Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... p90

p90

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.1.2010 22:37:25
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mark Jackob: Jak už bylo řečený, porovnávat zbraně dvou odlišnejch kategorií moc dobře nejde, protože každá z těch zbraní byla původně určená pro jinej způsob použití.

Pokud bych měl porovnávat P90tku jen v kategorii zbraní PDW (Personal Defence Weapon), tak P90tka byla průkopníkem týhle koncepce. Původně to měla bejt zbraň určená pro lidi, pro který byla klasická útočná puška moc "velká" a nepraktická, a pro který byly zase zbraně střílející pistolový střelivo (pistole/samopaly) málo výkonný. Nápad sice dobrej ale P90tka se pro armádní použití moc neuchytila. V původním zadání bylo aby zbraň prostřelila balistickou vestu do úrovně IIIA - což je ochrana, kterou poskytuje většina armádních střepinovejch vest a přileb, případně civilní vesty chránící proti výkonnějšímu pistolovýmu střelivu. Tahle "měkká" balistická ochrana se dá vcelku snadno prostřelit puškovejma rážema ala 5,56x45mm NATO, případně ruskou 7,62x39mm nebo 5,45x39mm ale pro samopaly, jako třeba MP5, která byla v tý době (konec 80. let) hojně rozšířená jak pro vojenský, tak policejní použití, byla skoro nepřekonatelná. Proto přišla idea PDW zbraní. Dneska se pro armádní účely používaj vesty s vloženejma balistickejma plátama a jiný srandy, takže koncepce PDW je lehce zbytečná. Pěšák prostě dostane zkrácenou verzi klasický pušky ve standartní ráži a už si nějak poradí. P90tka je rozšířená hlavně u policejních a bezpečnostních složek, kde má vcelku rozumný uplatnění mimo jiný ji má třeba i česká URNa.

Za další po P90 vznikla celá řada zbraní PDW kategorie. Jmenovitě třeba HK MP7 (4,6x30mm) - která je dle mě praktičtější v tom, že je o hodně skladnější. Viz. zásuvná pažba a sklopná přední ručka. Dá se taky nosit ve stehenním pouzdře, připnutá někde na batohu, případně kdekoliv jinde, což je s P90 lehce problém. Zásobníky do MP7 jsou rozhodně skladnější než ta přes 20cm dlouhá mrcha do P90tky.

Obrázek

Případně se v současný době přestupuje ke konceptu kompaktních zbraní střílejících plnohodnotnej puškovej náboj. 5,7x27mm případně 4,6x30mm je de facto pořád jen mezistupeň mezi puškovým a samopalovým střelivem. Efektivní dostřel těhle nábojů je někde kolem 150 metrů. Většina dnešní přestřelek někde v Afganistánu probíhá na delší vzdálenosti. Případně se řeší situace, kdy je nepřítel zakopanej v baráku a ty potřebuješ dostatečnou palebnou sílu na to aby si ho z toho baráku dostal. Můžeš sice namítnout, že P90 je fajn na CQB ale nabíhat do baráku plnýho nepřátel a čistit ho místnost po místnosti je holá sebevražda. Zvlášť, pokud existuje reálný riziko IED (Improvised Explosive Device) a jinejch prasárej. Prostě vezmeš pěchotní družstvo a barák rozstřílíš zvenku na sr*čky. Na PDW těžko přiděláš 40mm granátomet aby si čmoudům poslal oknem prskavku ani z PDW neuděláš kulomet v ráži 7,62x51mm aby si provrtal čmouda i se stěnou. Pokud selže i to, tak 120mm střela z tanku, Hellfire vypálenej z vrtulníku nebo 2000lb JDAM shozenej z letadla vyřeší jakejkoliv problém se zakopaným nepřítelem.

Příkladem kompaktní zbraně na puškový střelivo může být KAC PDW (6x35mm)

Obrázek

nebo třeba LWRC PSD (6,8x43mm)

Obrázek

Krom bezpečnostních a policejních složek, zůstaly zbraně kategorie PDW více méně ještě záležitost různejch agentur ala Blackwater a spol.

V armádě se přišlo na to, že nač kupovat další drahou srandu (navíc v odlišný ráži), když medikům, radistům, NCO a dalším lidem stačí dát akorát karabinu (ala M4A1, G36C atd.). Problém s municí jsem zmínil, za další většina karabin, případně kompaktních verzí klasickejch pušek má i většinu dílů zaměnitelnejch s originálem. U M4 se uvádí 80% dílů shodných s M16. Usnadní to zásobování a rozhodně je to levnější než mít dva nekompatibilní zbraňový systémy. Nemusíš taky školit personál na jinej druh zbraně atd. Pokud by armáda měla něco takovýho zavádět, tak dneska se více méně všechno řeší modulárníma konceptama ala SCAR, Magpul MASADA/Bushmaster ACR a podobně - kdy máš jednu zbraň, s možností změnit ráži (většinou 5,56x45 a 7,62x51), s různou délkou hlavně, možností namontovat jinej druh pažby, případně dalšího příslušenstí atd.

FN SCAR

Obrázek

Magpul MASADA/Bushmaster ACR

Obrázek

Chceš klasickou dlouhou puškovou hlaveň? No problem. Chceš karabinu? Vyměníš za kratší a je to. Chceš změnit ráži? Vyměníš pár základních dílů a jedeš. Pořád máš jednu zbraň ale v několika variantách podle potřeby

http://www.youtube.com/watch?v=r_V2wvk2F6A

Pokud bych si já osobně měl zvolit zbraň pro použití jako v seriálu a měl si vybrat mezi PDW a klasickou puškou/karabinou, tak bych jednoznačně volil pušku. Koncept PDW možná nebyl ze začátku špatnej ale člověk musí brát, k čemu byly ty zbraně původně projektovaný. Chtít po nich něco víc nebo aby suplovaly něco co nikdy suplovat neměly - ala roli klasický útočný pušky jako ve Stargate je prostě hovadina.

Ještě abych zodpověděl tvoji otázku ohledně Counter Striku - záleží v jaký verzi. Já mám teda více méně zkušenost hlavně s 1.6. P90tka je ideální zbraň na spray and pray, případně na rychlej rush kdy na mapách jako Office naběhneš někde mezi nepřítele a na krátkou vzdálenost je díky kadenci a 50 nábojům v zásobníku pokrosíš. Problém nastává, když někdo bere P90tku jako hlavní zbraň na mapách kde se střílí na delší vzdálenost - např. Aztec nebo Italy (přístup k hostage pointu skrz schody) a sere se, že si je někdo jako já dává s M4 nebo AK47 :lol: Holt chyba v tom, že používaj zbraň na něco, na co nebyla určená ...

P.S. Žádnej náruživej hráč CSka nejsem ale na CONech se občas hraje :D
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Příspěvek 04.3.2010 06:57:11
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no nevím kam to dát ale pochlubím se svojí P90 na kterou sem hrdý nejen kvůli jejímu vzhledu ale taky i kvůli její výkonosti :

120% Pružina - Guarder
Přesná Hlaveň - Systema
Vysoko-Rychlostí motor - Systema
Ocelová Tryska - Guarder
Battery - 9.6 1700mAh

+ kovové předpažbí které sem v dílně upravil aby mělo 2 ris lišty na kterou sem dokoupil červený laser typu "A4"

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 04.3.2010 20:25:10
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá hezky... Kolik tě ten komplet stál?
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 04.3.2010 21:29:53
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
P90 Marui - 3000,- (byla ve slevě na morrisu)
Laser - 1000,-
Svítilna - 1000,-

Ubgrade :
120% Guarder - 300,-
Hlaveň Systema - 150,-
Tryska Guarder - 180,-
Baterky - 950,-

Takže pokud umím dobře počítat a z té hodiny spaní v matematice sem si něco odnesl :D tak to dělá celkem 6580 =O

a to nepočítám 3 hodiny práce v dílně na druhé ris liště kterou sem vyměnil za flašku rumu kámošovy který má tu samou P90. Takže jsem si vzal do dílny předpažbí, vyvrtal tam díry, vyřezal závit, sehnal si šrouby a přidělal 2 ris lištu..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 05.3.2010 08:36:08
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a to ti mechák vydrží 120 pružinu... mě ho rozmlátila...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 05.3.2010 11:35:19
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No zatím drží a to sem sním byl už na 3 akcích a střílel sem o sto šest. A znám borce co tam má 140 a valí si to taky bez problémů.
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 05.3.2010 16:08:56
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to jsem měl asi extra pech, páč mě se rozmlátil už při první akci...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 05.4.2010 15:18:04
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chlapi, když jsme u těch P90, tak se taky přidám.

Scháním P90 do MAX 4000 - to už je opravdu strop. V podstatě jedinou podmínkou je mít integrovaný kolimátor, jiné prostě neberu.

Udělal jsem si tady takový menší výběr:

1, Classic Army, Sportline, 300 kulí zásobník
- cena 3700,- Kč, integrovaný kolimátor, celoplast
http://www.armymarket.cz/p90-slv-ca-d1786


2, KSP-90TR s tlumičem a kolimátorem, polokov, 68 kulí zásobník
- cena 3300,- Kč. obsahuje baterku, nabíječku, a úsťovka 400FPS je krásná. ALE! Problém je tlumič - podl videa na youtube, jde dát pryč, ale nemyslím si, že to pak bude přesné, když tam bude jen taková rourka. Není tam prostě zakončení, když se sundá tlumič.
http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=viewProd&productId=1373


3, China P90 ST, integrovaný kolimátor, polokov, 68 kulí zásobník
- cena 3200,- Kč, má úsťovku 120m/s což je opravdu dobré (v poměru cena / výkon), obsahuje nabíječku i docela slušnou baterku.
- V podstatě je výběrem asi nejlepší, ale klade se otázka - jak kvalitní bude, a jestli není zásobník 68 malý.
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1337


Pište své názory, díky.

Zbraň hodlám kupovat v červnu, na nározky :)

Nedávejte sem Tokya za 6 litrů, zbraň bude jen na občasné střílení, nejsem v žádném AS týmu, takže zdůrazňuji max 4000, spíše 3000, podmínka je integrovaný kolimátor.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 05.4.2010 15:51:08
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já mám tu CA a nemůžu si stěžovat... Jenom ten točák mě sral.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 05.4.2010 16:41:45
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak přesná je dost, mě tlumič akorát překážel.... zásobník na 68 kulí... já mám tři a stejně sebou radši tahám náhradní kuličky, měl jsem i točák, ale už dva se mi posra*y, takže si radši nechám tlačáky... Já mám teda tu od Tokia a nemůžu si ji vynachválit... Základ je sice slabší, ale jak se do toho dá trocha upgradu, tak je to cajk... moje rada: Jestli s ní chceš jen tak střílet, ale spíš ji mít na okrasu, bral bych tu od číny a koupil bych k tomu další tlačáky...znám spoustu lidí co mají čínu a sou s ní spokojený...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 05.4.2010 16:49:13
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tu od Classic Army ani moc nechci, třeba si ji nemůžeš vynachválit, ale je to přecejenom celoplast, a úsťovka 95m/s oproti konkurenci je slabší.

A neříkám, že jí chci mít jen na okrasu, samozřejmě s ní střílet budu, ale opravdu jen s kámošema, případně občas na nějakou akci, ale často ne, jak jsem řekl, nejsem v žádném týmu a ani neplánuji.

Jak můžeš vědět, že přesná je dost, jestliže máš Tokyo? Mluvím, o tom, že když se sundá ten tlumič, není tam žádná uzávěrka, prostě jen rourka.

U číny říkáš, že jestli spíše na občasné postřílení a dekoraci tak mám brát ji - a proč ne rovnou na normální použití? Jak jsem řekl - je to polokov, a vnitřek má taky kovový, takže by měla být vcelku dobrá - má to být teda narážka na to, že číny nedělají kvalitní zbraně?

Je to pro mě důležitý, nechci koupit nějaký šrot, za který vyhodím tři litry, a nebude to ani pořádně střílet, případně se to odj*be za měsíc.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 05.4.2010 17:12:23
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to pochopil tak, že hodláš párkrát do roka někam zajít a jinak ji mít prostě jako výstavní model schopný někdy přejít do akce...

add přesnost: No já nevím, mám tu od TM, ale předpokládám, že ten základ bude jaksi stejný...

add Čína: No China gun je hlavně označovaný jako dekorační model... to byla jenom taková poznámka... btw: Všechno je dneska z Číny... :)
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 05.4.2010 17:16:25
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak co se týká úsťovky jde o to kolik by si tak chtěl???
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 05.4.2010 17:17:59
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pochopils správně.

Ok, Čína je třeba dekorace, ale to jsou všechny levnější softky. Jsou to dekorace s garanci střelbyschopnosti. - ale vnitřek mají vybavený.

K úsťovce - no, o to ani nejde. Chci jednoznačně P90, s kolimátorem, a za slušnou cenu, takže si nemám jak extra vybírat, ale jestliže mou vybrána P90 má úsťovku 120 m/s a druhá 90m/s logicky vezmu tu lepší, ne?
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 05.4.2010 17:26:00
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No a máš vybráno, tak co stále řešíš?

Příspěvek 18.4.2010 20:31:43
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidi sháním kovový tělo pro P90, nemyslím předpažbí, ale tu část kde je uložený mecháč a spol... musí být kompatibilní s Tokio Marui... díky a tip...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 18.4.2010 20:34:56
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mark Jackob: Tak to leda jen nějaká fan tvorba, P90 v reálu není celokov, tak pochybuji, že v softu ji takhle najdeš.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 18.4.2010 21:02:06
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nevadí... Ale já měl pocit, že v reálu celokov je... zajímavý...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 18.4.2010 21:06:00
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Není, některé částí jsou sice z kovu, ale je to víceméně jako u softek. Tzn. kolimátor a hlaveň budou kovové, zbytek nějaký zesílený polymer.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 18.4.2010 21:12:21
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na druhou stranu je to praktičtější z hlediska úspory váhy a materiálu...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 18.4.2010 21:15:40
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to samozřejmě, to byl taky účel.... :wink:
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 20.4.2010 22:36:01
Johny.D Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To že se zbraň prodává s dekorační slevou neznamená, že si ji můžeš doma vystavit a dívat se na ni. Tímhle se prodejce pouze pojistí proti případným reklamacím.
k těm p90 mám doma rovnou obě.
Classic army (sportline series) verze s vestavěným kolimátorem.
klady a zápory
-kolimátor velmi nepřesný pouze dva body jasu.
-plastová ložiska v mechu
-kola velmi nekvalitní
-hlava + válec taky nekvalitní
+- pružina M90
-špatná aretace hop up
-točný zásobník (samozřejmě jde změnit za tlačný)
-po pár akcích přestala střílet na semi
-nesedí osa trysky z osou hop up (3 lidi potvrdili)

čína verze TR (s ris lištou bez kolimátoru)
+kovová ložiska
+pružina M100
+tlačný zásobník
+přední část z kovu
-litá kola
-hlava + valec

S tim kolimatorem muže někdo nesouhlasit, ale ad si pak od někoho pujčí p90 s eotechem nebo acogem a porovná přesnost střelby.

Příspěvek 21.4.2010 09:33:28
CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě ta P90 od CA fungije dobře.
kolimátor - dá se podle něj střílet, teda pokud netřílíš na delší vzdálenost
pružina - mám M90, mezi M90 a M100 moc velkej rozdíl není, přeci jenom je to zbraň na CQB
kola - CA jsou dost odolný v M16 mi bezproblémů základní kola tahaj 130 Guarder

Je ale pravda, že vzduchotechnika a tryska by ctěli vyměnit a hlavně vyměnit trn nevim jestli je tam i teď, ale já tam měl v základu plastovej.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Příspěvek 21.4.2010 18:50:38
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JohnnyD - zajímavé, ty si koupíš sportline, a nadáváš na to, že je to uvnitř nekvalitní a všechno plast, přičemž právě to je sportline. A vyhodit za něj 3700 (levněji jsem nenašel), je docela šílené.

Co se kolimátoru týče, souhlasím, nemám sice od CA ale ten kolimátor je ku*va nepřesný, jestliže střílím na blbých 10 metru, střílí asi o 10 cm výše, a 6cm na strany. Proto jsem jej vypnul, a střílím pouze přes kolimec, bez reddotu. Po troše tréninku s ním dokážu zaměřit hodně přesně.
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 21.4.2010 20:13:44
maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nadáváte na kolimátor, ale beztak jej ani nemáte seřízený...Zajímavé, že jsem měl Marui P90 s kolimem a poté i CA Sportku s kolimem a žádného problému. Jestli chceš trefit desetikačku kolimátorem, tak jsi vůl-stačí že se trefíš do hrudníku ne?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Sháním...

cron