Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Battlestar Galactica a Caprica 4x14 Blood On The Scales

4x14 Blood On The Scales

Cyloni byli vytvořeni člověkem, stroje které měli pomoci lidem se vzbouřili...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 08.2.2009 15:37:18
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně má god pořádnej názor!! :lol:

Jojo, bylo to super, ale kdyby Gejta neměl tolik lidí, kteří váhaj nebo nejsou úplně tak oddaní, tak to mohlo dopadnout jinak, viz Hot-dog :wink:

Bych řekl, že Tyrol našel jen nějaký trhliny... ale zase na druhou stranu z toho neunikal vzduch, tak nechápu k čemu jsou tyhle trhliny uprostřed lodi :lol: možná sabotáž? :lol: ale beztak to opraví nebo v posledním díle zničí Galacticu podobně jako Pegasus a všichni buď zemřou nebo se usadí na nějaké planetě a budou dál žít v pohodě... (vlastně o tom zbytku Cylonů jsme už pěkně dlouho neslyšeli, vždyť už nemůžou vědět, kde jsou...)
Obrázek

Příspěvek 08.2.2009 17:06:35
One.Of.Them Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JuRas: Mno, vzuch sice neunikal, ale pokud jde o trhlinu jak kráva na části hlavní "nosný" konstrukce lodi (teda předpokládám), tak to taky žádná sranda nebude. Nejspíš se s Galacticou co nevidět rozloučíme...

Jinak epizoda super, po prvním shlédnutí jsem byl nadšený, ale druhé shlédnutí odhaluje menší nedostatky. Docela ublížilo sestříhání téhle epizody kvůli délce. Snad se vystřižený materiál objeví alespoň ve formě bonusů na DVD.

Příspěvek 08.2.2009 17:21:56
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Angeli said in a later email exchange that there's a good chance we'd see some of the footage excised from "Blood on the Scales" when the season comes out on DVD.

pokud ano, tak to bude paráda. Byla jediná věc, která mi vadila v týhle epizodě, a to bylo bohužel nutný sestříhání do požadovaných 42 minut.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 08.2.2009 18:37:37
Arekol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 266
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
posledni 2 dily uplne super, konecne nejaka akce a ne jen politika nabozenstvi atd.. :)

Příspěvek 08.2.2009 19:50:51
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No skvělý dokončení předchozí části. Samozřejmě se dalo očekávat jak to dopadne nebo respektive to bylo jasný, ale ve kterým seriálu vás naposledy něco opravdu překvapilo?
Jinak potěšil návrat Lampkina a jeho zabití propiskou byl jeden z nejlepších momentů epizody, krom konce. Rozhovor Geaty s Baltarem a poprava. Jinak konečně už to začíná zase umírat. Jen tak dál... 5/5

A musím říct, že Geata je po téhle epizodě jednou z mých nejoblíbenějších postav.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 08.2.2009 20:49:22
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
btw, počet mrtvých se podle titulků vyšplhal za 413 jenom na 43 (a to jsme půlku dílu slyšeli palbu na chodbách atd...) a v dnešním díle se střílelo(a píchalo) ještě méně než minule (ikdyž třeba kvórum, nebo to píchání perem s větším stylem ;) ), takže ta vzpoura zas tak smrtící nebyla, když si místo gaye a zereka dosadíme Adamu a Tigha, tak by taková pohodová revoluce nenesla zas tolik obětí, otázkou zůstává jak daleko by zašli po tom co zabili kvórum a rozhodli se zůstat s flotilou 25:10, Gaeta by už podle mě mohl zůstat vklidu, kdyby ve správný čas zabil Zareka, ale on by si podle mě jen tak nedal pokoj.
Mno a i kdyby zabili Adamu, pořád by nám tu zůstaly děcka Lee a Kara co by akorat dělaly bordel (mohli by se ale přidat k prezidentce)
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 08.2.2009 21:08:56
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem to trochu blbě napsal. Jsem myslel, že nám začali zase zabíjet hlavní postavy.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 08.2.2009 23:44:22
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
napadla mě taková dost brutálně ulítlá teorie ohledně final 5th

Toto je spoiler!!!:
nejen, že Ellen není starší the Six, ale zároveň je Starbuck mladší Ellen XDD - sice nevim jak ji dostali do její matky, ale proto ji asi sikanovala ne?
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 08.2.2009 23:53:37
Arekol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 266
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
co ste tu mleli o tom ze se ty cyloni asi nejak dokazou ressurecnout? niceho jsem si nevsiml.. jestli myslite to jak tam lezet baltar s tou cylonkou v posteli tak to uz nevim kdo to byl tak nemuzu posoudit

Příspěvek 09.2.2009 00:09:18
Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to jde podle mne o spoiler na další díl:
Toto je spoiler!!!:
V ukázce je, že tam bude Ellen -> musela se nějak oživit...
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Příspěvek 09.2.2009 00:33:09
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednim slovem ÚŽASNÝ....
Uplně ve mě hrklo, když tam zastřelili Adamu (díky bohům že to byl sen)
Jinak máte pravdu Střih = hajzlik, kterej by měl jít někam...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 09.2.2009 17:58:14
Skot Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 237
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se tam horzně moc líbili FTL motory :)
Owensův Zákon:
Jste-li dobří, hodí vám na krk veškerou práci. Jste-li opradu dobří, dokážete se jí zbavit.

Butnerův zákon:
Kdo se směje naposled, má dlouhé vedení.

Příspěvek 11.2.2009 02:49:15
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně jsem už zkouknul všechny série a dohnal vás :)

Toto je spoiler!!!:
No musim říct, že kdybych měl hodnotit poslední dva díly dohromady, řekl bych, že to bylo to nejlepší co jsem v BSG viděl, když nebudu počítat minisérii.

Roslinová byla výborná, Adama taky a to myslim jak Billa tak i Leeho, kterýho moc nemusim.. Karu už začínám mít taky rád (= se mi začíná líbit :smile: )

Když už jsem si začal říkat, že v kvóru jsou jenom dementi, tak se nakonec rozhodli správně, ale to že je za to Zarek nechá odpravit bych absolutně nečekal. Zajímala by mě i ta špína, kterou Adama na Zareka měl (4x12 tušim). Je zatraceně dobře že ty dva zmetky zastřelili, jenom jsem doufal, že ta poprava tam bude vylíčená trochu.. víc.. ale to by se to zase asi nemohlo vysílat.

Teď mě napadlo, že Athena měla pořád strach, že ji 6ka vezme dítě, tak jí odpravila a teďka jiná šestka jí ho kamsi odnesla... chci říct, že měla snad k těm Baltarovejm dilinkám, ale bůh ví jestli tam došla... :?:


Páni nějak si nemůžu zvyknout, že si TV seriál dokáže udržet takovouhle úroveň už 4 sezóny... To ani nejde srovnat se seriálem, úplně jiného levelu, který všichni velmi dobře známe.. :lol: (i když ho mám taky rád :) )

Příspěvek 11.2.2009 08:23:04
pařan Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 225
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, jsem ale zvědavej, jak se ty události vyvinou dál. Lidi přeci pořád nechtěj cylonské FTL, ne?
Obrázek
Nová textová hra s tématikou stargate. Stargate Alternative stories
stargate-hra.ic.cz

Obrázek

Příspěvek 11.2.2009 11:13:40
gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Myslim že potom, co udělali se Zarekem a Gaetou nezbyde moc místa na prostesty :twisted:

Příspěvek 11.2.2009 15:48:48
Skot Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 237
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
gravidus píše:

Zajímala by mě i ta špína, kterou Adama na Zareka měl (4x12 tušim).


Nevim to jistě, ale mám pocit že Adama blafoval, žádné důkazi neměl a Zerek na to skočil
Owensův Zákon:
Jste-li dobří, hodí vám na krk veškerou práci. Jste-li opradu dobří, dokážete se jí zbavit.

Butnerův zákon:
Kdo se směje naposled, má dlouhé vedení.

Příspěvek 11.2.2009 16:16:31
Arekol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 266
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
pak rekli ze to byli jen listy z pradelny :D

Příspěvek 14.2.2009 12:34:18
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj blafoval, nic na nej nemel, a chtel ho donutit aby se priznal...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Battlestar Galactica a Caprica

cron