Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Battlestar Galactica a Caprica 4x18 islanded in a stream of stars

4x18 islanded in a stream of stars

Cyloni byli vytvořeni člověkem, stroje které měli pomoci lidem se vzbouřili...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
mark65 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 276
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak co říkáte na dnešní díl.
Obrázek

HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Slabota. V druhé půlce čtvrté série bylo snad nejvíc dílo o ničem. Čekal jsem to vážně trochu jinak, když zakončují seriál.
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
přesně, druhá půlka čtvrté řady mě seriál dosti zhnusila :( a hodně přemýšlím jestli má vůbec cenu koukat na poslední díly :roll:

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to ja to uz ty dva dily vydrzim (i kdyz z ukazek pristi dil uz vypadal pomerne slusne nadupane) tyhlety 4 posledni dily jsou ten prislovecny klid pred bouri, Deadlock a Someone to Watch Over me byly skvele epizody, Islanded on a Stream of Stars stala za prd to je fakt... i kdyz je problem ze ta epizoda da smysl az po shlidnuti tech poslednich dvou...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě se 4.5 líbí určitě víc, než 4.0, která mi přišla zbytečně natahovaná. 418 se mi moc líbila. Příjde mi prostě pořád fascinující, o kolik je tenhle seriálu lepší, než drtivá většina produkce. Oni si fakt můžou dovolit postavit episodu klidně jenom na opravě hajzlů, a stejně u toho budu sedět přikovaný od začátku do konce. Jenom mě mrzí, že finále není více episod spojených dohromady jako u DS9, původně jsem myslel, že tenhle superděj začne už vzpourou a že Adama se bude muset přesunout na Baseship tedy už před pěti episodama atd., nějak pochybuju, že během dvou hodin Daybreaku se to všechno uzavře, jak má. Stejně už ale teď směle dávám BSG na trůn nejlepší space opery, jakou jsem kdy viděl - jakkoliv zbožňuju Farscape a DS9, tak jim prostě nemůžu odpustit leckteré vycpávkové díly, kterých je v BSG prostě minimum.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Připojuju se k Raynorovi.
Taky se mě takhle epizoda moc líbila. A celkově 4.5 se mi strašně líbí. V 4.5 snad nebyl díl kterej by mě nebavil :D
Už jsem natěšenej na finále :D
Obrázek

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor: Daybreak bude mít tři hodiny (Daybreak II bude dvouhodinovej) :)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
přesně tak, Ron dostal na tyhle závěrečné epizody zvláštní výjimku co se týče času, a myslím, že by mu to vedení sci-fi nedalo, kdyby to za nic nestálo
Obrázek

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Err, nope. Jsou to tři hodiny, ale do těch tří hodiny se počítají i reklamy. Čili čistého času to bude spíše jen ke dvěma.

Daybreak, Part I - 13.3. (43 min/1 h)
Daybreak, Part II - 20.3. (86 min/2 h)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já se k BSG dostala před tak dvěmy týdny (bohužel seznam seriálů a filmů je moc dlouhý) a oni právě skončí, to si snad dělaj srandu, tenhle seriál sem si zamilovala, a i když je 4x18 celkem o ničem stejně to jistý kouzlo a nejde nedívat se. Navíc tohle je snad první seriál u kterýho fakt nevim jak to skončí .... Jen rpo ujasnění .. Vyjde po konci BSG nějakej film vzhatující se k seriálu ?

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Výjde The Plan zabývající se příběhem pěti Cylonů nějak před (?) zničením Kolonií, a myslím, že se snad spekulovalo i o něčem dalším? Každopádně bude i spin-off Caprica, odehrávající se 50 let před BSG a pojednávající o vzniku toasterů.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak bezva aspoň něco, když už BSG skončí

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nicméně, na Caprice nebude tak moc pracovat Ron Moore a je to, může to leckomu vadit, prý spíše scifi verze Dallasu. Nebudou tam kosmické lodě a tak.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

janinka Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 394
Bydliště: Vidlákov na Vysočině u Hliníka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor: Aha tím se to trochu komplikuje :box2: Ale i tak to může být zajímavý

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bude to trochu jiný žánr, ale konec konců, na BSG jsou nejlepší právě dialogy. ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Výjde The Plan zabývající se příběhem pěti Cylonů nějak před (?) zničením Kolonií, a myslím, že se snad spekulovalo i o něčem dalším? Každopádně bude i spin-off Caprica, odehrávající se 50 let před BSG a pojednávající o vzniku toasterů.



The Plan má být pokud vím z doby první až druhé série a má vysvětlit ten jejich plán... takže tam asi bude spíš prvních osm modelů, než FF...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěkná epizoda a jsem i rád, že ten konec není přeplácanej nesmyslnejma bitvama apod. Taky jsem u BSG teprve krátce, ale její konec mě mrzí stejně. I když tady asi scénáristi věděli moc dobře dopředu jak vše bude a měli to dobře vymyšleno. A ne jako u jinejch seriálu, kde je naprosto jedno jestli má 4 nebo 10 sérií..

Když není Starbuck anděl tak může bejt jedině ďábel a asi skutečně něco zapříčin... Presidentka musela opět Adamu k něčemu dostrčit, snad už si uvědomil, že je s Galacticou konec..A taky jsem moc zvědav, co myslel tím stylový odchod..

EDIT: Mám tak trochu asi okno, co se stalo s D'Annou, ta je normálně na baseship?

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
D'Anna byla jedna jediná, protože jednu jedinou se jim podařilo zachránit a ta zůstala dobrovolně na Zemi (pusť si revelations) tak to je řečeno těsně před tím než Tigh jde do tý vody a objeví the fifth...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
gravidus píše:
..A taky jsem moc zvědav, co myslel tím stylový odchod..



nejspíš to bude stejné jako zničení pegasa


edit: spíš jsem zvědavej na SG universe, protože co sem četl, tak by to měla být plnohodnotná náhrada za už dnes neběžící seriály Battlestar Galactica, Atlantis apod. Doufám, že se Mallozi na galacticu občas díval jak se má točit seriál o vesmírné lodi, ale to už jsem off topic
Obrázek

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak: To že byla jedna jsem právě věděl.., ale že zůstala na Zemi mi uniklo...jdu to napravit.. Dík!

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
DAVE!: Mallozzi na BSG nekouká, ale Brad Wright jo
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a ako si na to prisiel z nepozerava bsg?

on to niekde povedal? Lebo ako viem, ze tvorcovia bsg otvorene hovorili, ze radi pozeravali firefly, a kedze vela ludi si mysli, ze sgu bude vykradnuta bsg, tak si myslim, ze vacsina tvorcov sg pozerava bsg.

A okrem toho ak pozeravaju vobec nejake scifi, a teraz sa toho moc nevysiela, by som sa fakt cudoval, ak by bsg nepozerali.
Obrázek

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
všimli jste si že jak tam Anderson ovládá poprvé loď tak jde v CIC vidět Dee ale asi jenom na 2 s
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Se na to radši nedíval, aby si neublížil, jak by byl potupen, co to stvořil...Wright bral asi antidepresiva :lol:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Battlestar Galactica a Caprica

cron