Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Vysílačka v sga

Vysílačka v sga

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.10.2010 19:11:44
ladinek Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěl bych se zeptat jestli nevite jakou vysílačku mají v sga jak ji maji jen v uchu.

Příspěvek 27.10.2010 23:56:31
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli se ptáš, jestli je to nějakej typ skutečně existující vysílačky, tak tě bohužel zklamu... Neni.

V reálu to neni žádná vysílačka, jenom kus drátu a plastu co se dává za ucho aby to vypadalo "kchůl" v seriálu. Je to čistě jenom dekorační věc která nemá žádnou užitnou hodnotu (jako by se jim do toho taky ta vysílačka s dosahem x kiláků vešla... 8) )
Obrázek

Příspěvek 28.10.2010 00:09:57
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale vždyť s touto vysílačkou komunikují jen někteří po městě...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 28.10.2010 10:59:19
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je kravina. může to být handsfree k nějaké vysílačce které funguje na principu bluetooh
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 28.10.2010 12:23:33
Twombly Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 212
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá tohle jako funkční handsfree?

Obrázek

Plus pokud narážíš na použití v seriálu, tak jsem si nevšiml že by tam někdo někdy měl k tomu "headsetu" někde vysílačku. Co si pamatuju tak se tam vysílačky používaly jedině "sólo".
Obrázek

Příspěvek 28.10.2010 13:18:12
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No třeba sloužili jako "handsfree" ke komunikačnímu systému města.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 04.11.2010 00:05:34
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To co tahají po Atlantisu klidně může být nějaká mini vysílačka na bezdrátovou bázi, vyloučený to není, dosah samozřejmě nebude extrém, ale po Atlantisu to stačit bude.

Každopádně na planetách tahají PMR s handsfree.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 04.11.2010 00:56:11
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono hlavně ty miniaturní "pecky", co tahaj v uších jako "handsfree", jsou možná tak dobrý jako handsfree k dětskejm hračkám za 300kč za pár z Hypernovy. Pro vojenský vysílačky, případně pro vojenský použití obecně, jsou naprosto nepoužitelný. Jsou děsně titěrný, takže by mě fakt zajímalo, jak by v tomhle bylo něco slyšet při přestřelce. Plus tenhle typ "nasadím si jen tak do ucha" není zrovna dvakrát praktickej, pokud se člověk nějako hodně hejbá - což opět třeba při přesunu do další palebný pozice je docela potřeba. Naklánět hlavu k vysílačce pokaždý, když chci něco říct, taky není zrovna dvakrát praktický. Ostatně ty headsety se dělají od toho aby člověk měl vysílačku někde na vestě (klidně i ve spodní řadě sumek respektive na zádech), spínač měl na dosah ruky a o nic dalšího se nemusel starat. A nakonec, další nevýhoda spojená s touhle pidi velikostí je křehkost. Když vám někdo kanadou šlápne na Bowmana nebo podobnej headset, případně se sluchátkama j****te o zem, tak vám stejně budou fungovat (čínský airsoftový kopie neberu jako vhodnej příklad :lol: ). Ale u tohohle jejich zázraku bych se obával, že jakýkoliv hrubší zacházení, to okamžitě pošle do křemíkovýho nebe.

Pro ilustraci, jak asi takový vojenský headsety vypadaj:

Obrázek

Ale nedovedu si představit, že by nagelovanej Sheppard běhal s něčím takovým na palici. :rflmao:
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 07.12.2010 16:24:19
zelenka304 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ty jejich hendsfree jsou úplně dementní 1.je tam jenom mikrofon nikdy sem tam neviděl sluchátko takže k hovnu.2.jsou bezdrátový...dělají jako by to byl mobyl...3.u skutečný vysílačky musíš držet ptt(push to talk)takže další blbos....i když by se to nejspíš dá přenastavit 1...zmáčknutí otevřít kanal 2...zavřít kanál...A za 4. dosach ruční vysílačky z jejich 4cm anténou na stálou orbitu je totální demence.......!
sory pravopis neni moje silná stránka

Příspěvek 22.1.2011 21:04:21
matmasta Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2. víšproč se to jmenuje hedfree honzo :rflmao: :rflmao:

A víš ty, že příspěvek přímo nad sebou se necituje? A proboha udělejte něco s tím pravopisem, kdo to má pak luštit. Týká se to i Zelenky.
Pokud jsi rád že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud máš rád lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 22.1.2011 21:35:35
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
matmasta: Až na to, že u skutečný vysílačky i když máš headset, tak pořád musíš stisknout tlačítko aby si mohl mluvit ... :roll: Takže Zelenkova námitka je v pořádku, protože v SGA to vypadá, jak kdyby ty "vysílačky" ovládali telepaticky. Jdu po chodbě, vzpomenu si, že jsem zapoměl Sheppardovi říct, že jsem se ráno nepoškrábal na zadku a vzuum, bez toho abych něco musel udělat mě to s ním automaticky spojí.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 23.1.2011 16:13:41
tominocz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi si hrajou na Star Trek komunikátory.
Obrázek

Příspěvek 23.1.2011 19:04:38
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejpodobnější funkční handsfree podobný tomu headsetu co používaj v SGA je Plantronic Voyager 510. Skvělá věc do auta, ale ty věci co používaj v SGA jsou jen kus plastu a drátku. Zahlídl jsem to na ebay a celkem mě dostalo co lidi za věc co si můžete doma udělat z drátu nechcou.
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Sháním...