Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Pokus o rozproudeni diskuze

Pokus o rozproudeni diskuze

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 02.1.2007 12:28:24
McBeck.C Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak to se máš. U mě to bude trvat trošku dýl, než se dostanu k další řadě. A přesně tak, naše slintací sekce se zjevně dostává i za své hranice. :D
Veliká věc na zemi a ve věčnosti je MUŽ, ale každá částečka velikosti muže pochází od ŽENY.

"Ty vole, ty vůbec neumíš ženské kroky!"

Příspěvek 02.1.2007 16:57:19
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to říkal, já to říkal! :-) Škoda, že to neviděla i Tar-ara...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.1.2007 03:49:15
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Psáno "non-spoileroidní" metodou :) (snad)

Dokoukal jsem PKW a nastalo zklamání :(

Jak jsem byl zdejším triem (Poe, John, Raynor) nalazen k dokoukání kvůli PKW, nevěděl jsem co od toho mám čekat, ale čekal jsem od toho trochu více... záběry Ejrin oblečené v kožených kalhotách v kašně s Krytonem mi připadali trochu přitažené za vlasy... mohla ukázat holé koleno aby to vypadalo důvěrihodněji, dále jak Chiana "rotovala" s "Ejrin" 5 minut před tím to sem taky nechápal, ale co už...

Začátek vypadal hodně kinově což jsem bral jako velké plus, ale jak sme šli v příběhu dál, tak se nám kinovatost vytratila a z příběhu se stala fraška... že by byl Staleek takový idiot a pokecával s Krytenem jako by se nechumelilo? Že by na něj nebyl naštvaný poté co se vrátili v modulu z trychtýře z pokecu s "agentem Smithem" za ty květiny z minula? A celých 70 minut filmu promarněno nějakou honbou za peacemakers z HellRaiseru? No nevím teda... Navíc když Muchomůrka měla pozměněný hlas (asi mluvil někdo jiný)...
Celý FS jsem se těšil na Hynerianskou flotilu a že by Sparky ukázal zbytky charakteru...
A ještě nedořešený vztah Kryten a Real"Harvey"... mám to brát, jakože už se mají rádi a chodí se nedělní odpoledne navštěvovat na oběd?
Prostě mi to celkově nepřipadlo jako důstojné zakončení tak dobrého seriálu. Je toho spousta na jazyku, ale předpokládám, že to tu budou číst i jiní, tak jim nechcu říct jak to (ne)dopadne, (ne)bude probíhat a pod...

Vzhledem k tomu, že jsem minule psal že pro mě FS končí 3x15tkou... tak jsem již velmi málo či rovnou neprožíval ony "dodatkové" díly včetně PKW
A popravdě... bylo by pro mě mnohem lepší PKW nevidět, protože dle mě jen strhávají celkově dobré hodnocení FS
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 05.1.2007 10:12:40
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak to vsechno, co jsi psal, je asi vazne ovlivneno tim, ze jsi to uz neprozival... Pro ostatni, jez ten zmineny zlomovy bod ve treti rade neodradil, ale naopak naladil (a ver mi, ze to je 99% tech, kteri se k tomu dilu dostanou), si o cele 4.rade i o PKW udelaji jiny obrazek. Je skoda, ze tobe se to nelibilo, ale zbytecne sis to nechal znechutit tou jednou udalosti...
Obrázek

Příspěvek 05.1.2007 11:09:25
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tu se to nedá psát... du pozměnit téma a tam to vrznout...

http://sga-project.com/forum/viewtopic. ... 407#106407
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 05.1.2007 14:26:04
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak mohli dořešit spostu věcí, ale na to by byly potřeba filmy tři. Rozpočet taky není asi nafukovací, pročež mi konstantní příběh PKW docela sedl. Pokud by furt odskakovali a řešili jiné věci, tak by to vypadalo jako příběh od Pejska a Kočičky. Spoustu věcí zaonačili tak, že si je jde navíc domyslet.

Mochomůrku mluvil stejnej člověk (Crais!), ale asi to jinak přefiltrovali.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.1.2007 14:28:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak po tom co jsem tu četl, jsem se do toho taky pustil.
A po dvou dílech musím říct, že je to i dobré.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 05.1.2007 14:35:43
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vítám v klubu ;-) Jestli se ti to líbí už od začátku, tak tě čeká fakt jedinečný seriál.

Vypadá to, že tenhle rok bude na nové členy bohatý..
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.1.2007 14:46:07
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Mochomůrku mluvil stejnej člověk (Crais!), ale asi to jinak přefiltrovali.

tak tímhle jsi mě dokonale roznesl na kopytech... nevěřil jsem a proto sem se podíval na credits a ano... neuvěřitelné leč pravda Lani Tupu nejen jako Crais ale i jako Pilot :shock:
WOW

scream CZE: Muhehehehe další ztracená duše :) a vězte bude jich víc...
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 05.1.2007 14:57:01
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ono to nezustava jenom u Pilotova hlasu, je to treba i v maskach (Jothee, Noranti, Chiana taky). Jde o to, ze ten tym se od serialu trochu lisi - po serialu byl rozpusten, nevedelo se, jestli se vubec ten film bude tocit. Predtim ty masky delali kazdej den, pak najednou rok pauza a meli je napodobit.

Screamovi samozrejme preju at se mu to libi jeste vic a at se dobre bavi :wink:
Obrázek

Příspěvek 05.1.2007 15:02:06
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jn u Chi a Noranti (její jméno sem si zapamatoval až 4 díly před koncem :) ) to šlo vidět a poho, ale co provedli s Jotheem :D
Fakt sem se tomu smál jak sem ho viděl v PKW
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 05.1.2007 15:37:07
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S tím souhlas, na to, že vedl komando vypadal asi o 300% směšněji, než když se ukázal poprvý :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.3.2008 15:39:42
The Best Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Častolovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No všichni tady píšete že to je fajn seriál, a teď když končí čtvrtá sezóna Atlantis tak nebudu mít na co koukat, tak si tak říkám že bych moch zkusit taky něco jinýho než SG :lol: , ale váhám nad tímhle a Battlestar Galactica tak kdyby ste mi mohli poradit co je lepší a jak je to s titulkama (kde a jestli vůbec jsou) tak bych byl moc vděčnej :D

Příspěvek 04.3.2008 15:45:32
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z mého pohledu je záživnější Farscape, s titulky není problém. Koukni na:
http://www.farscape-world.cz/

Příspěvek 04.3.2008 16:03:55
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z mého pohledu je to stejné. BSG a Farscape jsou naprosté protipóly, nejde říct, co je lepší. BSG je ultratemná, více realistická, snaží se o drama mezi postavami, snaží se reflektovat dnešní svět, má tajemnou backstory. Farscape je hravé, bizardní, barevné, s Browderem v hlavní roli, celé naprosto crazy. Oba mají epický navazující příběh, u obou jsem si zamiloval postavy (u BSG je to, pravda, obtížnější). Doporučuju obojí :lol: Nebo možná spíše Farscape, protože už je dovysílaná. U BSG to ještě rok potrvá.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.3.2008 17:04:47
The Best Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Častolovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to RomanArts: jj tuhle stránku sem taky našel, tak sem si o tom početl a tak to zkusim
to Raynor: děkuju za popis, myslim že by to mohlo bejt dobrý a podle některých popisů je to i vtipný s dobrýma hláškama :)

Příspěvek 19.7.2008 12:12:42
canopus Airman
Airman

Příspěvky: 19
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
strasne naivny serial,a btw minule som kukal stare diely CSI MIAMI a hral tam Browder,hehe som sa na nom smial,lebo bol zloduch,ktory podpaloval ludi

Příspěvek 06.8.2008 05:43:28
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám dotaz: V 3x18 Fractures (Díl, kde se znovu potkají posádky) nechá Stark předat Crichonovi svoji masku, která se po doteku aktivuje a začne přehrávat nějakou důležitou zprávu. Samozřejmě ji nedokončí. Nějak si nevzpomínám, jestli se poté tvůrci vůbec k této události vracejí, nemohl by mi někdo osvěžit paměť?
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 06.8.2008 08:46:44
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak to, ze se nedokonci? Vzdyt si daj kamen nuzky papir, obraz mu popreje hodne stesti a zmizi... Co je na tom neukoncenyho?
Obrázek

Příspěvek 06.8.2008 15:36:30
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha, myslel jsem, že tu zprávu poslal nějakým jiným zařízením a v té Starkově mascese skrývá nějaké to odhalení...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 13.11.2008 15:18:52
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sjíždíme to na koleji znova od začátku a ohlasy zatím velmi kvalitní, především na Rygela :-) Spolubydlící sice nenávidí, jak tam zacházejí s fyzikou ("Je to malý vzorek černé díry..."), ale Browderovo wtf chování si zatím získává všechny :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.1.2009 12:54:10
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem teď po nějaké době skončila napodruhé s Farscape a dokonale jsem změnila názor na jednotlivé série. Na tenhle seriál je třeba si zvyknout a jak jsem hodnotila jako nejlepší druhou sérii, teď bych skoro řekla, že byla nejslabší.
Naopak velmi dobře hodnotím první a čtvrtou. První série, až na několik vyloženě těch "levných" dílů pobíhání v australské přírodě (a ani ty nebyly špatné), to byla taková pěkná, čistokrevná sci-fi s náznakem story-arcu, který se rozjede až na konci. U čtvrté mě původně rozladily ty úvodní tři díly, ale jak jsem tady věděla, co čekat, to už nevadilo a čtyřka je vlastně jedna velká jízda, kdy i vycpávkové díly souvisí s celkovým dějem. Snad až na ten divný díl s Chianou a tou otravou jídlem tam nebyl vyloženě slabý díl. Noranti jsem předtím moc neregistrovala, ale teď se mi hrozně líbí. Je to taková švihlá babka, ale přesto moc dobře ví, co dělá a pomáhá, kde se dá.
Hrozně moc se mi tam taky líbila Aeryn. Ujasnila si, co chce a v posledních dílech byla naprosto úžasná. Hlavně, jak Johna doprovázela na tu scarranskou základnu, a hrdě tam na něj koukala (a říkala si "učila jsem ho dobře" :D) a pořád mu stála po boku. Navíc si myslím, že jí to i hodně slušelo. Byla to krásná žena, ale zároveň nebyla žádné ořezávátko. :)

Ve třetí sérii jsem ale, přiznám se, přeskočila ty díly s druhým Chrichtonem, a pouštěla si jen ty díly na Moye.

To je asi tak vše, co mě teď napadlo :D Ještě si musím někdy po středeční zkoušce pustit PK Wars. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Farscape

cron