Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Sháním... Oblečení ze Stargate

Oblečení ze Stargate

sháníte něco ohledně Stargate? Zkuste to tady...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 09.1.2007 13:30:36
Arianus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 58
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, nejde registr, tak to dám za kámoše.
Pokud jde o US nášivky letectva, tak mám velmi dobrou možnost sehnat jakékoliv nášivky USAF, včetně NCO nášivek hodností. Cenou bych to dávala tak okolo 35kč za nášivku. Tak kdyby byl zájem ;) Napište.
rdarion@centrum.cz
Obrázek
NCIS SAN DIEGO - 1X02 MISTAKES ... NEBUDE :(

Příspěvek 22.1.2007 19:54:46
Metelo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Slovakia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Take oblecenie by sa siklo, asi si ho objednam... :wink:
PONUKAM
SG1_1-10 Seriu Anglicky s titulkami
SG1_1-6 Seriu s CZ dabingom
SGA_1-3 Seriu Anglicky s titulkami

Příspěvek 08.2.2007 15:29:00
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Arianus píše:
No, nejde registr, tak to dám za kámoše.
Pokud jde o US nášivky letectva, tak mám velmi dobrou možnost sehnat jakékoliv nášivky USAF, včetně NCO nášivek hodností. Cenou bych to dávala tak okolo 35kč za nášivku. Tak kdyby byl zájem ;) Napište.
rdarion@centrum.cz

Tak to zkusím touhle cestou ... psal jsem na mail, že bych měl o nějaké nášivky zájem, ale bez odezvy :( takže je, nebo není možnost od tebe ty nášivky sehnat? A když, tak konkrétně jaký? :stavka:

Příspěvek 08.2.2007 16:27:28
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mno, to to myslite vazne s tim oblecenim? ja bych si v tom pripadal trapne, ale ty zajimavy brejle bych si koupil :)
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 10.2.2007 20:13:36
Arianus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 58
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Clovícek píše:
Arianus píše:
No, nejde registr, tak to dám za kámoše.
Pokud jde o US nášivky letectva, tak mám velmi dobrou možnost sehnat jakékoliv nášivky USAF, včetně NCO nášivek hodností. Cenou bych to dávala tak okolo 35kč za nášivku. Tak kdyby byl zájem ;) Napište.
rdarion@centrum.cz

Tak to zkusím touhle cestou ... psal jsem na mail, že bych měl o nějaké nášivky zájem, ale bez odezvy :( takže je, nebo není možnost od tebe ty nášivky sehnat? A když, tak konkrétně jaký? :stavka:


:oops: :oops: Sakra :) Bylo vzato na vědomí, ale zapadlo.
Spíš řekni o co bys měl zájem, a to se sežene.
Obrázek
NCIS SAN DIEGO - 1X02 MISTAKES ... NEBUDE :(

Příspěvek 13.2.2007 18:36:31
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak pro začátek třeba tohle?
... sice ji mám připravenou k vyšití, ale nemůžu se dokopat to někam odnýst ...Obrázek
... a co třeba odznaky? Ty by se daly taky sehnat?
Naposledy upravil Clovícek dne 15.2.2007 21:54:22, celkově upraveno 1
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 13.2.2007 21:37:03
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja bych si chtel nekde sehnat ty cerny uniformy co maji v nekterych dilech 8)
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 22.2.2007 17:18:57
Arianus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 58
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Clovícek píše:
tak pro začátek třeba tohle?
... sice ji mám připravenou k vyšití, ale nemůžu se dokopat to někam odnýst ...Obrázek
... a co třeba odznaky? Ty by se daly taky sehnat?


Tohle žel není oficiální USAF nášivka, ale jen SG tream
Odznaky? Myslíš ty na slavnostní uniformu, co měl Hammond, Landry atd.?
Obrázek
NCIS SAN DIEGO - 1X02 MISTAKES ... NEBUDE :(

Příspěvek 23.2.2007 20:14:55
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj - zrovna tyhle odznaky jsem měl na mysli :P jinak USAF má tu nášivku dost podobnou - není kulatá a je tam krom toho motivu ještě nápis ... jen jsem nějak nestáhnul obrázek :oops:

Příspěvek 24.2.2007 10:41:32
Igoreso Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hraji Paintball a chtel bych komplet obleceni z SG1 ,jen kde ho sehnat :(

Příspěvek 02.4.2007 16:16:32
Shep Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sokoro píše:
mno, to to myslite vazne s tim oblecenim? ja bych si v tom pripadal trapne, ale ty zajimavy brejle bych si koupil :)

No jako, určitě v tom nebudem chodit do školy nebo do práce, nebo třeba na ples, ale mit to doma, to by bylo super :twisted:
Oneill: Co chceš?
Apophis: Žít.
Oneill: V tom ti nepomůžu.
To je mezi tebou a tvým bohem.
Oh, počkej!
Ty jsi tvůj bůh!
To je problém.

Příspěvek 12.5.2007 14:28:21
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tu bundu jak o ní byla diskuse na 2. stránce tohoto tématu, bych si koupil, ale nevím jak tam jsou číslovaný ty velikosti.
tady je stránka ještě jednou
http://www.dickiesonline.com/pJT15test.html

Pokud někdo ví, tak to sem prosím napište.

Příspěvek 27.5.2007 11:21:43
Shep Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
škoda že neumim šit :(
Oneill: Co chceš?
Apophis: Žít.
Oneill: V tom ti nepomůžu.
To je mezi tebou a tvým bohem.
Oh, počkej!
Ty jsi tvůj bůh!
To je problém.

Příspěvek 27.5.2007 16:05:33
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych se v oblečení s SGA vubec nestyděl pravě naopak všude bych ho nosil a chlubil se to přece jen tak každý nemá!!! :D :D
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 06.7.2007 11:22:07
Shep Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-ara :arrow: nášivky ti prodaji aj tak, ale trička jen když si člen.

EDIT: Těch citací tolik být nemusí. Viz. pravidla. WiX
Oneill: Co chceš?
Apophis: Žít.
Oneill: V tom ti nepomůžu.
To je mezi tebou a tvým bohem.
Oh, počkej!
Ty jsi tvůj bůh!
To je problém.

Příspěvek 14.7.2007 23:13:29
Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čau, potřeboval bych kompletní oblečení ze StarGate (bez plnepolni samozdřejmně) a jelikož je toto téma hodně přecpany mohli by jstě mne do kupky dat linky kde si to mužu vše objednat ?? Díky moc
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Příspěvek 15.7.2007 00:00:00
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A DOST!!! OKAMŽITĚ PŘESTAŇTE!!! :evil: :evil: :evil:
Tohle mažu a jestli máte další choutky, tak sobě do pošty...ALE TADY NE!!! :evil:

EDIT:
TO SI SNAD DĚLÁTE SRANDU!!! NECHEJTE TOHO A HNED!!! :!:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.7.2007 00:19:50
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Proč byly smazány příspěvky bez sprostých slov a příspěvky o SG oblečení?
Všechno se smaže a jeho idiotská žádost se nechá, včetně chyby(ano opravdu tomu rozumím a řikám chyby) o plné polní, kterou prostě SG-1 nemá, protože nic takového ne-existuje?

Jak už jsem psal at si sežene cokoliv v barvě Jeep Olive, G-8 bundu(dosti těžko sehantelnou.
Ale stejně budu smazán, jelikož jsem napsal "idiotská žádost" což ačkoliv je to pravda zdejší forum nepřekousne.

On kdo bude cokoliv chtít vědet se mi ozve...

Tar-aro ted jen máčkni na ten křížek a neboj o ostatní je postaráno :)

Příspěvek 15.7.2007 00:23:03
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack_xy: Ty se opravdu ptáš, proč jsem to smazala??? To myslíš vážně? Nadávání, vyvolávání flameu ... nic ti to neříká... a žádná užitečná informace tam nebyla, jen výsměch. Jestli máš takovéhle choutky TAK JDI JINAM!!! :evil:
A máš-li nějaké připomínky, tak mě do pošty!
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.7.2007 00:27:23
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Ehm... ty se vyznáš v US výstroji?To že jsou tam slova kterým nerozumíš nezanemá že to není název vesty, což on sháněl.To samé barvy jejich kompletu, název bundy a dokonce i odkaz(dokonce ta y vtom vláknu stačí kliknout dole na číslo) kde najde zbylé informace...

Takže jsem mu vlastně dal všechno...Ale zapomněl jsem že ON PAN ADMIN chce aby tudle věc udělal nekdo jiný a pěkne mu to sem napsal..

A že nadávám?Jsem holt jiný ale on jestli todle fakt žádá tak pošuk opravdu je, ovšem ty máš moc a ty jsi zákon a víš že je to jinak...

Příspěvek 15.7.2007 00:28:22
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jacku, to stačí. Nechápu tvou potřebu začít nadávat lidem , které jsi v životě neviděl a urážet. Osočit se na člověka proto, že se na něco zeptá, je idiotské. Už mě začínáš štvát, jak jediná náplň tvých příspěvků obsahuje jenom nadávky a výsměch. Pokud se neumíš vyjadřovat normálně, tak radši mlč. Na to, abys veřejně urážel člověka, který neběhá s airsoftovkou po lese (haló, je to většina) a zase tak moc třeba o armádě a výbavě neví, nepotřebuješ fórum. Jdi ven a řvi na každého člověka, kterého potkáš. Sem to netahej. Napsala bych ti SZ, ale oba víme, že jsi akorát pako, které si mele svou.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.7.2007 00:32:15
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack_xy: Hmm, jasně, takže tvůj úžasný příspěvek plný výsměchu tam mám nechat, protože tam jsou tři slova dobře... tak to ne. Jestli chceš, aby tam tvůj příspěvek zůstal, tak ho napiš normálně. Víš, co to znamená? - SLUŠNĚ!
A upozorňuju, že jakýkoli další příspěvek, který nebude k tématu (a slušně), mažu a nadávat si můžeš jak chceš!
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.7.2007 20:42:53
Scud Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už mám téměř kompletní výstroj mariňáků z Daedala... digital metro kalhoty a blůza, Taktická vesta, pásek, kanady (new infantry combat boots) stehenní pouzdro mi ještě chybí a baret mám, ale nenosím. :) jinak AEG p90 od marui vlastním taktéž :)

Příspěvek 29.7.2007 12:24:28
kruta Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
cau shanim cernou taktickou vestu jak ma SG-1 jeden cas ji meli na
www.morriscz.cz
ale ted tam nejni a nikde jinde sem ji taky nenasel,jo a pouzdro k zasobnikukm pro P90 prodavaj na
www.army-shop.cz


EDIT: Odkazy vedoucí mimo doménu sga-project.com zde dáváme do CODE. Pomeranc

Příspěvek 20.9.2007 13:29:30
KeXo Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Trnava, SK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kruta píše:
cau shanim cernou taktickou vestu jak ma SG-1 jeden cas ji meli na
www.morriscz.cz
ale ted tam nejni a nikde jinde sem ji taky nenasel...

Original sa da u nas na slovensku zohnat v serii predajni MUNICAK (predajna airsoft, paintball a army tovaru). Je to original vesta Blackhawk typ: Omega medic, cena okolo 6.000,-Sk. Tu je odkaz na original:
http://www.blackhawk.com/product1.asp?P=30VT08&C=C1131

Inak je dost smutne ze na strankach
www.blackhawk.cz
sa neda zohnat, co by si mal jednoduchsie.

Dalsia moznost ako ju zohnat, je dat si ju usit ako som urobil ja, kedze ta cena za original sa mi ani trochu nepacila. Ja som dal za usitie 1.500,-Sk + nejake vrecko na zadny nosny system navyse za 150,-Sk. ked som ju ukazal kamosom, tak mi neverili ze to neni original. Kvalita aj prevedenie je na moc vysokej urovni. Len to chce dodat krajcirovi (lepsie brasnarovi) kvalitny strih, ktori som si robil sam, podla originalnej predlohy.

Momentalne mam doma viac taktickych viest (4ks), ale co sa tyka tejto, tak ju povazujem za jednu z najlepsich. Jedine na celovikendove akcie pouzivam modularnu, kde sa daju vrecka prisposobovat vzdy konkretnej misii.

Igoreso píše:
Hraji Paintball a chtel bych komplet obleceni z SG1 ,jen kde ho sehnat :(

Aj ja sa venujem Paintballu co ma dohnalo k tomu sialenstvu si zadovazit komplet vystroj v tomto duchu, kedze ten serial totalne fetujem. Pokym nechces vsetko original, tak sa to da napodobit celkom slusne. Nic proti originalu, zozenes aj ten, ale ako som uz hore pisal vesta 6litrov, topanky napodobne, okuliare4,5litra, bunda nejdem ani pisat nehovoriac ze sa da zohnat naozaj len z Ameriky. Ja som volil teda volbu ciastocnej improvizacie, teda aspon tam kde su neni rozdieli tak na oko vidiet. Napr. obuv mozes pozuit hocijake kanady, alebo pohodlnejsiu zasahovu obuv. Original M65 olivove nohavice nemas problem kupit u Vas v Army-Shope za nejakych 1.200,-Kc. Tu je odkaz:
http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=799&prevaction=category&previd=22&prevstart=0

Daju sa zohnat aj drahsie bojove, alebo lacnejsia replika, vsetko na povodnych strankach. to iste plati o bajonete M9, bud lacna na nerozoznanie (aj po kvalite) replika:
http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=3124&prevaction=category&previd=26&prevstart=0

alebo drahsi (aj ked nie moc drahy, kedze o tisicku zlacnel) original. Mal som aj kopiu a nevidim v tom rozdiel.
Bunda Ti staci vybrat si hocijaku FlightJacket kedze znacna cast je schovana pod vestou a nasivky na rukavoch spravia svoje. Siltovka neni problem, ako aj doplnky ako opasok, polna flasa, atd... Mne momentalne kazi image uz len zbran v style G36, co sa uz coskoro zmeni kedze konverzia paintballove A5ky na P90 je uz pred dokoncenim. No a este sa chystam po skusenosti z vestou dat si usit aj tu WEP bunnu... podla originalu (momentalne davam dokopy strih podla ziskanych podkladov).

Ono uz v tom az tak moc nehravam kedze som sa prisposobil teamovej ACU rovnosate, aby som nekazil a netrhal partiu, ale rad v tom chodim do prirody a na treningy :wink:

Edit by Tar-ara: Všechny externí odkazy do code.
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Sháním...