Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... p90

p90

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.4.2010 20:43:30
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chlape, docela by mne zajímalo jak hodláš seřizovat pevnej kolimec, který kromě nastavení jasu nemá žádnou možnost štelování :rflmao: :hmmm: A věř mi, že jsem zkoušel nastavovat, jako ke šroubku kterej ho drží dávát podložky, aby se to trošku posunulo, narovnalo, apd. ale ten laser v tom kolimci je tak dojebaný, že když se podíváš z jednoho úhlu a vystřelíš, a pak z druhého úhlu (přičemž míříš vždy na stejné místo) tak ti to střelí úplně někde jinde...tak tady moc nerozumuj, tyhle kolimce (a teď lituju že jsem nebral jen s ris lištou) jsou tak nahovno, že prostě NIJAK NASTAVOVAT NEJDOU.

Jen tak btw, nikdo tady nemluví o desetikoruně, ale když si dám terč o velikosti A4 a z deseti metru vystřelím podle kolimce, a trefí mi to 10 cm nad terčem, a 5cm vedle něj tak promiň, ale timhle bych v akci vystřílel zásobník dříve, než bych se trefil..
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 21.4.2010 20:58:28
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak pevný RD kolimátor nejde seřizovat..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 21.4.2010 21:44:17
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cože? Že na Maruice nejde seřizovat? A ty aretační šrouby jsou tam asi na co? Seřizuje se to tak, že se posouvá celý ten můstek. Jeden šroub je z vrchu před hledím a druhý z pravé strany na boku. OMG

Příspěvek 21.4.2010 22:13:51
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Souhlasím s maxwell skywalker. Jinak ještě k té přesnosti, není to spíš tím, že ten kvér nelítá tak jak by měl... Kolimátorem to nebude.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 21.4.2010 23:31:53
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jestli si tam pánové nechali 6.08 hlavně, které tam jsou v základu, tak se vůbec nedivím, že nejsou spokojeni. Mám tam sice jen 6.04, ale je to znát a se SEŘÍZENÝM kolimátorem není žádnoho problému.

Příspěvek 22.4.2010 00:18:44
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevim jaku P90 máš ty, ale věř mi, že se to neda žádným způsobem seřizovat, zkoušel jsem to, ne jednou, a jediná možnost je, že se pod šroubek dá třeba podložka, ale přímo upravovat NENÍ ŠANCE.

A neříkej hop dokud nepřeskočíš - ta hlaveň je náhodou zatraceně přesná, a jeslti myslíš, že fullout z patnácti metru při rozptylu cca 1cm je nepřesné...tak pak už nevím. Hlavní to určitě není, nevím jak Tokyo, ale má KSP je hodně přesná.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 22.4.2010 01:00:22
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jack O´Neill: kdybys zkusil napsat to sdělení tak, jak jsi napsal do PM, komunikace by jistě nebyla tak nevraživá. Nevím jak u čín, ale P90 by Marui má funkční seřizování kolimátoru-pokud pohybuješ šrouby, hýbeš s celou konstrukcí, tak se upravuje zaměření kolimu, sám paprsek nikoliv, nicméně je to funkční. Čína to podle obrázku má také, ale může se jednat pouze o imitaci-tedy bez funkčnosti. Jsi z Rychvaldu a já z Karviné, takže myslím, že nebude problém to při nějaké akci porovnat. Jinak jak jsi psal v PM, co se vnitořností týče, tak snad nechceš srovnávat Marui s čínskou produkcí? Jako sorry ale u číny nikdy nevíš, co se ti vysere, kdežto Marui, pokud se k ní budeš chovat a nebudeš se v tom zbytečně vrtat, bude střílet roky, to je názor můj, který měl AEG by Marui více. A stejně tak názor kohokoliv, kdo měl Marui bez upgradu.

Příspěvek 22.4.2010 06:22:22
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ty šrouby jsou tam nato aby ten kolimátor držely omg, když je povolíš tak se ti ten kolimátor bude viklat..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 22.4.2010 08:46:22
xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já myslím, že to on ví. Povolí je, vloží podložku pro nějaké "seřízení", dotáhne šroubek. Nevím co by se mělo potom hýbat :)

Příspěvek 22.4.2010 09:09:23
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ještě k té hlavni, já mám v P90 6,03 a musim říct že to lítá pěkně. A jestli tám máte 6,08 a říkáte, že vám to líta dobře pak si tam zkuste dát 6,04 a uvidíte ten rozdíl. Kule poletěj nádherně rovně jedna za druhou :wink: .
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 22.4.2010 11:52:01
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně o tom mluvím, ty šrouby když povolím tak se to bude pouze viklat. Jinak Marui a ta KSP - jasně, nevíš co ti do toho dají, kompletní rozborku jsem nedělal, ale když jsem jen vyndal předek, tak to nevypadá s tím vnitřkem zase tak špatné, a pokud jde o Maruie, tak taky zas tak hodně kvalitní nejsou, to už spíše fullkov CA.

Jinak jestliže seš z Karviné, možná bychom někde mohli dát sraz, a mrknul by ses na to, jelikož v nejblížší době to na akci z mé strany nevidím....
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 22.4.2010 13:54:43
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jasně, domluvíme se přes PM.

Příspěvek 23.4.2010 21:14:57
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže...jak napsal skywalker, kolimátor jde skutečně seřizovat! Ty šrouby které drží kolimátor na hlavni skutečně nejsou jen na okrasu, a jelikož jsou aritační, tak mají v podstatě dva závity - jeden kde šroubuju ten šroubek, a druhý těsně nahoře, a tam mohu povolovat čímž dosáhnu toho, že se mi to zvedne buď nahoru nebo dolu, tak samo doleva nebo doprava.

Skutečně tedy upravovat jde.

Nicméně, toto můj problém neřeší, jelikož aritační šrouby jsou sice pěkná věc, ale já nepotřebuju zvednout kolimátor vpředu, ale právě vzadu (u hlavně). Jelikož on mi míří dolů, a tím, že to zvednu vepředu si to ještě zhorším.

Proto jsem dneska vyzkoušel jen jestli to půjde - zadek (u hlavně) jsem podložil kouskem dřeva, aby se kolimec zvednul, a ono to vážně zabralo. Zítra tedy na na kolimec dozadu (tzn. u hlavně) vyvrtám závit, nahodím aretační šroub, a budu moct aretovat právě tak jak potřebuju - nahoru a dolu VZADU tzn. u hlavně. A tím vyřeším svůj problém.

Takže...aritační šrouby sice na kolimci jsou, ale jsou platné jak mrtvému zimník, jelikož se to dá zvedat pouze z přední strany = kolimec míří více dolů, on ale míří hodně dolů, čili to potřebuju zvednout na přední straně.

Asi zítra si s tím pohraju, případně vám potom hodím fota jak jsem to dokončil. :ok:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 23.4.2010 21:29:20
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rád bych diskuzi na téma kolimátoru u P90 uzvařel a to takto: u Marui seřizování funguje dobře-prostě to lze a není to problém. Nechci nijak pohoršovat čínskou produkci, ale zřejmě ten kolim odflákli celý, tudíž seřízení není nic platné, je to jen můj názor, ale jak říkám, já mám kolimátor seřízen dobře a nebyl to problém. Aretační šrouby svou funkci na Maruice plní.

Příspěvek 23.4.2010 22:15:35
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Souhlasím, vnitřek kolimce je totálně napytel, odflákli to. Po ovšem menší šikovnější práci to lze použít bez výhrad, a není problém na 15m trefit kliku u dveří :)

Nicméně - co bychom čekali, když je to o více než polovinu levnější než Marui...když jsem dělal rozborku, vnitřek vypadá slušně, takže to, že je kolimec trošku mimomísu je mi za ty prachy opravdu jedno, důležité je, že se to dalo vyřešit :bravo:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 23.4.2010 22:33:05
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No hlavně co se týče kolimců, tak nevím, jak vy, ale já ho zase tak moc nepoužívám, možná sem tam, ale jinak je to většinou už spíš od oka... a to btw: funguje taky dobře.... :)
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 23.4.2010 22:41:53
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak jasny, jde to odhadem, ale proc ten kolimec nevyuzit, kdyz uz tam je, lepsi mirit presne, nez odhadem a ztracet kule, ktery v tlacaku fakt nejsou :wink:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 23.4.2010 22:56:12
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo je pravda že 68 je teda kur*vsky málo... hold buď točák, kterej se mi vysr*a, takže vůči němu mám averzi, nebo víc tlačáků, který já teda preferuji...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 23.4.2010 23:37:36
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já uvažuji že asi risknu ten točák..na netu psali, že když se fakt promaže tak je dobrej...tak snad budu mit lucky :scratchanym:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 24.4.2010 09:27:59
xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Abych te trosku povzbudil, bracha si koupil zbran s tocakem a myslim pri prvni strelbe se mu zasobnik sekne po 10-ti vystrelenych ranach :) Potom se musi opet natahnout. Ale ono to neni zas az tak od veci, aspon to budi dojem a imituje prebijeni. Ale treba je to vada kusu 1/1000....

Příspěvek 24.4.2010 12:09:35
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NO já nevím, jestli toužím po tom abych vyndával zásobník po každých deseti ranách... to si ho radši po každých 68 vyměním...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 24.4.2010 12:36:47
xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi sem se spatne vyjadril. Ne ze bych musel po 10ti ranaach menit zasobnik, ale nasypu do nej 300 kulicek a po deseti ranach ho musim na spodni strane natahnou tim ozubenym kolem...Coz zabere tak 3s :)

Příspěvek 24.4.2010 12:39:20
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nikdy jsem nebyl kropičem, takže tohle mi problém nedělá, 68 ran je pro mě až až. A na krátké dávky to stačí také. Jinak k točákům, nevím jak u ostatních značek zásobáků, tedy k P90, ale u Marui to chtělo po akci vždy promazat, aby se nezasekával a nebyl problém. To je alespoň zkušenost kolegy, který jede pouze točák styl :D .

Příspěvek 24.4.2010 12:41:20
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
xeroo:Jo ja sem to taky tam pochopil, ale ono natočit to a zase strčit dovnitř (u P90, předpokládám) trvá asi tak stejně jako ho vyměnit...

maxwell skywalker: Já jsem teda kropičem, vždy byl a 68 kulí je pro mě hodně málo... dávám takový čtyry tlačky za jednu hru... :)
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 24.4.2010 17:57:18
xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Aha tak to se omlouvam. Ja sem byl trochu mimo tema. Mel jsem na mysli zasobnik z jine zbrane, u ktere je to kolecko na spodu zasobniku, takze se nemusi vydelavat...To ze u p90 je to jinde sem si neuvedomil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Sháním...

cron