Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Pokus o rozproudeni diskuze

Pokus o rozproudeni diskuze

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 09.5.2006 10:34:33
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
RomanArts píše:
O tomhle jsem v životě neslišel, ale kouknu se a stáhnu pár dílů, pak budu hodnotit. Když jsem vydržel dokoukat díl "Wormhoule X-Tream" (nevim jak se to píše) tak snad přežiju i tohle. :lol:


Velice doporučuju hodnotit až po pár dílech (tak po 6-10, pokud máš na to trpělivost). Ono ze začátku chvilku trvá, než se to rozjede. I když jsou lidé, kterým se to líbí hned od začátku.
Jinak titulky jsou ke stažení na
http://farscape.babylon5.sk
I když je stránka slovenská, většinou jsou tam titulky české.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 20.5.2006 20:23:27
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak konečně se začala výroba titulků k poslední tedy páté sérii. :P

Jinak jsem se chtěl zeptat Johna Skylarka jestli si nezkazím zážitek z filmu či seriálu když se po druhé sérii kouknu na film? Protože co se tak píše tak film by měl navazovat na poslední čtvrtou sérii, co?

Jo ještě musím veřejně pochválit tvůrce seriálu za trojdíl 2x11 až 2x13 - Look At The Princess. To je opravdu velice povedená trilogie klidně by z toho mohl být film.
Někdy holt tento seriál vyrazí člověku dech to se musí uznat - na druhou stranu u fireFly jsem nemohl dýchat vůbec :P :D :D

RE

Příspěvek 21.5.2006 22:18:20
cpl1337 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zilas píše:
Jinak jsem se chtěl zeptat Johna Skylarka jestli si nezkazím zážitek z filmu či seriálu když se po druhé sérii kouknu na film? Protože co se tak píše tak film by měl navazovat na poslední čtvrtou sérii, co?


Myslim ze muzu s klidem odpovedet za Skylarka (doufam ze se neurazi :) ), ze neni zrovna 2xstastne koukat na film pred shlednutim 4té série. Ten film opravdu na tu serii navazuje. Takze nejen ze by sis zkazil prekvapeni, ale asi bys toho vetsinu nepochopil....

Příspěvek 22.5.2006 09:12:08
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesně tak! Já bych dokonce řekl, že to není nešťasný nápad, ale přímo katastrofální. To je, jako bys začal číst skvělou knížku a v půlce se rozhodl, že si přečteš konec. Přijdeš o hodně.


EDIT: Necituj příspěvek, který je nad tebou. Sirius.
As you command. Skylark
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 22.5.2006 10:34:32
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem neodolal a taky šel do Farscapu (SG začíná až za skoro dva měsíce), zatím jsem zkouknul první díl a řekl bych, že to docela ujde. Ty gumoví mimozemšťani jsou sice trochu divný, ale ve Star Treku byly k vidění horší věci...
Jo, může to bejt docela dobrej seriálek.

Příspěvek 22.5.2006 23:26:19
Night Hunter Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Bydliště: Kremnica
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dark_Spectre_HombrE píše:
http://rapidshare.de/files/8700246/fars101.part1.rar.html
http://rapidshare.de/files/8700521/fars101.part2.rar.html
http://rapidshare.de/files/8700808/fars101.part3.rar.html
http://rapidshare.de/files/8700920/fars101.part4.rar.html
http://rapidshare.de/files/8701234/fars101.part5.rar.html


tohle by mel bejt snad prvni dil...strucnej dej mate v oznameni...Prvnich par dilu je spis takova parodie na sci-fi, ale postupne se to vylepsuje...Vetsina lidi to po par dilech odsoudi, protoze se hlavni hrdina chova jako debil, ale kdo by se jako debil nechoval, kdyz ho cervi dira vyplivne nekde na konci galaxie, ocitne se na "zive" lodi mezi bandou mimozemskych veznu...Hlavne tam hraje Ben Browder (Mitchell) a Claudia Black (Vala Mal Doran), takze...:-)))btw diky tomuhle serialu se tusim i Claudia Black krapet proslavila v Americe. Jinak amici to desne zrali, kdyz Scifi channel oznamil, ze patou radu nechce, zacali dokonce sepisovat petice, hledat sponzory, distributory a televizni stanice, ktery by se toho ujaly. Nakonec ten serial ukoncili miniserii Peacekeeper Wars, takze uz se bohuzel novych dilu nedockam, ale v pauzach u SG-1, SGA a BSG se na to kouka celkem dobre:-)))


no to je pekne a nemas to inde ako na rapide a torentoch??????
Night Hunter vás sleduje !!!!!!!
a sleduje tiež The 4400 je to fakt pecka!!!!!!!

Příspěvek 23.5.2006 16:01:55
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zaslechl jsem jakési zvěsti, že až skončí SGC a uvolní se Ben Browder (Mitchell - Crichton) a Claudia Black (Vala - Aeryn), tak se bude točit další Farscape. Nevím, jestli to bude film či seriál, ale moc bych to přivítal.
Ale prý to bude nejdřív v roce 2008. :cry:
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 27.5.2006 17:39:06
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Radooz píše:
Tak jsem neodolal a taky šel do Farscapu (SG začíná až za skoro dva měsíce), zatím jsem zkouknul první díl a řekl bych, že to docela ujde. Ty gumoví mimozemšťani jsou sice trochu divný, ale ve Star Treku byly k vidění horší věci...
Jo, může to bejt docela dobrej seriálek.



Jo ti gumoví mimozemšťani jsou opravdu ze začátku hrůza, ale časem si na to člověk zvykne a pak už si ten seriál bez nich nedokáže představit. Třeba takovej Raigel (či jak se to píše) je opravdu osobnost :twisted: no a třeba o takové Chianě ani nemluvě to je prostě super vesmírná kočka :shock:
JJ určitě se na to vydrž koukat je to fakt povedenej seriál.
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Příspěvek 28.5.2006 23:20:27
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Rygel, tuším, se to píše :D
Zkouknul jsem už čtyři díly, a líbí se mi to. Sice díl S01E02 - "I, E.T." (Já, Mimozemšťan) byl takovej fakt divnej a moc mě nezaujal, ale ty zbylý tři byly docela dobrý. A jestli to má být časem ještě lepší, tak to bude super. Gumoví mimozemšťani jsou sice pořád trochu schýza, ale on je taky ze Stargate člověk už moc zvyklej na to, že vleze na cizí planetu, a tam jsou jenom lidi (homo sapiens), co mluvěj anglicky... :shock:
Jaká je ta minisérie Peacekeeper Wars?
Všimnul si taky někdo, že ten peacekeeperskej křižník (v prvním díle) vypadá jak zvětšenina dvojplošníku z první světový?

Příspěvek 29.5.2006 09:33:26
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Peacekeeper wars je skvělé zakončení celého seriálu. Mě se teda líbily hodně, i když se tam za ty tři hodiny stalo tolik věcí, že by to vyšlo minimálně na půlku série.
Co se týče toho křižníku, tak jsem měl napoprvé taky takový dojem. Počkej si na Scarranské Dreadnoughty :).
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 21.6.2006 12:41:29
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Byly dokončeny titulky na poslední epizodu Farscape. Jásejte!
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 21.6.2006 22:10:28
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
John Skylark píše:
Byly dokončeny titulky na poslední epizodu Farscape. Jásejte!


Jásám :D ...A dokoukávám čtvrtou serii... :)

Příspěvek 26.6.2006 21:04:58
speedy87 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Cau, tak co rikate na Peacekeeper wars? Pekny, ne? :D

Nejlepsi byl Aerynin porod :lol:

Příspěvek 26.6.2006 23:35:35
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
speedy87 píše:
Cau, tak co rikate na Peacekeeper wars? Pekny, ne? :D

Nejlepsi byl Aerynin porod :lol:


Je to super :D ...včera jsem to konečně shlédla. Ty 3 hodiny mi dali zabrat, ale rozhodně to stálo za to! :D

Příspěvek 27.6.2006 08:36:44
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se asi nejvíc líbil Harvey jako Einstein. Ale ten porod byl tak fajny :D . Vůbec celý ten film je úplně super!!
Toto je spoiler!!!:
A D'Argova smrt byla zase nesmutnější :cry: .
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 27.6.2006 14:37:39
speedy87 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jo Harvey jako Einstein byl super :D, dobre bylo udelane aj jak byl na smrtelne posteli - to se povedlo :D

Toto je spoiler!!!:
D'Argova byla nejsmutnejsi, to mas pravdu :(


Jestli budou tocit to pokracovani, tak mne tam bude chybet

Příspěvek 27.6.2006 15:08:47
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ta smrtelná postel byla tuším narážka na Vesmírnou odysseu od Clarka. Stejně jako v dílu 4x11 - Unrealized Reality, jak Crichton po objevení se na tom ledovci říká: "Doufám, že tohle neskončí tak, že budu starý muž."
Naposledy upravil John Skylark dne 31.8.2006 14:33:43, celkově upraveno 1
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 12.8.2006 10:19:47
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
chtěl jsem se zeptat jestli se někdy objeví CZ title na epizodu 3x00 - Undressed ???
Nebo jestli se nanich pracuje nebo něco :?

Příspěvek 12.8.2006 10:31:05
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já myslím že jsou slovenské, to snad stačí, nebo ne?
THE COLLECTOR
MORGAN PYM appears to be in his mid 30's, but was in fact born in 1322 AD, in Nuremberg. he could escape the trip to Hell if he agrees to collect souls from others who have dealt with the Devil.

Příspěvek 13.8.2006 22:44:44
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zilas: o čem ta 3x00 epizoda vlastně je? Nikde jsem ji totiž nenašel (asi jsem nehledal dost bedlivě) - rozhodně nebyla v žádný verzi třetí sezóny, co byla k mání na torrentech.

Příspěvek 15.8.2006 09:31:34
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ona to není v pravém slova smyslu epizoda - Claudia s Benem jsou tam v civilu (a Claudii to děsně sekne) a mluví o tom seriálu. Jsou tam ukázky z předchozích dvou sezón a nic nového se tam nestane. Vůbec to není nutné vidět (teda pokud člověk není skalní fanda).
A ty slovenské title na tenhle díl jsou ve skutečnosti title na úplně jinou epizodu, teda pokud to už nespravili.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 20.8.2006 22:57:57
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přesně tak ty slovenské title jsou od jiného dílu tudíž nepoužitelné.
Jinak díl 3x00 je opravdu jen takový dokument a shrnutí předchozích epizod.

Příspěvek 31.8.2006 13:52:30
Beliu Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a pokud si viděl série před tím, tak title ani nepotřebuješ

Příspěvek 28.9.2006 08:23:09
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem začal stahovat Fascape a líbí se mi to.Zajímavý seriál :)
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 28.9.2006 14:41:52
moniq Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nikdy bych nevěřila, že to jednou řeknu, nicméně se Farscape může směle srovnávat s SGC. Super sci-fi... :lol: Jen škoda, že Benovi napsali jeho roli v SG tak divně, jako John je skvělý (ve všech lidských polohách) ale jako Cam je ..... já nevím, rozpačitý??! Určitě má na víc. :lol:
naše fantazie a stejně tak prostory vesmíru jsou nezměrné
každá Cesta začíná prvním krokem...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Farscape

cron