Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... p90

p90

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.4.2010 19:27:07
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
skywalker: To jsi mne potěšil, že s tím kolega nemá problém, a asi to taky risknu :hmmm:

Jinak ne u všech zbraní se zasekáváj - kámošova M4 od P&J taky jede na točák a naprosto v pořádku.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 02.5.2010 12:10:39
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem přišel z první akce, a musím říct, že prvních asi 2-3 kola jsem s ní vůbec neuměl střílet - jednou fullout, a kuličky pryč :rflmao: Ale po pár hrách jsem se naučil šetřit, jel jsem převážně po jednom, a je to v klidu. Točák by byl monstrozita, tak nevím zda to riskovat, že se bude sekat :roll: Ale se zbraní spokojenost :ok:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 07.5.2010 19:14:26
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím kde to napsat, tak zkusím tady.

Nevíte kde bych mohl sehnat rychloplničku? Na AirsoftMorava měli zatracene dobrou, pro 470 kuli, ale prestali ji vyrabet :hmmm: Doma mam jen pro 90 kuli, coz vzhledem k tomu ze tlacak ma 68 nic...

Viz. zde
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 09.5.2010 15:28:19
Johny.D Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 09.5.2010 21:03:20
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Super díky, asi jej objednám

Jinak nemáte někdo zkušenosti s točákem od TM? Pro P90?
Naposledy upravil Jack O´Neill dne 04.6.2010 19:18:55, celkově upraveno 1
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 11.5.2010 21:37:53
gonzaer Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 232
Bydliště: Tauri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jeste k tomu j kse tu kdysi resily ty zbrane z sg jestli jsou prave nebo repliky atd tk tu je zajimeva video je to ze stargate universe ukazuje tam par zbrani http://www.youtube.com/user/stargatearc ... 3HGtrEXurM

Příspěvek 24.5.2010 12:26:09
nannuck Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 95
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nabizim p90 za 3000,- nebyla na zadne akci. Dam k ni kulicky, baterku, nabijecku a tocak.

Taky nabizim vestu (hodne podobna ty co maj v SGA) za 500,-

V pripade zajmu piste na lukasliebzeit@gmail.com
CALDWELL: "Major Lorne, now would be a good time to open fire."
LORNE: "Yes, sir, I was just thinkin’ the same thing. I gave the order but nothing happened. Zelenka!"
ZELENKA: "I’m trying. Do prdele!"

Příspěvek 20.6.2010 00:39:19
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nabízím rovněž P90, krátké zhrnutí co obsahuje:

Zbraň, tlačák, točák, (promazán technikem a upilovany byly díly které blokovali podávání - nyní 100% funkční a na jedno natočení dá celý zásobník), baterie, nabíječka, rychloplničku, tlumič, žluté taktické brýle. Vystřleno asi jen 1,5 balíčku, pouze kvalitního střeliva Guarder. JE STARÁ DVA MĚSÍCE !!

Více informací zde:
http://hobby-army.hyperinzerce.cz/airsoft-bazar/inzerat/3492662-airsoftova-zbran-p90-pruzina-m120-kovovy-mechabox-nabidka-moravskoslezsky-kraj/
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 20.6.2010 14:47:07
PR0V0CATEUR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: Radějov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Za kolik?

Příspěvek 20.6.2010 19:12:14
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravim,

vzhledem k tomu, ze jsem nedavno koupil ten tocak, tak bych byl spokojeny tak za 3200. Jak jsem psal - je dva mesice stara.

Jinak jak pisu k inzeratu - moznost osobniho vyzkouseni.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Sháním...

cron