Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Dlouho sháním alarmy z SG-1

Dlouho sháním alarmy z SG-1

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.9.2010 13:04:33
Raziel-CZ Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Usilovně a dlouho sháním různé verze alarmů ze Stargate SG-1. Rád bych je měl jako čisté mp3 nebo wma soubory, žádné útržky z dílů, dokážete mi pomoc? Zvuky jsou např. v díle 05x19 - Menace v čase 27:11, další 28:12. Kdyby byly rovnou odkazy ke stažení, bylo by to skvělé. Díky
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ten alarm se vyskytuje, jak v písničkách, tak seriálech a filmech, zdá se, že je to nějaký univerzální zvuk a né speciální SGC alarm :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Raziel-CZ Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dobrá, to jest k OffTopic, můžeme se vrátit k věci prosím? Je jedno kde se to vyskytuje, já bych ty zvuky rád sehnal.
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ten zvuk lze snadno najít na youtube. Z tama to pak zkus stáhnout. Stejně je to jenom dvouvteřinová stopa co se neustále opakuje.
Obrázek

Raziel-CZ Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Youtube je ale pokud vím video a kromě toho netuším jak se to jmenuje, nic. Rád bych měl čisté audio ve slušné kvalitě. Aby se s tím dalo rozumně pracovat. Já se už hledat v minulosti pokoušel, nepsal bych kdybych to našel.
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stačí, když to video bude mít dobrou kvalitu a převést to do audia není žádný problém, já to takhle dělám občas s písničkama, když jinde nejsou ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Raziel-CZ Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zatím jsem nenašel žádné alarmy v rozumné kvalitě, vážně nikdo neví či nedokáže poskytnout přímé odkazy? Dá někdo něco říkající informaci?
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hrozně složitý...

http://www.youtube.com/watch?v=jmrXN6q0eu4 první odkaz na youtube

mp3 z toho vytáhne třeba jdownloader
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
když už jsme u těch alarmů.... nemáte někdo či nevíte o alarmu který se vyskytuje ve 3 sérii - Jiný Náhled (point of view) hned po té co se SG1 přenese do alternativní reality pomocí zrcadla (objeví se v rozstříleném SGC v tom hraje hudba, pochoduje tam skupina jaffů a v pozadí je slyšet chvíli ten alarm) jedná se o neobvyklou verzi SGC alarmu...

je přesně v této části : http://www.youtube.com/watch?v=2806_gkE ... re=related (3:07) .. tak jestli ho někdo nemáte v čisté kvalitě bez okolních zvuků... třebas i z jiného filmu nebo tak něco..

Thx..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Raziel-CZ Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quinix: Je to hodně složité už třeba proto, že to není ani zdaleka ten alarm jaký hledám a za další je tam silný šum v pozadí. Takže opět jen další Off-Topic. Proč nekoukneš na konkrétní časy oněch dílů, abys třeba věděl o čem mluvím a tedy nereagoval na něco, na co se nikdo vůbec neptal?
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...

cron