Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Battlestar Galactica a Caprica BSG na Nova Cinema

BSG na Nova Cinema

Cyloni byli vytvořeni člověkem, stroje které měli pomoci lidem se vzbouřili...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Budete sledovat BSG na Nova Cinema???

Ano
39
47%
NE
44
53%
 
Celkem hlasů : 83

Příspěvek 20.9.2008 18:58:27
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
4x10
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 20.9.2008 20:58:32
nICH Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 119
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eleira píše:
Tak já ten nápad dát na Nova Cinema BSG nezatracuju, přivede to spoustu nových fanoušků, ale já osobně to tam nesleduji z jednoho prostého důvodu - nechytám Nova Cinema :D
Ale první a část druhé série mám v dabingu (budu si muset časem BSG opatřit v lepší kvalitě) a musím uznat, že se jim povedl. Docela chytli hlasy tak nějak odpovídající, je to mnohem lepší, než dabing Stargate.

to pravda, podle mě je ten dubing perfektní.

Příspěvek 21.9.2008 07:54:44
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Zemi našli ve 4x10. A s happyendem moc nepočítejte :wink: :) V různejch rozhovorech herci a autoři řikali, že BSG rozhodně neskočí happyendem. A to nemluvim jen o Zemi.


EDIT by Tillion: Hele, chlape, trochu ohledy! Někteří to ještě neviděli. Kór v topicu o českém vysílání.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 21.9.2008 18:53:08
Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jednou takhle večír jsem neměl co dělat, tak sem si přepnul na Novu Cinema a tam Xena :lol: myslim jen ta herečka Lucy Lawless, tak jsem se tak trochu díval a musím říct, že ikdyž jsem absolutně neveděl, o čem že to tam jde, tak mě ten seriál naprosto pohltil ... už dva dny nedělám nic jinčího (samozřejmě kromě práce ve dne :smile:), než že sosám předchozí řady a jukám až do půlnoci :lol: pokud připojení nestíhá a já se dojukám na poslední stažený díl, tak zažívám záchvaty zuřivosti a dá se řící, že i paniky :lol: nechápu, jak jsem si mohl myslet, že jde o další sci-fi seriál, na kterej se nemá ani cenu dívat :D jednoduše řečeno, BSG si získala dalšího věrného fanouška ...

Příspěvek 21.9.2008 19:20:07
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:lol: taky jsem měl podobný začátky s BSG :D jen mi to potom trošku zhoršily posledním dílem druhé řady a dějem po nové Caprice, ale i to jsem ustál a dokonce se držím i po půlce čtvrté sezóně. teď jsem jen zvědav na poslední půly.
A abych nebyl tak úplně :offtopic: , tak já Cinemu bohužel nemám, ale podle Upoutávek na NETu soudím že se mi ten dabing absolutně hnusí, ale podle jistého nejmenovaného :D není v upoutávkách použit zrovna nejlepší dabing...takže si asi stáhnu z netu nějaký ten dvdrip s přidanou českou stopou a shlídnuto, ale to až nebudu mít co dělat....
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 21.9.2008 20:30:40
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak část na Nové Caprice je IMO jedna z nejlepších částí celé BSG. Nehledě na to, že takhle "uhnout" z vyjetých kolejí chce docela odvahu. Ale opravdu není mezi fanoušky moc oblíbená, co tak koukám...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 21.9.2008 20:32:47
pařan Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 225
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Český dabing je naprosto skvělý.
Obrázek
Nová textová hra s tématikou stargate. Stargate Alternative stories
stargate-hra.ic.cz

Obrázek

Příspěvek 21.9.2008 20:42:43
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Tak nová caprica byla dobrá i nějaký ty díly potom, a nápad a vůbec odvaha mimo bodovací stupnici, ale IMO některé ty díly po ní stály za *** a jisté úmrtí a objevení mi šlo u BSG proti srsti a to i přesto že jsem byl rád, protože se jednalo o mou velice oblíbenou postavu
Toto je spoiler!!!:
Ještě jsem zvědav jak to udělají, když v jedenáctém díle mají najít její Viper i s jejími ostatky

Tak to byl jedinej spoiler co jsem si přečetl...+ to kdo není Cylon, ale to sem nepatří :oops:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 21.9.2008 21:31:00
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Zemi našli v 4x10... ten byl odvysílanej teď v červnu


Jak se ukazuje, tak i ta Nova Cinema přivedla k BSG ty, kdo ji doteďka neznali. Kromě vás lidi mám na mysli i kámošova bratrance, se kterým jsem teď o víkendu mluvil. Dřív o BSG neslyšel, ale začal se na ni na Cinemě dívat (holt ji chytá přes satelit, štastlivec) a už je taky fanda 8)
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 21.9.2008 22:39:26
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dragon: Tak ony špatné díly byly v každé sérii. Ohledně
Toto je spoiler!!!:
Kary-taky mě trochu zamrzelo, že nebyla odvaha nechat jí mrtvou. I když těžko říct, koho nebo co tam teď vlastně mají...


Halajda: Takových je opravdu víc... Třeba jedna moje kamárádka a chvilku dokonce naši :shock: :D
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 22.9.2008 09:38:31
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael:
Toto je spoiler!!!:
Její smrt a oživení nebyla věc odvahy nebo nějaké reakce na nespokojenost fanoušků... Ron Moore tohleto plánoval v podstatě od samého začátku - už v první sezóně bylo několikrát naznačeno "She has a destiny", tohle prostě je integrální část příběhu, další záhada, na jejíž vysvětlení čekáme...
A podle všeho se ho dočkáme ve 4x11... aspoň trochu.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 22.9.2008 15:33:38
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Lirael:
Ano každá série má své klady a zápory, ale když mi to poprvé přinesl Ashrak, tak jsem ty dvě série měl během pár dnů skouklé a potom jsem trpěl absťákem, takže nevím jestli je to tou dlouhou pauzou (pět dní?) nebo něčím jiným, ale podle mě je třetí série slabší než předchozí, čtvrtá série měla nakročeno k zlepšení a taky tam nějaké je (některé dílu byly a snad i budou "starou dobrou BSG" tak jak jí známe :D)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 22.9.2008 15:41:45
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jenže u takového seriálu nemůžeš čekat "starou dobrou". Tohle není SG (a teď to není srovnávání co je horší a co lepší... jen konstatování), kde máš pět sérií furt to samý a najednou, když je tam Jonas, tak doufáš, že v sedmé bude zase Danny a bude to jako dřív. Jenže BSG má vývoj. Nikdy nic není jako dřív. Něco se prostě stalo a už to skoro nic nezmění...
Toto je spoiler!!!:
NC ty lidi poznamenala, s tím nic neuděláš...
Nemůže to už být "stará dobrá", protože
Toto je spoiler!!!:
kolonisti prostě vymíraj, je jich čím dál, tím míň... nedá se s tím nic dělat. Hrajou vabank...
Dá se doufat, že to bude na srovnatelné úrovni, ikdyž to je dost subjektivní... ale nemůže to být to co po minisérii.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 26.9.2008 14:14:04
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Halajda: Jednoduše nevěřím, že to měl Moore promyšlené víc, než hodně rámcově...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 26.9.2008 18:13:52
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael: Mno, jen Moore sám ví, jak moc to měl promyšlené :D . Určitě se musel v průběhu seriálu nějak přizbůsobovat situaci, ale to se
Toto je spoiler!!!:
smrtí a vzkříšením Starbuck
podle mě udělal schválně, ne kvůli nějakému tlaku zvnější...
Na to by ani nebyl čas... než byla první z těch tří nebo čtyř epizod odvysílány, aby na to třeba fanoušci mohli nějak reagovat, byl už zbytek sezóny dávno dotočený...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 26.9.2008 18:29:07
g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak on to měl rozdělený do několik aktů, teď nevim jestli tři nebo čtyři. Co jsem tak pochopil, tak měl vymyšlenej konec i to kdo je pátej cylon hned od začátku. Je jasný, že to v průběhu upravoval, apod.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Příspěvek 26.9.2008 18:35:32
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
podle mě
Toto je spoiler!!!:
se poslední Cyclon objevil (nebo byl zmíněn) ve web epizodách, nebo v ději odehrávajícím se v, nebo kolem děje NC :smile:
,ale to je :offtopic: :oops:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 26.9.2008 19:21:12
The Best Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Častolovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevíte kde bych moch stáhnout celý seriál?
Na torrentech je to docela mrtvý :wink:

Příspěvek 26.9.2008 20:45:36
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
The Best: BSG má svoji vlastní sekci na fóru sg1(tečka)cz
http://subtitles.sg1.cz/forum/viewforum.php?f=46

v odkazech se podívej a pokud neuspěješ, napiš do requests :)
Nebo nějaké obyčejné warforum...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 03.10.2008 21:54:22
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak a BSG na Nově Cinema je za námi. A upřímně mi ted vrtá hlavou, kdo by mohl být 5. cylon :scratch: (mimochodem Héra už není jediný "hybrid" :D se to nějak rozrostlo :) ) Mno asi půjdu někde sehnat 4. sérii (odvysílanou), protože už se nemůžu dočkat :)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 03.10.2008 22:01:06
Lord_of_war1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 187
Bydliště: Již 3 rokem na marsu
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
4 serie jeste neni v americe odvysilana proto muzete videt na netu jen do dilu 4x10. na dalsi dily si musite pockat do pristiho roku.
Pravda a svoboda jsou věci, které si nalháváš abys si v noci usnul.
Nic sem necítil. Zemřel jsem uvnitř.


Obrázek

Příspěvek 24.1.2009 14:47:15
pařan Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 225
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na nově cinemě bude prý Galactica zopakována. Od druhého února ale až od 1 dílu druhé série, což je díl Ztraceni.
Obrázek
Nová textová hra s tématikou stargate. Stargate Alternative stories
stargate-hra.ic.cz

Obrázek

Příspěvek 29.1.2009 17:13:24
Arekol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 266
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak sem ted videl na nova cinema reklamu na bsg, 2. unora to zacne od drhy serie.. :) jen se to kreje s SG takze bsg ma u me smulu :D

Příspěvek 29.1.2009 20:30:50
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U mě má smůlu zase SG :D

Příspěvek 31.1.2009 15:15:33
pařan Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 225
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A u mě by měla smůlu stargate, jenže to díky škole nebudu stíhat.
Obrázek
Nová textová hra s tématikou stargate. Stargate Alternative stories
stargate-hra.ic.cz

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Battlestar Galactica a Caprica

cron