Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Farscape Farscape PK wars

Farscape PK wars

Farscape začíná tak, že se John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.7.2006 07:22:37
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jakou máte verzi pk wars? Já jsem stáhl nějakou nahrávku ze scifi channelu, na dc ani jiná není. Ale ty titulky (české i anglické) jsou na nějakou jinou verzi. Posunout a přečasovat to nestačí, tam je to asi i jinak sestřihlý.

Příspěvek 12.7.2006 08:39:29
John Skylark Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: Moya, somewhere in Uncharted territories
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
první díl: farscape.tpkw1.ws.dvdrip.xvid-river.avi, velikost 700.04 MB
druhý díl: farscape.tpkw2.ws.dvdrip.xvid-river.avi, velikost 699.93 MB

Najdeš to třeba na mininově (torrent), odkazy sem dávat nebudu, to je proti pravidlům.
- Freeze! You're under arrest. You have the right to the remains of a silent attorney! If you cannot afford one, tough noogies! You can make one phone call! I recommend Tracy: 976-555-LOVE.
Do you understand these rights as I have explained them to you? Well do you, punk?
- No.
- Then I can't arrest you!

Příspěvek 12.7.2006 15:16:48
rowdy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Lanzhou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dík, já už si to najdu, zkusím zapojit další huby se seriálama, to by bylo aby nebylo.

Příspěvek 27.1.2007 18:42:42
redkaf Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, nemůžu nikde najít české titulky na PK wars, nevíte kde by se dali sehnat?
Sorry že otravuju, ale všude jsou jenom slovenský a já bych radši česky... :roll:

Příspěvek 27.1.2007 19:42:30
Poe Lagger Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://farscape.babylon5.sk/titulky/Farscape_5x01_CZ.rar

Jeste je tam par chybek (prehlidlejch preklepu), v nejblizsich dnech tam budou novy. Ale tyhle jsou v pohode.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Farscape

cron