtitle Workshop jsem úplně zapoměl... ten jsem ještě nezkoušel... vlastně jsem ho ještě vůbec nezkoušel...
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron