Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Oblečení ze Stargate

Oblečení ze Stargate

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.2.2006 16:53:19
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kde by se dalo sehnat oblečení co nosí SG-Teamy? Nebo... kde bych asi tak věděl, ale jaky jsou označení nebo názvy jednotl. součástí.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 13.2.2006 01:18:59
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SG-1 Tillion píše:
Kde by se dalo sehnat oblečení co nosí SG-Teamy? Nebo...
Podle mě stačí zajít do jakýhokoliv army shopu. V Atlantis je to trochu složitější, protože většinou nepoužívají klasický woodland nebo desert maskáče, ale tipoval bych, že ty modrý stejnokroje, co nosí Shepperdův tým budou nějaký letecký mundůry ("mundůry" zbytku osazenstva Atlantis jsou asi vycucávka z prstu návrháře kostýmů, takže pochybuju, že by se daly někde sehnat).
Nášivky - to bude ten pravej oříšek. Daj se někde sehnat? Ještě jsem po tom nějak zvlášť nepátral, ale nezdá se mi, že by výrobci seriálu pominuli takovou možnost přivýdělku, určitě nejsem jedinej magor, co by si jima pošil oboje maskáče, co má doma... :lol:

Příspěvek 13.2.2006 06:44:50
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nášivky a nějaké ptákovinky seženeš tady a není to ani drahý
http://fanklub.sg1.cz/katalog.php
Za blbost se platí.

Příspěvek 13.2.2006 13:24:42
Anubiss Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 166
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hezky, asi ulehčím peněžence. Ještě by to chtělo hrnky SG :c)
Obrázek

Příspěvek 16.3.2006 18:29:43
Palka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravim,

už jsem hledal snad všude ale nemůžu najít vůbec zádný oblečení z sg1. Snad jen ty nášivky. Nevíte jestli jsou to orig vojenský věci nebo je to šitý pro sg?? a nevíte kde by se daly sehnat střihy na tenhle typ oblečení??

Příspěvek 16.3.2006 18:36:46
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ta nášivka Atlantis je fakt hezká :wink:
Siriusi dík za link
Obrázek

Příspěvek 16.3.2006 18:43:14
DEjv Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Bydliště: Cheseaux
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kámoš si nechal ušít bundu z Atlantisu ak nosí Shep a vypadá to docela dobře a ani to nebylo drahý jen prostě vytisknul obrázky ak na něm ta bunda vypadá voni si kámoše přeměřili a asi za tejden nebo dva měl SGA bundu :D :D

Příspěvek 16.3.2006 19:02:59
1shark1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 128
Bydliště: Mimoň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fotka bys neměl? Chtěl bych vidět, jak to vypadá :wink:
Obrázek

Příspěvek 16.3.2006 19:53:14
Palka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To by mě taky zajímalo - myslíš tu modrou?? a zeptej se kolik to stálo - to nechal dělat u někoho známýho??
O'Neill: "You heard me, I said Kree!"
--------------------------------------------
O’Neill: „Ok, fine. We made a mistake... a big mistake. And we’re very, very sorry. But we also saved your little grey butts from the Replicators, and now we want your help

Příspěvek 16.3.2006 20:02:36
Oblaty Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 41
Bydliště: Topolcany - Slovakia - Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No joo, nemal by si obrazky?? moc by ma to zaujimalo :D

Příspěvek 17.3.2006 12:27:44
Thorovo kladivo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 437
Bydliště: přechodně okres NJ a Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
DEjv píše:
Kámoš si nechal ušít bundu z Atlantisu ak nosí Shep a vypadá to docela dobře a ani to nebylo drahý jen prostě vytisknul obrázky ak na něm ta bunda vypadá voni si kámoše přeměřili a asi za tejden nebo dva měl SGA bundu :D :D

to by mě taky zajímaly podrobnosti např. kolik, jaký materiál a tak
Kdo ví, že nic neví, ví víc, než ten, kdo to neví.

Mám si dát ještě jedno pivko nebo ne? Břicho říká že jo,hlava že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí...

Příspěvek 17.3.2006 16:23:46
Johnyf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vsechny vystrojni soucastky, nasivky, znaky a postupy jsou dle predpisu americke armady. Podobne je to u vetsiny americkych filmu, kde se v dobrem svetle ukazuje americka armada. Takove filmy armada vzdy podporuje, poskytuje jim techniku, obleceni a technickeho poradce, ktery dohlizi na dodrozovani predpisu, tak aby vse vypadalo co nejrealneji.
Ja se v tech US vecech moc nevyznam ale neco bych prece jen dal dohromady.
V SGC operuje jak USAF, tak USMC. Podle toho vetsinou nosi i uniformy. I kdyz obcas nosi veci, ktere by nemeli. Nevim, podle ceho se rozhoduji pri vyberu uniforem.
Naledujici text se tyka SG-1. Na mise nejcasteji nosi zelene letecke kombinezy CWU-27/P. Obcas je nosi i v cernem nebo tmave modrem porvedeni. Tyto kombinezy take vzdy nosi na palube lodi a ve stihackach. Pokud jdou na misi, kde predpokladaji vyskyt poustnich oblastni, nosi uniformy v maskovani 3-color desert. Obcas take nosi MARPAT, coz uz ale uplne nesedi, jelikoz MARPAT je maskovaci vzor USMC a USAF ho nenosi. Pak tu jsou jeste ony zminovane Woodlandy ale ty uz na nich v podste neuvidite, jelikoz tento vzor jiz pred par lety nahradili novejsi. V US Army, potazmo USAF se sice jeste obcas objevi ale v serialu uz snad ne.
A kdyz se podivame na ostatni SG tymy, tak ti vetsinou nosi prave MARPAT, coz znaci, ze jsou prislusnici USMC.
Pokud bys shanel nasivky, tak v zahranici se daji sehnat vsehny, ktere se kdy v serialu vyskytli i ty, ktere ani nebyli videt. Od klasickeho znaku USAF, prez znaky vsech SG tymu, znak Zeme, nasivka Promethea, Daidala, pilot F-302 az po nasivky jednotlivych letek F-302. Nedavno jsem narazil na jednu stranku, kde prodavali stovky nasivek z SG. Ruzne velikosti, barvy, vsechny mozne, ktere jsem uvadel vyse. Ale uz si nepamatuji, co to bylo za stranky.
Samozrem vsichni nosi take taktickou vystroj ale jak uz jsem psal, v US se moc nevyznam, takze vam nepovim, jake nosi takticke vesty, pouzdra na pistole atd.
Jinak jeste, na zakladne a nekdy i pri misich nosi zelene kalhoty a zelenou bundu, nevim presne typ, nechtelo se mi to hledat ale jsou slusive... hlavne na Sam.

Taky jsem jeden cas uvazoval, ze si poridim nejaky slusivy SG oblecek ale nejak neni prebytek penez. Ale porad o tom jeste uvazuju. Urcite by to nebyla SG-1, proteze ta je jen jedna :), ale napr. SG-6. Bylo by potreba tak 15 000Kc aby to bylo co k cemu a kdyz uz bych to delal, tak bych to opravdu chtel mit poradne. Na sebe bud CWU-27/P nebo MARPAT BDU, nasivky dle predpisu a zarazeni k jednotce. Taktickou vestu, samozrjme presne ten typ, co nosi v serialu + vsechny sumky a pouzdra co nosi, batoh atd.. Prislusnou pokryvku hlavy a samozreme ty super slunecni bryle, co vzdy nosi. Uz jsem je na nich nejaky cas nevidel a nemam u sebe moc dilu, takze se nemuzu podivat, co je to za typ ale taky budou stat urcite par tisic.
Vetsina tech veci se da koupit na eBay, ruzne po bazarech na internetu nebo v zahranicnich obchodech. Shaneni zebre jiste hodne casu a usili ale dase to vsechno sehnat.

Omlouvam se za dlouhy text ale kratce psat neumim.

Příspěvek 17.3.2006 16:45:47
Johnyf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nasel jsem tu stranku s nasivkami.
http://www.patchdistributor.bizland.com/sgpatch.chtml

Cena vetsinou kolem $8.
Ukazka:
Obrázek

Příspěvek 17.3.2006 16:54:37
PHOENiX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: planeta Nymfomanek [Red Dwarf]
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zda se mi to nebo ten deadalus vypada jako 302jka??
Obrázek

Příspěvek 17.3.2006 17:22:55
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
PHOENiX píše:
zda se mi to nebo ten deadalus vypada jako 302jka??


Nezdá...

Příspěvek 17.3.2006 17:25:07
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.patchdistributor.bizland.com/sgpatch.chtml



Docela solid link.. :wink: :thumright:

Příspěvek 17.3.2006 17:34:23
Jamesonkkk Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 350
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Johnyf píše:
...
Tak tomuhle se říká správný příspěvek. K věci, informačně bohatý. A těch pár překlepů se dá tolerovat. Takže BRAVO :thumleft:
So say we all.
Obrázek

Příspěvek 17.3.2006 17:54:48
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na ten nějakej krásnej obleček bych šetřila hooodně dlouho :-/. Možná by vyšlo levněji vystudovat švadlenu...:-/.

Ovšem ta stránka je fakt hustá...tam maj všechno možný (i nemožný (příšernosti :))). To by se teoreticky i dalo udělat ručně.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 17.3.2006 21:27:23
Palka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo tak to bylo super jenže mě by právě zajímala ta bunda na ní nikde nemůžu přijít
O'Neill: "You heard me, I said Kree!"
--------------------------------------------
O’Neill: „Ok, fine. We made a mistake... a big mistake. And we’re very, very sorry. But we also saved your little grey butts from the Replicators, and now we want your help

Příspěvek 18.3.2006 01:42:50
Johnyf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
TAKZE... hledal jsem, dlouho... strasne dlouho, ale nasel jsem (doufam, ze to nekdo oceni)
Vetsina tech veci, co se v SG-1 nosi je dost nestandarti a tezko sehnatelna. Zacnem vybavou SG-1.

Zacnem tou bundou. Myslel jsem, ze na off-world mise nosi hlavne ty kombinezy ale spletl jsem se, ty nosi v podstate jen na lodich a v F-302. Jinak vsude nosi G-8 WEPS Jacket v zelene barve. Je velmi tezko k sehnani. Ja jsem ji nikde primo prodavat nenasel a to jsem hledal opravdu hodne. Jinak cena se pohybuje okolo $100.
Obrázek

Kalhoty nosi nejake olivove, nevim presne jake. Ale da se sehnat hodne podobnych.
Pod G-8 nosi cerne tricko s kratkym rukavem. Sam nosi casto z dlouhymi rukavy.

Boty jsou Magnum Hi-Tech, pripadne by se dali pouzit i Magnum Responce. Cena cca $60.
Obrázek

Bryle se nosi ruzne ale ty o kterych jsem mluvil, co nosi Jack, ty jsou MEC Cirgue Glacier. Velmi tezko sehnatelne. A nevim kolik stoji (asi hodne).
Obrázek
Obrázek

Taktickou vestu maji uz nekolik hodne sezon stejnou. Blackhawk Omega Vest medic/utility. Da se sehnat jak v cernem, tak v olivovem provedeni. Blackhawk ma zastoupeni i v CR, takze sehnat nebude problem. Cena neni ani moc vysoka $120.
Obrázek

Pod vestou je podveseny klasicky LC-2 pasek, na nem dve feliny a M9 Bayonet (ten stoji cca $50).
Obrázek

Pistoli nosi ve stehnnim pouzdru Blackhawk Drob Leg Tactical Holster pro M9. Cena $60.
Obrázek

Na druhe noze maji pouzdro na dva zasobniky P90, opet od Blackhawku, typ P90 Drop Leg Magazine Pouch. Cena $50.
Obrázek

Na rukou nosi Nomexove rukavice.
Obrázek

+ dalsi veci...

Takovouhle vybavu ma pravdepodobne vetsina SG tymu az na SG-3, SG-6 a SG-12, kteri patri pod USMC. Ti nosi standartni usmc MARPAT. Co jsem se tak dival, tak Woodlandy zahodily teprve nedavno ale hlavne ze zahodili :).

A tuhle taktickou vestu. Mel jsem nekde napsane, co je to za typ ale jaksi jsem to potratil.
Obrázek

Na zaver jeste ta Nomexova kombineza CWU-27/P. Je od firmy PROPER a stoji cca $45.
Obrázek

Obrazky uz se mi nechtelo nijak upravovat, tak to musi stacit takhle.

A kdyby byl zajem, hlavne ze strany adminu, pokusil bych se udelat clanek o vystroji SG jednotek. Vzdycky nejaky obrazek ze serialu a rozepsane, co ma na sobe a pridane detailni obrazky soucastek. To vse samozrejme pekne graficky sladene.

Dalo by se toho najit jeste mraky ale je to na dlouho :? .
Naposledy upravil Johnyf dne 18.3.2006 10:24:32, celkově upraveno 2

Příspěvek 18.3.2006 02:40:31
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Johnyf :shock: :thumbsup: Klobouk dolů. Vyčerpávající. A příšerně drahý...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 18.3.2006 11:28:34
Palka Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jooo tak to je naprosto super ted ještě sehnat dost peněz
O'Neill: "You heard me, I said Kree!"
--------------------------------------------
O’Neill: „Ok, fine. We made a mistake... a big mistake. And we’re very, very sorry. But we also saved your little grey butts from the Replicators, and now we want your help

Příspěvek 18.3.2006 12:13:51
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já bych spíš potřebovala oblečení z Atlantis, ale to by chtělo nějou šusťákovku a pak to dát někomu přešít. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 22.3.2006 18:31:02
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nějakej kompletek ve stylu Shepp....nooooooo, bych si dal líbit. :wink:

Příspěvek 22.3.2006 18:38:58
Dwayne Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 109
Bydliště: Navo Lanteus
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ten nápad s tim seznamem oblečeni je dost dobrej nápad. dobrá práce

to johnyf: nehodil bys sem please odkazy na stránky kde ty věci prodávaj? začal jsem si plánovat menší nákup :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Sháním...

cron