Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... 3D modely

3D modely

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 01.6.2010 16:00:25
Lee_CZ_ Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hoj lidi dalo by se říci, že jsem se nyní zbláznil do modelů SG SG1 a Atlantidy, které bych chtěl udělat jako papírový model. Jak jsem si tu tím pročítal, tak jsem tu našel hodně dobrých přízpěvků, bohužel mám asi 3 roky zkluz :-D když se to tu řešilo, takže jsem nemohl otevřít ani jeden, tak chci poprosit ty co mají modely Atlantidy, Bránu (jak atlantskou, tak i pozemskou) s DHD, BC 304, F-302, Jumperu, Promethea, Hat´taku, Aurory a třebas i dronu, tak mi je buďto pošlete na mail Z.Chobot@seznam.cz a nebo to uploadněte někde, nejlépe na ulozto.cz díky moc.

Příspěvek 01.6.2010 16:08:27
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 25.7.2010 22:54:15
sotoladavid Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 133
Bydliště: Novus Mandus
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesne plany čeho chceš! Jdi na google hledaJ warehouse to první a do hledače napiš sga. Ale stáhni si google sketchup!
Pokud tě štve,že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.
Pokud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 26.7.2010 10:30:19
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No sice mi do toho nic není, ale nechápu jak lidi můžou preferovat .skp 3D modely.
tady je odkaz na modely v lepších formátech v sekci download i na forech. Problém s googlem sketchup je podle mě jednoznačnej. Nikdy ani za sto let v něm neuděláte opravdu kvalitní model. Pokud chcete kvalitu a možnost animace dopuručuju Blender nebo Cinema 4D. Pokud chceš dělat z 3D 2D tak doporučím program Pepakura Designer ten se na modely specializuje jenom bacha nezvládá modely s hodně velkým počtem polygonů.

http://www.scifi-meshes.com/forums/
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron