Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Battlestar Galactica a Caprica Nový seriál ze světa BSG

Nový seriál ze světa BSG

Cyloni byli vytvořeni člověkem, stroje které měli pomoci lidem se vzbouřili...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.7.2010 16:06:10
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, jak už někteří vědí SyFy pracují společně s Ronem Moorem na dalším seriálu ze světa BSG, který by se měl odehrávat mezi capricou a BSG a můžete dvakrát hádat co se v tu dobu odehrálo.
Toto je spoiler!!!:
První Cylonská válka
Takže to co jsem nedávno psal se nejspíš potvrdí, ale nechci být rejpal, proč teda vymýšleli Capricu, když už tu má být třetí seriál. Doufám, že tu potkáme Nico Corteze jako mladého Adamu, když už se nejspíše rozhodli pro tohle téma, bylo by lepší vybrat známou tvář.
Obrázek

Příspěvek 24.7.2010 18:15:39
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mé očekávání je stejně velké jako v případě Camelotu s Joem Fiennesem. :-)

Příspěvek 24.7.2010 20:52:16
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli to bude tak dobré, jako Caprica, tak se víc, než těším :-)
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 24.7.2010 22:37:44
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
DAVE! píše:
Takže to co jsem nedávno psal se nejspíš potvrdí, ale nechci být rejpal, proč teda vymýšleli Capricu, když už tu má být třetí seriál.

A proč ne? :roll:
Obrázek

Příspěvek 24.7.2010 22:52:04
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dave: když si to psal na BSG.cz, tak si to mohl přepsat znovu a né kopírovat :D :D

Buď Caprica nevynáší tolik, co by měla nebo až moc :D nebo jenom chtějí něco dalšího, co přitáhne diváky :)

Jinak teda moc nechápu (jelikož je Syfy kabelovka, za kterou se musí extra platit), proč tak bazírují na sledovanosti, když to stejně ti diváci ten kanál zacvakat musí :D :D

Ale těším se velmi, jen, aby to neměla na starosti ta stejná firma na spec. efekty, co v The Plan :(
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 25.7.2010 00:05:55
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted píše:
Jinak teda moc nechápu (jelikož je Syfy kabelovka, za kterou se musí extra platit), proč tak bazírují na sledovanosti, když to stejně ti diváci ten kanál zacvakat musí :D :D


Asi proto, že chtějí, aby se lidi na ten kanál dívali a měli důvod ho dál platit... :roll:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 25.7.2010 00:41:58
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jako myslíš, že lidi u HBO sedí každý pátek večer nebo tak? Vsadím se, že je plno lidí, kteří to mají a čučí na to občas... Třeba bývalý spolužák, ten měl (určitě ještě má) celou tu paletu programů od O2 TV... A pochybuji, že se díval na HBO a podobný kanály... Přeci jenom ty filmy měl 20x stáhnutý předem :D :D
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 25.7.2010 07:58:26
Deus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 64
Bydliště: Jesenice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen bych chtěl připomenout, že nikdo nic nepotvrdil. Jen řekli, že na tom pracují. Může se teď ještě stát sto různých věcí a ten seriál nikdy nevznikne...

Pravda nechal jsem se trochu unést, už jsem to opravil
''You Will Know the Truth'' - Battlestar Galactica: The Final Episodes

Obrázek

Příspěvek 25.7.2010 10:03:29
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wanted: Tak potom ti lidi asi neví co s prachama. Já mít HBO (nebo jinou kabelovku) a platit za to, tak ji mám puštěnou často a to, že bych viděl něco už dřív by mi nevadilo.
Naposledy upravil Skrejm dne 25.7.2010 14:30:50, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.7.2010 14:21:40
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
What the frak? Hurá!!! Právě jsem se dodíval na The Plan a zvažuju Capricu a teď přijde tato zpráva. Bože já se tak těším. Hallowed are the Centurions! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 29.7.2010 13:07:00
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak a je to tu:

www.bsg.cz píše:
Maureen Ryan z Chicago Tribune přinesla exkluzivní zprávu, že Syfy připravuje seriál nový seriál z První cylonské války jménem "Blood & Chrome." Bude se jednat o devět až deset dílů, každý devět až deset minut dlouhý, který bude vysílán online. Dohromady se tedy bude jednat o jeden film, který by v případě úspěchu mohl sloužit jako pilot pro televizní seriál.

Celý seriál bude natáčen před zeleným pozadím a využije tak 3D modely, které byly vytvořeny před rozebráním Battlestar kulis. Ale nezůstaneme jen na Galactice, to vůbec ne, podíváme se i na ostatní světy, tvrdí Michael Taylor, který bude psát scénář.

"Blood & Chrome" je o mladém muži, který spadne do reality války a to jak na povrchu planet, tak na Battlestarech a na palubě Viperů. Druhou stránou bude i ne tak realistický obraz války, který vytvářejí média. Inspirací je samozřejmě Irák a Afghánistán a filmy jako "Smrt číhá všude."

Také se nemusíme bát, že by si tvůrci brali servítky. Jelikož bude seriál k dispozici online, nemusí se scénáristé držet zpátky a tak se může objevit spousta krve i sexu. Samozřejmě v rámci vyprávění ne prvoplánově.

Ještě není jisté, zda si roli Williama "Huskera" Adamy zopakuje Nico Cortez, který ho hrál v Razoru ale měla by se objevit ještě jedna postava ze zmíněného filmu. Zbytek obsazení bude nový.
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 29.7.2010 13:58:27
Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Neviem prečo, ale mám také tušenie, že to bude blbosť... Radšej nech sa naplno venujú Caprice...

Příspěvek 29.7.2010 14:01:14
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak, ony už na caprice mají natočenou sérii a Ron Moore říkal, že po první sezóně odejde a přenechá to jiným.
Obrázek

Příspěvek 23.10.2010 16:05:55
Inpernak Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 292
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
původně to měl být web seriál, ale prý se Syfy líbil natolik, že z toho udělali dvou hodinovej film, který by mohl mít premiéru již v roce 2011. Název by měl být Battlestar Galactica: Blood & Chrome. Při úspěchu filmu by následovalo pokračování ve formě normálního seriálu. Děj se bude odehrávat během 10. roku 1. cylonské války :bravo: :yahoo:
Obrázek

Příspěvek 23.10.2010 17:24:59
Deus Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 64
Bydliště: Jesenice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.bsg.cz/blood-chrome-nakonec-jako-film-mozna-novy-serial
''You Will Know the Truth'' - Battlestar Galactica: The Final Episodes

Obrázek

Příspěvek 01.1.2011 15:54:10
UPIRIK2 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 114
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ještě to neznám ale podívám se na to

Příspěvek 01.1.2011 17:08:21
Veris Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D nepodíváš, ještě se to nezačalo natáčet
Obrázek
Obrázek

1. díl SGS - 1. 10. 2010!!!
http://sgs.webz.cz/epizody_1serie.html

Příspěvek 06.11.2012 20:01:03
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Battlestar Galactica a Caprica

cron