Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape S01E05 - Back and Back and Back to the Future

S01E05 - Back and Back and Back to the Future

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Protože jsem jako obvykle sto let za opicema, začínám s první sérií. Ovšem tohle byl díl, kterej mě zatím zaujal nejvíc - úchylná zákeřná galaktická mrcha, nějaká ta psychologie (D´Argův zločin), ukázka bojového umění, při níž jsem se docela pobavil, atd.
Tenhle díl mi trochu připomínal díl SG-1 S04E06 "Window of Opportunity", kde Jack a Teal´c spadnou do časové smyčky. Ovšem jen trochu, tady šlo o "náhledy" do budoucna a řekl bych, že tenhle díl by se dal označit za space thriller, kdežto v SG-1 šlo o variaci na "Groundhog Day", a díl byl víceméně komediální (což může vést k zamyšlení nad tím, jak nás minulost často může pobavit, kdežto budoucnost vzbuzuje strach :lol: )
Co si o tomhle dílu myslíte?

Příspěvek 31.5.2006 10:04:45
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsou tu i šílenější díly. A díly s fůrou psychologie. A díly, které víc děsí. Tento se mi docela líbil, i když už je to nějaký pátek, co jsem ho viděl. A to tvoje zhodnocení srovnání s "Window of opportunity" sedí.
Sleduj dál!
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 31.5.2006 15:07:31
kamencan Airman
Airman

Příspěvky: 39
Bydliště: Najmenšie mesto v SVK!!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hlavne keď T´ealc vrazil tomu otravnému panákovi :D a keď som ho videl v komplet golfovom výstroji. :rflmao:
Dôveruj, ale preveruj.
"Včera nás bolo 10, dnes už iba 9."
Ja mám HDD -240GB. Koľko utiahne to "jesenné lístie" = windows?

Příspěvek 05.6.2006 10:09:53
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj výborný díl, ale souhlasím s Johnem Skylarkem že jsou tu i lepší díly. Ale jestli jsi nadšenej z tohoto dílu tak z trilogie 2x11 až 2x13 - Look At The Princess asi spadneš ze židle nebo se zblázníš. Je to fakt husty.


Jinak dobrej nápad s tímto tématem. Pokec o epizodach tu fuckt chyběl. :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron